Vartotojo azazelas pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-07-20 20:18:11 | Nuoroda

Sveiki,
prisidedu ir as,prie seiles bevarvinanciu prie teises studiju . VU VF tai jau,aisku,nuplaukia,taciau VNF galbut dar sansu bus,nors MRU neatsisakyciau. 
Beje,gal zinote,kaip siemet del politikos mokslu VU? Kokios galimybes ten patekt? 

Žinutė parašyta: 2010-07-20 20:34:37 | Nuoroda
Cartman rašė:
azazelas rašė:

Sveiki,
prisidedu ir as,prie seiles bevarvinanciu prie teises studiju . VU VF tai jau,aisku,nuplaukia,taciau VNF galbut dar sansu bus,nors MRU neatsisakyciau. 
Beje,gal zinote,kaip siemet del politikos mokslu VU? Kokios galimybes ten patekt? 

 Kiek ziurejau praeitu metu paskutiniojo KB i politikos mokslus M buvo 18.9. Teises  M 18.44 . Tai i politikos mokslus dar sunkiau istot :) Keista, visi kalba, kad studentai emigruoja, aukstosios mokyklos liks be studentu, bet viskas atvirksciai - net i mokamas studijas vyksta didziausi konkursai...

Aisku,daug zmoniu iskeliauja,bet juk daznai isvyksta ir blogai besimokantys,o simtukininkai ir Lietuvoje pasilieka.Kita vertus,i socialinius visalaik konkursai dideli,o jei siemet dar ir VF vietos sumazintos... Na,nedaug beliko,tuoj paaiskes  .
 

Žinutė parašyta: 2010-07-21 00:27:40 | Nuoroda
Zigfryda rašė:

kur žadat gyvent? :) aš tai žadu nomuotis butą :)))

 

 Ehey, o kazi,kaip MRU barakai?  As ir,matyt,nuomuosiuos,tik reiks kazka i pora pasimt,nes vienam sunkiai issimoket bus(:.

Žinutė parašyta: 2010-07-21 22:57:13 | Nuoroda

Egzai,kaip egzai,ejo ir praejo ir jau uz juru mariu pranyko.Aisku,kaip bebutu ten laiems dazniau daugiau reikia,negu realiu ziniu ...

 Siaip,siulau vasaros visiskai neissvaistyt.Nuo rugpjucio vidurio,kasdien labai naudinga skirti demesi svarbiausiems dalykams,prisiminti,ka moketes anais metais ir spragas uzkmasyt .

Žinutė parašyta: 2010-07-21 23:10:31 | Nuoroda
živilė rašė:
azazelas rašė:

Egzai,kaip egzai,ejo ir praejo ir jau uz juru mariu pranyko.Aisku,kaip bebutu ten laiems dazniau daugiau reikia,negu realiu ziniu ...

 Siaip,siulau vasaros visiskai neissvaistyt.Nuo rugpjucio vidurio,kasdien labai naudinga skirti demesi svarbiausiems dalykams,prisiminti,ka moketes anais metais ir spragas uzkmasyt .

 Azazelai, ar tu is ''Meistro ir Margaritos''? ir katinas irgi? 

 Kaip letena i mano tanku kaili .

Žinutė parašyta: 2010-07-24 01:30:51 | Nuoroda

Sveiki,jau galva nebedirba,dabar ziuriu,prie MRU VF: "kvietimas, NL "..Tai reiskia jau viskas ok man? O kada sulauksime VNF saraso,ar toks bus?? 

Žinutė parašyta: 2010-07-24 01:39:41 | Nuoroda

 MRU teise VF...

Žinutė parašyta: 2010-07-24 03:06:52 | Nuoroda

Ehey,kiek cia musu i MRU teise istojo? 

Žinutė parašyta: 2010-07-24 13:34:20 | Nuoroda

Jerguteliau,gavau MRU teise VF ir VU VNF...Ka pasirinkt-neisivaizduoju

Žinutė parašyta: 2010-07-24 18:18:17 | Nuoroda

As isikereblinau i MRU... 

Žinutė parašyta: 2010-07-24 18:33:54 | Nuoroda

 Jau yra temele apie MRU (:.O siaip,i tikra teise istojai,VF ar VNF,koks KB?(:

Žinutė parašyta: 2010-07-24 18:39:24 | Nuoroda
plaza rašė:

tai kas siais metais MRU teiseje bus pirmakursiai gal susipazinkim ? :)

 Na,busim,busim 

Žinutė parašyta: 2010-07-25 12:49:16 | Nuoroda
Žydrūnė rašė:
Thotu rašė:

Arba aš aišku kažko nesupratau :}

 Mūsų, būsimų antrakursių, grupių yra 10, tai jūsų irgi panašiai bus:)

 O kiek grupese mazdaug zmoniu yra?

Žinutė parašyta: 2010-07-27 20:58:05 | Nuoroda

Mano skype: rubikau ,imeskite ir mane .