Vartotojo Nimffa pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-07-28 19:23:42 | Nuoroda

Sveikučiai, jungiuosi prie būsimų psichologų, psichiatrų, psichoterapeutų ir kitų psicho-  

Žinutė parašyta: 2010-07-28 19:54:30 | Nuoroda

O aš į vf psichologiją su 18.12 įstojau :)  

Žinutė parašyta: 2010-07-29 23:45:53 | Nuoroda

Jo jo, dėl būsto tai problemos  Bendrabučio tikrai negausiu, tai teks pradėt buto paieškas.. 

Žinutė parašyta: 2010-08-02 20:52:01 | Nuoroda

Sveiki :) Na ką, ir aš ieškausi butuko, nes bendrabutį gauti man tikrai neįmanoma, o ir nelabai įsitikinusi, ar norėčiau  Esu ramaus būdo, neturiu jokių žalingų įpročių, puikiai sutariu su visais žmonėmis, kurie nori su manimi sutarti :) Esu pasiryžusi mokytis (turbūt iki rugsėjo pirmos mes visi tam labai pasiryžę :D ), todėl intrigančių ar nuolatinių linksmybių norinčių merginų kvietimų nepageidaučiau.  Studijuosiu psichologiją pedagogikos fakultete, todėl būtų neblogai kur nors netoli jo, tačiau iš bėdos tiktų ir tolėliau. Mielai gyvenčiau su viena ar keliomis kambariokėmis. 

Lauksiu kvietimų :)

El paštas:

Skype: edituteliukas
 

Žinutė parašyta: 2010-08-02 20:58:57 | Nuoroda

Sveiki :) Na ką, ir aš ieškausi butuko KLAIPĖDOJE, nes bendrabutį gauti man tikrai neįmanoma, o ir nelabai įsitikinusi, ar norėčiau :D Esu ramaus būdo, neturiu jokių žalingų įpročių, puikiai sutariu su visais žmonėmis, kurie nori su manimi sutarti :) Esu pasiryžusi mokytis (na, turbūt visi mes iki rugsėjo pirmosios būname labai rimtai tam pasiryžę :D ) , todėl nuolatinių linksmybių norinčių panelių kvietimų nelauksiu. Studijuosiu psichologiją pedagogikos fakultete, todėl būtų neblogai kur nors netoli jo, tačiau iš bėdos tiktų ir tolėliau. mielai gyvenčiau su viena ar keliomis kambariokėmis.
Lauksiu kvietimų :)
El. paštas:
Skype: edituteliukas 

Žinutė parašyta: 2010-08-09 17:27:52 | Nuoroda

O gal kas iš pedagogikos fakulteto kambariokės ieško? :) 

Žinutė parašyta: 2010-08-09 17:40:44 | Nuoroda

Gal kas ieškot kambariokės? :) žalingų įpročių neturiu, esu gana rami :) 

Žinutė parašyta: 2010-09-03 22:19:58 | Nuoroda

Gal kas KLAIPĖDOJE ieško kambariokės? nuo spalio pirmos mielai apsigyvenčiau :)  Esu KU psichologijos studentė :)

Žinutė parašyta: 2010-09-16 18:24:04 | Nuoroda

O kambariokės Klaipėdoje nieks neieško..? jei kartais kas ieškotų, rašykit į el. paštą ( )