Vartotojo raimislt pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-07-23 22:14:11 | Nuoroda

Sveiki, turiu galvos skausma. Baigias mokykla esu pernai metais. Nezinau ar cia klaida ar kas, bet rodo, kad niekur neistojau, taip pat buvau uzsisakias, kad sms gauciau informacija tai taipogi gavau, kad pakvietimu studijuoti negavau ir laukti antrojo etapo, bet... Bet pagal pernai metus skaiciuojant konkursinius balus turejau is surasytu specialybiu tikrai papulti i kazkuria. PVZ  vgtu - miestu inzinerija pernai balas i vf 10.00, mano 10.62, o i vnf pernai uzteko tik 7.00 ar net maziau, o symet net nepapuoliau i vnf kai taipogi balas 10.62, o mano drauge (ta pati situacija) net neistojo i kolegijia bankininkystes stujias, nors jos balas apie 16.00, o i kolegija pernai uztektavo apie 4.00. Tai kas cia per nesamones? Ar man dar laukti kazko, ar jau ruostis antram etapui? Gal kas paaiskinsite?

Žinutė parašyta: 2010-07-23 22:15:15 | Nuoroda
Laurynius rašė:

as visiskai nieko nesuprantu. gavau sms zinute kad niekur neistojau o pasirodo mokamu studiju dar sarasu net nera? tai kaip man ta zinute galejo atsiusti? i kai kurias specialybes pas mane praeitais metais buvo priimti zmones su 5~ konkursiniu balu mano balas ten pat  buvo 12.58 ir tipo vistiek neistojau? neimanoma kad toks didziulis skirtumas cia nesamone visiska. kazkoks apsurdas su ta sistema gal klaidu ten isivele kaip galejau gauti neigiama atsakyma? lamabpo irgi debilai ragelius jauciu nukele nes ju darbas senai jau pasibages o vis dar sako kad uzimta kai meginu skambinti... apsurdas tikrai kvailinimas kazkoks zmoniu dabar zinok tu kaip yra is tikro istojai ar neistojai ir ko laukti po perkunais nervai tik ima sitoj supistoj Lietuvoj

 Zinok, man ta pati situacija. Jei cia klaida tai reiks ieskoti tiesos. Jau uzpypino

 

Žinutė parašyta: 2010-07-23 22:17:22 | Nuoroda
berenys rašė:

o koks numeris lamos yra?

 o pas tave kokia situacija??

 

Žinutė parašyta: 2010-07-23 22:20:33 | Nuoroda
berenys rašė:

neistojau net i visuomenees sveikata su 18,5 nors praeitais netais su 17 atrodo prieme net i kinezeterapija nepakliuvau,jauciu kad yra ten klaidu...

 Labai viliuosi. Zodziu mano drauge galiausiai parase paskutineje vietoje bankininkyste i kolegija, kur pernai balas buvo apie 4.00, o jos balas apie 16 ir neistojo. Manau tikrai klaida. Tik tegul sprendzia greiciau.

Žinutė parašyta: 2010-07-23 22:23:25 | Nuoroda
raimislt rašė:
berenys rašė:

neistojau net i visuomenees sveikata su 18,5 nors praeitais netais su 17 atrodo prieme net i kinezeterapija nepakliuvau,jauciu kad yra ten klaidu...

 Labai viliuosi. Zodziu mano drauge galiausiai parase paskutineje vietoje bankininkyste i kolegija, kur pernai balas buvo apie 4.00, o jos balas apie 16 ir neistojo. Manau tikrai klaida. Tik tegul sprendzia greiciau.

 bet kur nors pakliuvai isviso? nes man tai sms parase, kad isvis niekur neistojau...

Žinutė parašyta: 2010-07-23 22:30:53 | Nuoroda
RrRima rašė:
raimislt rašė:
raimislt rašė:
berenys rašė:

neistojau net i visuomenees sveikata su 18,5 nors praeitais netais su 17 atrodo prieme net i kinezeterapija nepakliuvau,jauciu kad yra ten klaidu...

 Labai viliuosi. Zodziu mano drauge galiausiai parase paskutineje vietoje bankininkyste i kolegija, kur pernai balas buvo apie 4.00, o jos balas apie 16 ir neistojo. Manau tikrai klaida. Tik tegul sprendzia greiciau.

 bet kur nors pakliuvai isviso? nes man tai sms parase, kad isvis niekur neistojau...

