Vartotojo as pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-07-13 14:31:17 | Nuoroda

Sveiki, ar as turiu su savo balais istoti i VU vf? nes mano istorijos valstybinio rezultatas apgailetinas, tikrai susimoviau, istorija tikrai gerai mokejau ... Negi man dabar belieka i MRU stoti...

Žinutė parašyta: 2010-07-13 14:32:21 | Nuoroda

Istorija islaikiau 84 ANGLU 97 O LIETUVIU 89

Žinutė parašyta: 2010-07-13 14:43:05 | Nuoroda

paskaiciavau mano 19.28 betjuk siemet mazina teiseje vietu skaiciu 30 procentu. jauciu stojimo balas labai pakils...

Žinutė parašyta: 2010-07-13 14:59:46 | Nuoroda

tai dabar tik laukti ir tiketis lieka :)

Žinutė parašyta: 2010-07-13 17:58:14 | Nuoroda

pora kart per zinias sake kad mazina valstybe, nes labai daug teisininku prigamina universitetai, nes tai yra paklausi specialybe. o jus nieko negirdejot apie tai?

Žinutė parašyta: 2010-07-13 22:20:33 | Nuoroda

Teise visda buvo ir bus prestizine specialybe, tad ten visada daug ir stoja tik neaisku kokia dalis baigusiu ras darbus pagal specialybe. Tad as manau tame dideliame skaiciuje stojanciu yra tik koks 30 % kurie pasirinko sia specialybe, nes to tikrai nori .Seip jei i Vu neistoji tikrai reikia bandyti MRU .

Žinutė parašyta: 2010-07-14 22:15:55 | Nuoroda
House'as rašė:

čia nesąmonė yra, čia niekas iš mūsų rašančių, turėdami tokius niekingus konkursinius balus neįstos.. Pamatysit, sustos teisininkų ir kitų panašių asmenų vaikai, po to, tie kurie išlaikė egzaminus šimtukais, o tokių šiemet tikrai daug ir po to kam liks vieta, tikiuosi ir aš ten būsiu, nors tai ganėtinai nerealu..

 Nesuprantu is kur dar tau kyla mintis kad su tokiais balais neistosi....

Žinutė parašyta: 2010-07-14 23:09:52 | Nuoroda

Seip as pati buvau nusistacius pries MRU ir laikiau VU vieninteliu pasirinkimu, taciau biski daugiau proto igavus supratau jog geras teisininkas gali buti zmogus ir baiges kolegija, cia viskas priklauo nuo zmogaus , jo gabumu , noro ne nuo universiteto. Tad nereikia keltis jog baigi ar istoji siuo atveju tik i popiliaresni universiteta , gali girtis tik tada kai pasieki ko nors. Seip man idomu  ar MRU Studentai dalyvauja ERASMUS mainu programoje?

Žinutė parašyta: 2010-07-15 00:01:19 | Nuoroda

  As tik sakau kad egzaminai ir ju rezultatai neparodo ar busi geras teisininkas, tad turiu net tokia nuomone kad universitetuose kaip ir uzisenyje turetu butiotyvaciniai pokalbiai. Tu savo tiksla gali pasiekti ne butiinai istojes i geriausius universitetus, o  tiesiog kaupdamas zinias. Studijuojant teise nelabai ko prireiks ka mokeisi mokykloje ar kalei egzaminam. Be tojuk yra tikrai geru kolegiju kurios paruosia tikrai normalei, o toliau tobulintis reikia paciam, stoti kad ir i uzsieni irttt.

Žinutė parašyta: 2010-07-15 00:03:36 | Nuoroda
KarabinaS rašė:
Thotu rašė:
Just_justina rašė:

Seip as pati buvau nusistacius pries MRU ir laikiau VU vieninteliu pasirinkimu, taciau biski daugiau proto igavus supratau jog geras teisininkas gali buti zmogus ir baiges kolegija, cia viskas priklauo nuo zmogaus , jo gabumu , noro ne nuo universiteto. Tad nereikia keltis jog baigi ar istoji siuo atveju tik i popiliaresni universiteta , gali girtis tik tada kai pasieki ko nors. Seip man idomu  ar MRU Studentai dalyvauja ERASMUS mainu programoje?

