Vartotojo repliux pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-06-24 13:03:38 | Nuoroda
Buk_laimingas rašė:

 O jums patiktu tokie teksto suvokimo klausimai?

Kiek stilistiniu fabulų pastebėjote I tekse? (fabulų paklaida +-2)  (3 taškai).

Pateikite tris svarius argumentus, kodėl posakis - propersais linguoja egles iki samanu lygumos,  nera metonimija? ( 3 taškai).

Ivardinkite sias stilistines fabulas:

a) metafora

b) epitetas

c) ironija

d) hiperbolė 

 Labai smagu 

 Čia tokie klausimai egzamine buvo? :O

Žinutė parašyta: 2011-07-15 12:46:59 | Nuoroda

Jeigu yra medikų, tai labai norėčiau sužinot kiek kompiuteris yra reikalingas medicinos studijoms? Daug referatų reikia rašyt, kažkokias specialias programas tenka naudoti, kaip inžinieriams pvz autocad?

Žinutė parašyta: 2011-07-15 13:48:19 | Nuoroda

 Ej farmacininkai, kiek naudojat kompiuteri studijose? Daug tenka rasyt referatu? Naudojat kazkokias specialias programas? :)

Žinutė parašyta: 2011-09-21 21:36:55 | Nuoroda

Aš rimtai galvoju apie mediciną. Na šiaip daug labiau norėčiau į VU, aišku yra privalumų ir LSMU, bet dėl miesto, mokymosi sesijomis pirmenybę teikiu Vilniui. Na su biologija problemų turiu, tai dabar daug skaitau. Skaitau viską iš Maderio, Biologijos Tau Williams, dar konspektų knygutę. Na o užduotims tai visus egzaminus nuo 2000m. turiu, tai po biški sprendžiuosi. Na pavyzdžiui šiandien prie biologijos sedėjau 4 valandas, tai biški jau pavargau. Chemijos, matematikos egzaminų nebijau visiškai, chemiją liko viską tik pasikartoti, 12 klasės kursas išeitas, matematikoj spragų taip pat nėra, tereikia šių metų kursą įsisavinti, o lietuvių kalba tai loterija, todėl tiesiog pasiskaitau knygas rekomenduojamas, pasidomiu autoriais ir tiek. Visą dėmesį teikiu biologijai, svarbiausias egzaminas, reikia įsisavinti daug informacijos.

Žinutė parašyta: 2011-09-22 22:05:39 | Nuoroda

 Tai kad aš jau nežinau ką ir begalvot dėl lietuvių. Turiu pavyzdį: prieš 3-4 gal kokius metus du mano dabartinės mokytojos mokiniai turėję po 9, laikė egzaminą. Vienas neišlaikė, kitas gavo 100%. Kitas pavyzdys: vienas mokinys parašė rašinį, kurį davė įvertint įvairiems mokytojams. Pažymys už turinį svyravo nuo 3 iki 10. Trečias pavyzdys: 2010m. teksto suvokimo užduoties klausimus davė atsakyti pačiam autoriui, man atrodo, kad Kvietkauskui. Jis nesugebėjo atsakyti teisingai į visus klausimus. Paradoksas, nejaugi pats autorius nežino, ką jis kalba?

Žinutė parašyta: 2011-10-03 14:54:15 | Nuoroda
Gretab rašė:

As tai svajoju apie VU, bet dar du metai taip, kad tikiuosi viskas pavyks, tuo labiau, kad jau turiu +3 prie kb balo teliko viska isisavinti :) Gal kartais kas stojo i biochemijos mokykla vilniui ( gamtininku centras) ir zino kokiu formatu rasomas stojamasis?

 Aš tavęs nenoriu klaidinti, bet manau, kad +3 balų tikrai negausi. Seniau už papildomo mokymo mokyklas buvo gaunami papildomi balai, bet dabar situacija pasikeitė. Papildomi balai skiriami už 1-3 vietų laimėjimus respublikinėse ir tarptautinėse olimpiadose per paskutinius du metus, t.y. 11-12 klasėje. Dabar +3 balai, man atrodo, skiriami tik už 1 vietą respublikinėje ir 2 vietą tarptautinėje. Šiek tiek kitokia situacija su tais, kurie baigę profesines mokyklas bei stoja į sporto programas.