 čia tais sms reik mažiau tikėt, nes beveik visiems tą patį rašo :)

 na as viliuosi.. juk siaip ir i e-mail turetu parasyti, kad nesitojau, o nieko nerase.. blem, biesina.. o tu gavai jau atsakyma?

Žinutė parašyta: 2010-07-23 22:35:43 | Nuoroda
raffaello rašė:
raimislt rašė:
raimislt rašė:
berenys rašė:

neistojau net i visuomenees sveikata su 18,5 nors praeitais netais su 17 atrodo prieme net i kinezeterapija nepakliuvau,jauciu kad yra ten klaidu...

 Labai viliuosi. Zodziu mano drauge galiausiai parase paskutineje vietoje bankininkyste i kolegija, kur pernai balas buvo apie 4.00, o jos balas apie 16 ir neistojo. Manau tikrai klaida. Tik tegul sprendzia greiciau.

 bet kur nors pakliuvai isviso? nes man tai sms parase, kad isvis niekur neistojau...

 mano panaši situacija kad pasiulyma gavau iš sarašo galo, kazi yra vilciu pakilt į aukštesne sarašo vieta? nes pagal KB turėjau iš keliu pirmųjų įstot 

 Jei bent maziausia klaida tai gali.. Krc jei niekas neissispres tai mums reikia uzbombarduoti lamabpo skambuciais, nes manau cia tikrai klaida..

Žinutė parašyta: 2010-07-23 22:40:20 | Nuoroda
Laurynius rašė:

as jauciu kad cia klaidos nes as irgi praeitais m baigiau ir sakau praeitais m i ta specialybe balas buvo paskutinis apie 5 mano dabar balas 12.58 ten ir tipo niekur neistojau atejo zinute... apsurdas visiskas nesamone mano balas daugiau nei dviguas nuo paskutinio priimto ir vistiek nepatekau? APSURDAS KAZKOKS. o lamabpo rageli nukelta laiko. jau ju darbo balandos senai baigesi o vistiek sako kad uzimta! NESAMONE!

 kokiu lamabpo numeriu skambini? Nes jei ka tai ir man reikes skambinti.

Žinutė parašyta: 2010-07-23 22:44:55 | Nuoroda
RrRima rašė:
raimislt rašė:
Laurynius rašė:

as jauciu kad cia klaidos nes as irgi praeitais m baigiau ir sakau praeitais m i ta specialybe balas buvo paskutinis apie 5 mano dabar balas 12.58 ten ir tipo niekur neistojau atejo zinute... apsurdas visiskas nesamone mano balas daugiau nei dviguas nuo paskutinio priimto ir vistiek nepatekau? APSURDAS KAZKOKS. o lamabpo rageli nukelta laiko. jau ju darbo balandos senai baigesi o vistiek sako kad uzimta! NESAMONE!

 kokiu lamabpo numeriu skambini? Nes jei ka tai ir man reikes skambinti.

 8 37 320728 , 8 37 320837 :}

 aciu

Žinutė parašyta: 2010-07-23 22:53:17 | Nuoroda
saltuke rašė:

Valio! pavyko prisiskambint i lama :D

 Rimtai? Ka sake? Kokia tavo situacija?

Žinutė parašyta: 2010-07-23 22:54:09 | Nuoroda
Laurynius rašė:

jei rytoj vel bus negalima jiems prisiskambinti kas tada? ka tada daryt? asmeniskai pas juos vaziuoti klausti? idijotu banda as nesuprantu tiek nervu ir sveikatos sueda visas sitas balaganas o ir dar ne pabaiga nezinau ko tiketis... verti ir ieskotis darbo ar laukti stebuklo? kazkoks apsurdas totalus...

 Manau jei reiks tai ir vaziuociau. Dar tada ir ziniasklaidai grazu straipsniuka sukurciau..

Žinutė parašyta: 2010-07-23 22:57:13 | Nuoroda
Laurynius rašė:

jo smulkiai papasakok ko klausei ir ka sake

 skambink ir tu, galbut pavyks ir tau..