 Beabejo dalyvauja :}

Nu gal ir baigęs kolegija, tik vat bedelė tada tam teisininkui - jeigu jis norėtų dirbti teisininku pabaigęs kolegiją, jam reikėtų dar šimtą metų mokytis.

 Šimtą metų neperdaug,dabar taip kaip pavizdelį  paimsiu VDU teisę reik mokintis 5 metus ir jau magistrą kaip ir turi..o kolegijoje 3 metai bakalauras,poto jei nori aukščiau 1 metas ištęstinęs studijas atkali,na ir poto dar 2 metai magistras..tai mažai kuo skiriasi nuo kur mokytis teisę ar umivere ar kolegijoje,tik tas pliusas,kad univere iškarto 5 metai ir magistras,o sudėjus su kolegijos baigimu ir siekimu magistro laipsnio reik mokytis 6 metus..čia šimtas metų??

 Kolegija tai yra tik dar viena iseitis siekti svajones, aisku universitetuse geriau. Taciau jei nesitoji reikia ideti daugiau pastangukolegijose :)

Žinutė parašyta: 2010-07-15 15:52:53 | Nuoroda

www.mrusa.lt/index.php?erasmus 

Sveiki

cia daugiau informacijos su kokias universitetais ir salimis bendradarbiauja MRU ERASMUS

Žinutė parašyta: 2010-07-15 15:55:49 | Nuoroda

jei turi galimybe studijuoti VU mokama tai aisku VU studijuok :)

Žinutė parašyta: 2010-07-15 15:55:53 | Nuoroda

jei turi galimybe studijuoti VU mokama tai aisku VU studijuok :)

Žinutė parašyta: 2010-07-23 16:48:28 | Nuoroda

Vu teise nemokama

Žinutė parašyta: 2010-07-24 20:52:36 | Nuoroda

Sveiki as ir istojau i teise  :D esu kauniete , mano skype: just_justina.     parasykit susipazinsim :)

Žinutė parašyta: 2010-07-26 16:12:32 | Nuoroda
Lorraine rašė:
Thotu rašė:
grečius rašė:

sveiki. su kokiais balais įstojot į VF? aš su 18,89 neįstojau ir man čia nemenkas šokas.

 Taigi nerealiai balai užkilo :}

 Pereinamas balas buvo 19.06 :)

 kilo balas nes didesne krepseliu dali gavo VU.

Žinutė parašyta: 2010-07-26 16:14:27 | Nuoroda

mano skype : gretux_j

Žinutė parašyta: 2010-07-26 22:21:29 | Nuoroda

gal kas jau registravos ir zino. Kaip ten su ta atestato kopija? girdejau VU patvirtina ar ne?

Žinutė parašyta: 2010-07-28 15:46:51 | Nuoroda
Thotu rašė:

O šiaip po vakar, išgirdusi su kokiais balais įstojo žmonės čia, tai labai nusivyliau. Visi, kurie čia įstojo vos egzus išlaikę ir su tokiais balais, kuriais praeitais metais net į penitencinę nebūtų pataikę, va ir smukdina tą visą teisės prestižą Lietuvoje.

 Cia rimtai tokiais mazais sustojo...? is kur suzinojai? Nu jo jei tiesa tai tikrai smukdo...

Žinutė parašyta: 2010-07-28 18:56:36 | Nuoroda
Inede rašė:

cia tai geras :D na tai siemet vf pakliuvo tik tie, pas kuriuos kb virs 19 , o i vnf kurie norejo :D :D

 kvailai padare, vu sueme daug krepseliu MRU neliko tad kele bala stojimo i vf, o i vfn sustojo kas norejo, tai isvis per dideli skirtumai bus tarp studentu, vieni bus stiprus labai kiti ne... tikrai keistai padaryta..