Žinutė parašyta: 2011-12-18 15:55:40 | Nuoroda

Na 10 klasė mažai ką rodo, nors priklauso nuo mokyklos, mokytojų. Šiaip tikrai įmanoma viską išmokt. Chemijoj iki 11 klasės buvo išmokta praktiškai visa neorganinė chemija, tau reikės ją tik pasikartot. Daugiau su organine turėsi ką veikt. Šiaip tikrai manau spėsi pasiruošt, tavo vietoje neaukočiau metų, nes jeigu su biologija pakankamai gera situacija, tai nereikės tau labai daug vargt. Dėl laboratorinių darbų, tai pilnai užtenka visko aprašyto popieriuje.

Žinutė parašyta: 2012-04-10 17:21:27 | Nuoroda

Biologijai: Žalia knygutė ir visi egzaminai. Užduotys, formuluotės dažnai kartojasi, būtina persispręsti kuo daugiau egzaminų.

Chemijai: Situacija sunkesnė. Kaip suprantu, tai nesimokei chemijos 11-12 klasėj, todėl neturi bendro chemijos suvokimo. Be bendro chemijos suvokimo bus labai sunku išsiversti tik su Praniene. Pasiimk dar Šulčiaus tą naujausią Prieš egzaminą knygutę, vadovėlių organinės chemijos, nes vien iškalt formules neužteks, reikia suvokimo. Be to nežinau, kaip sekasi su užduočių sprendimais, galbūt dar reiktų uždavinyno. Ir svarbiausia - išsispręsk kuo daugiau buvusių egzaminų užduočių.

Žinutė parašyta: 2012-06-07 19:44:21 | Nuoroda
Ginta rašė:

O gal žinot kas keisis 2013m?Aš planuoju perlaikyti egzaminus :)

 Nepavydžius, nes keisis viskas. Keičiasi chemijos ir biologijos egzamino programos, todėl šiek tiek kitoks bus egzaminų turinys. Lietuvių kalbos egzamine nebelieka teksto suvokimo, bus tik rašinys.

Žinutė parašyta: 2012-06-10 19:51:30 | Nuoroda
Deilei rašė:
asnezofilas rašė:
Deilei rašė:

Sveiki,noreciau Jusu pagalbos!! Jei egzaminius valstybinius islaikiau lietuviu:80 biologija: 80 chemija: 52 ir anglu:80,tai ar imanoma istot i VU odontologija arba LSMU vnf?

 neįstosi.

 O tai kur tada įstočiau?

 Kažkas išbridęs :D O tai kur tu nori dar? Įstotum į slaugą, visuomenės sveikatą, kineziterapiją, ergoterapiją.

Žinutė parašyta: 2012-06-12 22:58:00 | Nuoroda

 Dieve tu mano, koks skirtumas, kokio sunkumo buvo egzaminas. Procentai vis tiek pasiskirsto vienodai. Balas bus didesnis, bet tikrai nemanau, kad viršys 19.5 :)

Žinutė parašyta: 2012-06-12 23:20:30 | Nuoroda

 Kaip tai neįeina į programą? 2.9. Apibūdinti ţmogaus organizmo vidinę terpę (kraują, limfą, audinių skystį) kaip vientisą sistemą. O čia ir buvo grynai užduotis apibūdinti. 

Žinutė parašyta: 2012-06-13 20:37:48 | Nuoroda

 Na, apklausoje nėra nei filologijų, nei istorijos, nei psichologijos, nei politikos mokslų, kūrybinių industrijų, architektūros...

