Vartotojo EvilRez pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-07-12 14:27:46 | Nuoroda

sveikinu visus su anglu kalbos rezultatais ! :))) na ka nuo siandien prasideda tikroji vasara :)

Žinutė parašyta: 2010-07-12 14:31:12 | Nuoroda

ech 53 tik ;/ tikejaus bent 70 ... bet nieko ;] viskas normaliai ,nereik pergyvent del skaiciu ^_^ senai aisku ,kad egzaminas tavo ziniu neparodo ;) Num medicina atkris turbut jau vf , gal i mokama pakliusiu ;] , o jei ne ,tai visuomenes sveikata arba slauga laukia ^_^.

Žinutė parašyta: 2010-07-12 21:27:38 | Nuoroda

Cacalele nu jau save nuvertini tai vajei vajei...normaliai ta bio islaikei dar palyginus...galvoji i visuomenes sveikata nepakliusi vf? :D aisku pakliusi ;] Jei ka as irgi ten planuoju eiti :) Egzaminas neparodo ir neparodys tavo tikruju ziniu ... o del kazkokiu procenteliu nereikia sau galvos kvarsinti ... Taip, man pirma irgi buvo labai skaudu del egzu rezultatu ,nes mokiaus is sirdies. Deja yra kaip yra , o norint i medicina ,kad ir su nelabai aukstais balais , visada yra tikimybe perstoti :))  Chill ^_^

 

Žinutė parašyta: 2010-07-13 13:46:13 | Nuoroda

Labas :) num matau balu skaiciuokleje ,kad praeitais metais KB buvo 16.68 ,tai neaisku kaip bus siemet :/ As irgi svarstau pasirasyt dar VU biologija , tik va ka as dirbsiu po kursu nzn... :/

Žinutė parašyta: 2010-07-13 13:58:29 | Nuoroda

Laba :) nu as pameginsiu istoti :) nors su egzais nelabai pasiseke ;/ tikekimes bus idomu :)

Žinutė parašyta: 2010-07-13 14:02:17 | Nuoroda

Sweiki :) megins kas ilysti i visuomenes sweikata arba slauga is cia esanciu? :))))

Žinutė parašyta: 2010-07-13 17:28:16 | Nuoroda
Laura* rašė:
EvilRez rašė:

Sweiki :) megins kas ilysti i visuomenes sweikata arba slauga is cia esanciu? :))))

 as bandysiu i slauga kmu, bet abjejoju ar pavyks..

 Aisku pavyks :)) daugiau optimizmo :)

Žinutė parašyta: 2010-07-13 18:50:00 | Nuoroda

Palaukit liepos 23 ir pamatysit :) as per daug nekreipiu demesio i ta praeitu metu KB , siais metais gali buti jis ir mazesnis ir didesnis :) ka gali zinot :))

Žinutė parašyta: 2010-07-13 20:59:33 | Nuoroda

Tikiuosi per daug simtukininku visuomenes sveikatoje nebus Nu niekis ;]] visi juk istosim kur nors ^_^ , as kazkaip nesiparinu per daug :))) P.S cia kazkas minejo ,kad KB labai kils del mokykliniu egzaminu nebuvimo :) Nemanau,kad taip bus ,nes siemet dvigubai daugiau abiturientu isvaro i uzsieni ir dauguma laikiusiuju biologija B lygiu ja laike del to ,kad jiem reikejo kazkoki egza pasirinkt ,kad sukrapstyt tuos 2 ar 3 egziukus ,arba tiesiog nuejo siaip sau :) pvz kiek neklausiu mokiniu is B lygio ,tai visi islaike bio nuo 1-20 arba visai neislaike :) jei neklystu siemet B lyio mokiniu laikiusiuju biologija buvo daugiau nei 50% :) Tad mano nuomone bus panasu kaip ir praeitais metais su KB

Žinutė parašyta: 2010-07-23 16:52:50 | Nuoroda

VK biomedicinine diagnostika ;]

Žinutė parašyta: 2010-07-23 22:44:27 | Nuoroda

Sveiki :) yra kas istoje i vk biomedicinine diagnostika? :) butu malonu susipazint :) kaip nuotaikos istojus? 

