Vartotojo NeringaaaR pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-07-26 13:59:33 | Nuoroda

Turėjau ir aš įstoti pagal diagramą į mediciną. Bet kadangi rašiau ją antru prioritetu, greičiausiai, liksiu be nieko. Kažkoks košmaras čia.

Žinutė parašyta: 2010-07-26 14:31:28 | Nuoroda

Kaip aš Tau pavydžiu, kad apkritai priimta. Koks skirtumas, kad paskutinė ;>>

Žinutė parašyta: 2010-07-28 17:01:19 | Nuoroda

Kaip manote, ar antram etape bus pasiūlytos tos vietos, kurios liko nuo neatvykusių pasirašyti sutarčių? Ar tiesiog skirs kelias ir tiek? ;>

Žinutė parašyta: 2010-07-28 17:33:17 | Nuoroda
rovinj rašė:
Dat New rašė:

sveiki,kaip jus pakeitet savo prasyma? i pirmas vietas padejote specialibes kur daugiau laisvu vietu ar kur maziau balo truko ,kad prijimtu jus? 

 Pirmose vietose rašiau tai, kur trūko mažiausiai balo :)

 Manau reikia atsižvelgti į abu. Man taip sutapo, kad patenku ir į pakviestų sąrašą ir vietų da nemažai. Tai žiūrėkis, kad nebūtum labai toli nuo paskutinio pakviesto, ir kad dar vietų būtų ;>>

Dabar žiūrėjau tas diagramas ir jos kas sekundę kito..Rodyklė važinėja ir pakviestųjų skaičius kinta..

Žinutė parašyta: 2010-07-28 17:53:21 | Nuoroda
juustinas rašė:

rasyt pirmu teise ar politikos mokslus?:D nes abiejose yra vietos...

 Rašyk pirmu prioritetu tą, kuri labiau traukia, jei šansai įstoti panašūs ;>>

Žinutė parašyta: 2010-07-28 18:45:30 | Nuoroda
dziul rašė:
.Deimantė rašė:
NerijaV rašė:

Ei, niekam nenutiko taip, kad dingo konkursinis balas ,,Konkursinis balas geriausiųjų eilėje'' grafoje? Nes mano vienam prioritetui tai taip nutiko, tuščias langelis paliko...

 

 

 

Dingo ir pas  mane,,,3 spec,paciu paskutiniu..vnf..

 Visų vnf ir pas mane dingo.

 o pas mane diagramos dingo.....

 Diagramos ir pas mane dingo. Greičiausiai išėmė jau, kad suvestų viską normaliai, nes dabar nuo 17h rodyklė, žyminti paskutinio priimtojo balą, judėjo ir pakviestų, bei pasirašiusių sutartis skaičiai kito.

Žinutė parašyta: 2010-07-28 20:12:57 | Nuoroda

Labas ;>>

Šiemet baigiau jau antrą kursą šios specialybės. Apie lyginamasias būtent odontologijos ar kažko, kas susiję su medicina, tai net negalvokite, nes tokių nėra ;> Norėsit universiteto diplomo, tai stosite su vidurinės atestatu ir nuo pirmo kurso. Bet sėkmės mokantis ;>>

Žinutė parašyta: 2010-07-28 22:08:23 | Nuoroda

Aš taip pat bijau.. Jau nebežinau, ko tikėtis. Galėjo bent laisvas vietas paskelbti, vis ramiau būtų. Numanytumėm, kokia tikimybė įstojimo..O dabar drebėdami, bet sulauksim ;>>

Žinutė parašyta: 2010-07-29 14:19:26 | Nuoroda

Pas mane taip pat tuščia..

Žinutė parašyta: 2010-07-29 14:24:32 | Nuoroda
LemonDog rašė:

[2:17:42 PM | Pakeitė 2:17:49 PM] Kleckius: kai kuriems žmonėm jau rodo kvietimus.... čia jau visiems jie išsiųsti ar dar ne?
[2:20:16 PM] LAMA BPO: čia gal rodo I etapo
[2:20:44 PM] Kleckius: rodo prie antro jau kai kuriems

 

Jie dar patys nesusigaudo...krč

 Nu bet kažkoks absurdas nu.. Dabar žinok, ar tikrai niekur neįstojai ar tiesiog Tau dar neatėjo.. Išprotėt įmanoma..

Žinutė parašyta: 2010-07-29 15:59:07 | Nuoroda
LemonDog rašė:
pringle rašė:

I mano specialybe buvo priimti 28zmones, 24 pasirase sutartis, tai vietos buvo likusios 4. As pakvietimo negavau, o truko tik 0,03 iki paskutinio istojusio KB, tai kaip suprantu pakvietimus gavo vel tie patys 4 zmones...

 tai taip ir buvo

 Greičiausiai taip ir buvo.. Mano balas pirmojo etapo metu buvo didesnis nei paskutinio priimtojo, bet neįstojau, nes antru prioritetu buvau įrašiusi specialybę.. Dabar vėl neįstojau, neįtiko ir pirmas prioritetas.. Nu nesąmonė kažkokia.

Žinutė parašyta: 2010-07-29 16:01:27 | Nuoroda
Dolly rašė:

sveiki, ar niekam nebuvo problemų dėl prisijungino? man neleidžia ir rašo nesąmones . tipo bandau apeiti slaptažodžius. žodžiu.;P

 Man irgi tas pats.. bet eik per šitą nuorodą

www.lamabpo.lt/registracija_internetu.html

 

Spausk ant tos aptarnavimo sistemos ir prisijungsi ;>>

Žinutė parašyta: 2010-07-29 16:03:29 | Nuoroda
LMLMW rašė:
NeringaaaR rašė:
LemonDog rašė:
pringle rašė:

I mano specialybe buvo priimti 28zmones, 24 pasirase sutartis, tai vietos buvo likusios 4. As pakvietimo negavau, o truko tik 0,03 iki paskutinio istojusio KB, tai kaip suprantu pakvietimus gavo vel tie patys 4 zmones...

 tai taip ir buvo

 Greičiausiai taip ir buvo.. Mano balas pirmojo etapo metu buvo didesnis nei paskutinio priimtojo, bet neįstojau, nes antru prioritetu buvau įrašiusi specialybę.. Dabar vėl neįstojau, neįtiko ir pirmas prioritetas.. Nu nesąmonė kažkokia.

 Mano irgi buvo aukstesnis, bet prioritetas buvo tik 11, db parasiau 3 numeriu ir vistiek nepakviete :/

 Mano prioritetas buvo antras, o dabar pirmas ir tikrai tikėjau, kad dabar turi pakviesti.

Žinutė parašyta: 2010-07-29 16:06:38 | Nuoroda

Visi tikėjosi, kad antram etape bus mažesni balai, bet.. Į mediciną vnf, antram etape paskutinio pakviesto balas visu balu didesnis nei pirmajame etape.. Taip, kad naujo (pirmajam etape nepakviesto žmogaus) manau neatsirado nė vieno..

Žinutė parašyta: 2010-08-09 13:46:02 | Nuoroda
kai nesiseka tai nesiseka rašė:

nesuprantu ir kodel man taip nesiseka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! niekaip neistoju i KMU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  tiek mazai truko. nervina. isprotet galima

 Į kokią specialybę stojai? Koks konkursinis balas?

Žinutė parašyta: 2010-08-09 13:48:01 | Nuoroda
sandoriete13 rašė:

o jei gavau i emaila ,kad niekur neistojau,tai jau nebepakvies 2 val nkr?

 Kad ir kaip būtų gaila, jau nebepakvies.