Vartotojo jožikas pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-07-24 13:20:24 | Nuoroda

O kaip sužinot, kiek antrame ture liko laisvų vietų? Ar čia vėl išsiaiškins visi, kai jau nieko nelems? Užknisa, kad taip delsia ir jokios info nepateikia... 

Žinutė parašyta: 2010-07-24 13:44:26 | Nuoroda

Mane dabar labiausiai kamuoja 2 klausimai: Kaip sužinoti kokie buvo šiųmečiai žemiausi konkursiniai balai ir kiek bei kur liko laisvų vietų  antrame ture, nes gavau kvietimą į VGTU aplinkos inžineriją 6nr. kai pažiūrėjau, kad joje visai biologijos nėra, norisi sprukt iš ten ;D

Žinutė parašyta: 2010-07-26 13:38:09 | Nuoroda

Aš tai gavau kvietimą į VGTU 6nr. bet labaiu norėčiau studijuoti čia, nes mokomieji dalykai  man įdomesni, kaip manot ar antrame ture man pavyktų įstot? KB-17,22 Ir gal kas žinot kiek vietų liko?

Žinutė parašyta: 2010-07-26 14:07:38 | Nuoroda

Ir dar vienas dalykas. Ar visi priėmėt pakvietimus?? Dabar nežinau ar vietos man dar liks, ar pavyks įsipaišyt ;] 

Žinutė parašyta: 2010-07-26 19:58:46 | Nuoroda

Na aš nesitikėjau, kad 6nr. įstosiu pirmiausia, o antra tai kai čia rinkausi visgi automatiškai univerus į priekį stačiau, dar plius pusbrolis į VGTU tą patį fakultetą... Nu ždž, dabar gailiuosi, norėčiau čia patekt, nes ten visokios fizikos, matematikos, o biologijos nei kvapo. Diržo būtų maža, reiktų bizūno ;D

Žinutė parašyta: 2010-07-26 20:16:36 | Nuoroda

Tai vat, daabr labiausiai jaudina ar pavyktų man čia įstot antrame ture, ar yra vf vietų, nes balų man tikrai užtenka, tik dėl vietų neaišku, todėl tokia nežinia supa mane, kad nežengčiau dar vieno kvailo žingsnio...

Žinutė parašyta: 2010-07-27 13:20:51 | Nuoroda

Bliamba, bent viena vieta atsirastų laisva, tai tikrai manau įstočiau, tik neaišku ar bus laisvų vietų, galvojau nueisiu pasikonsultuot tuose VK rūmuose, tai eilė kilometrinė atbaidė ;D Gal kas žinot kiek jau yra įstojusiųjų į šią specialybę ? oi, jau čiu kaip neuronai man žūsta...

Žinutė parašyta: 2010-08-03 02:52:04 | Nuoroda

Na ką, būsimi Aplinkos Apsaugos inžinieriai, susitiksim (matyt jau supratot kur įstojau ;D )

Žinutė parašyta: 2011-01-09 12:56:46 | Nuoroda

Norėjau paklausti ar perlaikius egzaminą ir gavus prastesnį įvertinimą, nei prieš tai bus rašomas prastesnis ar tas ankstesnis aukštesnis įvertinimas? Ačiū :) 

Žinutė parašyta: 2011-01-18 14:31:35 | Nuoroda

 Jei kam įdomu, tai šiandien paskambinau į bazinę mokyklą Vilniuje ir sužinojau, kad imamas prastesnis įvertinimas, taigi gerai pagalvokit prieš perlaikydami.