Žinutė parašyta: 2012-06-14 13:18:40 | Nuoroda
million_dollar_man rašė:
Coral rašė:

 uz 32 taskus galiu max tiketis 30 % ? 

bleam, mano svajone zlugo :( 

 

 manau kad uz 35 taskus tikrai 50 proc turi but. Tikra nesamone kitaip butu. Skustis ministrui tada varysim visi. Kodel daugiau nei puse darbo padarant gerai gauni tik 30 proc. Tikrai nesamone!!!

 

Tu tikrai durnas, ar tik tokį vaidini? Jeigu labai lengvas egzaminas, net ir 70 taškų surinkus galėtų būt 30%. Čia juk rodo, ne kiek tu padarei užduoties, o kiek tu mokinių aplenkei.

 

Žinutė parašyta: 2012-06-14 14:48:25 | Nuoroda
million_dollar_man rašė:

 Kartais nusisneku. Zinau ta :DDDDD Bet visvien, tada reikia daryt uzduotis sunkesnes. Nes nesamone jei beveik viska gerai parasai, o gauni mazai procentu. Tai kodel mokykloje kai raso pazymius, raso uz tiek kiek tu gerai padarei, o ne geriausiam 10, o kitiem maziau. Turetu buti tokia pati sistema ir egzaminuose kaip ir nuo penktos klases mokyklose, o ne sugalvoti kazkokia turna sistema.

 Sistema gera. Jeigu vertintų pagal žinias prasidėtų nesąmonės: pernai buvo lengviau, šiemet sunkiau, mano stojamasis balas nukrito, dabar neįstosiu. Ypač didelės problemos būtų ten, kur žmonės ruošiasi stoti į ekonomiką ar mediciną, nes gali pasirinkti egzaminą kurį laikys istorija/anglų ar chemija/matematika. Įsivaizduok situaciją: Vienas laiko istoriją, kitas anglų. Tais metais labai sunkus istorijos ir labai lengvas anglų egzaminas. Visi anglų išlaiko labai gerai, nors žinios nelabai geros, o tarkim istorijos prastai, nes labai sunkus egzaminas, nors žmogus daug visko mokėjo. Būtų labai nesąžininga. Visa egzaminų esmė ir yra išreitingavimas mokinių, kad būtų patogi sistema stojimuose. 

Žinutė parašyta: 2012-06-15 12:40:27 | Nuoroda

Na, bent jau man egzaminas tikrai sunkokas buvo. Su pernai nepalyginsi. Daug tokių painių klausimų, pas mus beveik visi susivarė su tais šarminiais žemių metalais :D Išvada: Iš šiemet buvusių egzaminų, šis yra pats sunkiausias.

Žinutė parašyta: 2012-06-15 12:50:35 | Nuoroda
Luk1s rašė:

Įkelkit kas testo atsakymus ... o 8.3 užduoty 20 ir 80 % gavosi ?

 Žinau, kad testo 4D, pas mus kokių 80% ant to susivarė :D Aš gavau 8.3 labai panašiai, 19.83 ir 80.17%

Žinutė parašyta: 2012-06-15 12:56:11 | Nuoroda
Miraklė rašė:

Man egzaminas taip pat buvo sunkus.

Norėčiau sužinoti, kiek gavote 3 klausimo 2 dalyje?

 lyg ir 7mol/l

Žinutė parašyta: 2012-06-15 16:56:28 | Nuoroda
XMisterX rašė:

 Pasidalinkit kaip sprendet 3 dalies antra uzdavini .Man kazkaip ne toks kaip jusu ats gavos

 Siaubas, dariau aš tą uždavinį labai sudėtingai ir padariau blogai, o ten taip lengva :DDD Susirandi iš grafiko, kad kai tankis 1.04, tai w=30%, susigalvoji tūrį, tarkim 1l. Tada m tirpalo = 1040g, o m rūgšties = 312g n=5.2mol c=n/V=5.2/1=5.2. Nu ką, keturių taškų nebeturiu :D

Žinutė parašyta: 2012-06-26 07:56:59 | Nuoroda

 Šiandien man šventė. Double šventė. 60 taškų -100% :DD Kaip suprantu tai nei matematikos, nei lietuvių kalbos nebus atsakymų lapų internete?