Žinutė parašyta: 2010-07-23 23:01:01 | Nuoroda
raimislt rašė:
Laurynius rašė:

jo smulkiai papasakok ko klausei ir ka sake

 skambink ir tu, galbut pavyks ir tau..

 krc bandom prisiskambinti visi ir pasakyti savo situacijas...

Žinutė parašyta: 2010-07-23 23:29:34 | Nuoroda
Hmm rašė:
Laurynius rašė:

aj ryt matysim snd maciau moteris buvo jau pikta nuo skambuciu neklausinejau suzinojau kas buvo svarbiausia. ryt ryte paziuresiu viskas kaip bus turetu aiskiai buti su visais balais ir pan matysim viska :) einu as biski relaxint zaidima pazaisti kad atsipalaiduociau iki kokiu 2 nakties :) nes kitaip neuzmigsiu po tokiu stresu... cia tikrai moraline zala issikovot bent jau as galejau :D nes prisikentejau tai nzn... kaip gimdymo laukdamas :D :D 

 ,,kaip gimdymo laukdamas'' ....uzskaitau

 Nzn kaip jus, bet as manau, kad cia akivaizdi nesamone su tais vf ir siulau taip lengvai nepalikti jei nieks neissispres.. Man kaip man, bet jei jau drauge su balu 16 neistojo i bankininkyste kolegijoje, kur balas apie 4-5 pernai buvo.. Ar gi samone?

Žinutė parašyta: 2010-07-23 23:30:47 | Nuoroda
Svaja09 rašė:
Linksmas22 rašė:

pisa prota tos lamos kad su vf viskas sutvarkyta... uzluzusios pas ju tos sistemos speju kad puse musu prasymu net nepasieke universitetu... patys pamastykite jeigu zmones su KB 18 ir 19 i vf neistoja tai ryskiai ten susimove tos lamos !!!

 Aš irgi taip manau kaip Tu.

 Drauge su balu 16 neistojo i kolegija kur balas 4-5. Aisku, kad kazkas ne taip.

Žinutė parašyta: 2010-07-23 23:36:43 | Nuoroda
pyzdabolas rašė:

Aš su tavim, kol neįsitikinsiu, kad 40 įstojusiųjų į tą specialybę kur aš norėjau turi geresnius kb :)

 Tai vat..:)

Žinutė parašyta: 2010-07-24 08:13:38 | Nuoroda

Na kokios naujienos siandien??? Man tas pat kaip ir vakar, nieko negavau.

Žinutė parašyta: 2010-07-24 08:34:36 | Nuoroda
Antimaterialistas rašė:

Man ir tas pats...

Beje, turiu pažįstamų, kur su pagyrimu baigė mokyklą ir į kolegiją neįstojo ant spečialybių, kur su mokykliniais pernai sustojo... 

Čia tokios pievos ir taip nepatikima, kad baisu, kai pagalvoji, jog galėjo tavo prašymo iš viso nenusiūst per tuos lūžimus ir t.t. Manau dar ne laikas internetu tvarkyt reikalus žmonėms pradėt...

Žaidžia su mumis kaip su bandymų triušiais. Šekit abiturientai visiškai naują ir nepatikrintą egzaminų sistemą, kurios net patys nežinom kaip vertinsim. Šekit naują stojimo sistemą, kuri tik pačiam Dievui aišku kiek patikima. Antram stojimo etapui prasidėjus net nežinosim ar įstojom į mokamą ir/ar dėl ko neįstojom niekur. 

Trumpai, tai buvau prieš mokslus užsienyje ir apskritai norėjau likt čia, bet kadangi visiems Lietuvoje giliai px, tai man ir ant Lietuvos bus giliai px.

Kitą kartą, kai išgirsiu apie protų nutekėjimą į užsienį ir masinę emigraciją, kaip žmonių nepratiotiškumo problemas, tikrai apsivemsiu. 

 

 

 

 Jei taip ir toliau niekas nesitvarkis, tai ka daryti...????

Žinutė parašyta: 2010-07-24 09:32:05 | Nuoroda

Man tas pat.. Nieko negaunu.. Isviso nesuprantu kaip i VF negalejau patekt..

Žinutė parašyta: 2010-07-24 11:51:18 | Nuoroda
dianukas19 rašė:

o katik 1667 parase kad niekur neprieme ir kad reik laukt antro turo;DD

aciu dievui bent tiek pranese:D

 Netikek ta sms.