Žinutė parašyta: 2010-07-24 13:47:03 | Nuoroda

Malonu ,malonu :) Siaip tikejaus as i vu istot kur nors ,bet yra kaip yra ,o i antra etapa prisibijau eit :) Siaip galvoju ,kad turetu but gan idomu mokytis :) tik va viena beda ,kad kolegija ... :) man asmeniskai lyg ir nesvarbu butu ,bet daugelio nusistatymas mane zudo ...  Su kokiu balu istojai? :) as su 16.56 ;] 

Žinutė parašyta: 2010-07-24 13:58:28 | Nuoroda

nedalyvausi 2 etape? :) as su 16.56 istojau  ...nu gal tu ir teisi ,tikejaus bent i kokia visuomenes sveikata patekt :) yra kaip yra :) tik va idomu ar bus galima istestines studijas paimt ir magistro siekt? 

Žinutė parašyta: 2010-07-24 14:17:16 | Nuoroda

Vaikinas ;] num as ir pats nezinau...galvoju pamastyt dar iki primadienio :) del vietos ,tai taip istojom i nemokama bent :) prarast ja butu tikrai nemalonu jei antru etapu niekur nepakliutume... :/// 

Žinutė parašyta: 2010-07-24 14:22:47 | Nuoroda

is nemencines :)) visai salia vln :))) o tu ? :) 

Žinutė parašyta: 2010-07-24 14:28:10 | Nuoroda

Tai nea neprasysiu :) ,o is kur tu? :)  

Žinutė parašyta: 2010-07-24 14:33:03 | Nuoroda

nu galim :))  

Žinutė parašyta: 2010-07-24 20:40:01 | Nuoroda

num daugiau nieko nera? :]]] renkames chebra renkames :)) teks gi mokytis kartu ^_^ 

Žinutė parašyta: 2010-07-26 16:20:54 | Nuoroda
vikute.n rašė:
EvilRez rašė:

Malonu ,malonu :) Siaip tikejaus as i vu istot kur nors ,bet yra kaip yra ,o i antra etapa prisibijau eit :) Siaip galvoju ,kad turetu but gan idomu mokytis :) tik va viena beda ,kad kolegija ... :) man asmeniskai lyg ir nesvarbu butu ,bet daugelio nusistatymas mane zudo ...  Su kokiu balu istojai? :) as su 16.56 ;] 

 labas   galiu pasakyti, kad pas mane labai panaši situacija tikėjausi į VU įstoti genetiką, bet įstojau į VK biomediciną su 18,70 balo. Truputį keista, bet suprantu, kad mano balas gali būti per mažas į  VU. Vat su aplinkinių nusistatymu irgi baisu ir antrame etape rizikinga dalyvauti, nes į univerus greit išgraibsto kvietimus. Tad - malonu susipažinti, būsimi kursiokai

 O kaip puiku :) musu jau visai nemazai :) parasykit man i pm savo skype kas studijuosit cia :) reik susibiciuliaut po biski :) Na as jau galutinai apsisprendziau stoti i biomedicina vk :) su islyginamaisiais gal i univera pateksiu ;] visvien aukstas yra aukstas :)

Žinutė parašyta: 2010-07-27 11:12:41 | Nuoroda
agytis rašė:

 Kodel Jus dar svarstote , ar verta stoti? Kai rasete, vistiek kazkokius turejote argumentus jei rasete....

 na as jau apsisprendziau cia stoti , tik va ,kad tas zmoniu nusistatymas pries kolegijas atmusa truputi ;] tas pats aukstasis igyjamas...o dar su islyginamaisiais i univera pakliusi ...kame bedos nesuprnatu as :/