Vartotojo Tiesiog pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-07-30 01:01:21 | Nuoroda

Nezinot kur pakliuvot :D. Aciu Dievui, as siemet jau baigsiu sita keturiu metu pragara.

Galeciau daug ko papasakoti, bet is patirties zinau, kad nepatikesite, jog gali buti TAIP SUNKU.

Žinutė parašyta: 2010-07-30 01:03:41 | Nuoroda
Paulius.C rašė:

aš irgi įstojau į taikomąją matematiką pirmu numeriu ;) nėra toks sunkus mokslas ten ;) medicina žymiai baisiau :D

 Man atrodo, kad tu nieko apie universitetine matematika nezinai :D. Cia jum ne lygtis mokykloj spresti ar trikampiu kampus skaiciuoti...

Bet sutinku, kad medicina yra sunkiau. Bet tik jinai :D

Žinutė parašyta: 2010-07-30 11:37:27 | Nuoroda
Paulius.C rašė:

Aš žinau ką sakau ;) mano brolis ten jau trečiame kurse bus. Pirmas ir antras kursai ten yra sunkiausi kaip teigia visi, todėl aš žinau ką reiškia matematiką. Jis daug man pasakojo ir daug rekomendavo, dėl šios profesijos ne tik teko bendrauti su kokiu broliu ar kitu studentu, bet ir su dirbančiais KTU valdžioje (ir visi jie rekomenduoja šią specialybę) :) ir ši matematiką, kurią mes mokinsimės, bus visai nepanaši į tą, kurią mokinomės. Dar pamenu kai brolis rašė pirmą koliokumą ir pasakojo, kad reikėjo paiškinti vienos antrosios(1/2) ir dviejų ketvirtųjų (2/4) lygybę... mokyklinėje matematikoje tiesiog reikėtų išprastinti. Čia paaiškinimas užima 2 A4 formato lapus ;) Ši matematika bus daugiau loginė :)

 Sekmes tavo broliui trecio kurso antrame semestre pas Tvarijona :D.

Taip taip, jus visi zinot, ka snekat. Kai praeisit, va tada galesit kazka sakyti. Aisku, jei puse darbu pirksite ir kolius nusirasinesite, kaip dauguma mano kolegu, tada gal ir jums bus ten viskas paprasta, taciau jei mokysites, gal pasirodys ne taip jau viskas lengva. Kai reikes koliui ismokti 30 A4 formato lapu ir kazkur pamirsite uzdeti koki bruksneli ir uz tai negausite balu uz visa klausima, va tada paziuresim.

Žinutė parašyta: 2010-07-30 16:59:28 | Nuoroda
krokodilas rašė:
Tiesiog rašė:

 Sekmes tavo broliui trecio kurso antrame semestre pas Tvarijona :D.

Taip taip, jus visi zinot, ka snekat. Kai praeisit, va tada galesit kazka sakyti. Aisku, jei puse darbu pirksite ir kolius nusirasinesite, kaip dauguma mano kolegu, tada gal ir jums bus ten viskas paprasta, taciau jei mokysites, gal pasirodys ne taip jau viskas lengva. Kai reikes koliui ismokti 30 A4 formato lapu ir kazkur pamirsite uzdeti koki bruksneli ir uz tai negausite balu uz visa klausima, va tada paziuresim.

 Praėjau, niekad nepirkau ir nenusirašiau, paprasta ir lengva nebuvo, bet viską išmokti ir suvokti tikrai yra įmanoma. Kartais paskaudės, bet nieko baisaus - taip turi būti. Joks čia ne pragaras, savo gyvenimo nesėkmes kitur pasakok, ne būsimus pirmakursius melagingai gąsdink.

 Ir ka gi as pamelavau, tavo nuomone? :)

Tikrai nera imanoma VISKA ismokti ir VISKA suvokti. As irgi viska praejau irgi nieko nepirkau, dar ir stipke gavau praktiskai visus semestrus. Bet zinai ka, tikrai buvo sunku.

Žinutė parašyta: 2010-07-30 17:18:13 | Nuoroda

To krokodilas,

kazkur forume perskaiciau tavo pasisakyma, kad daug vargai su fizika ir, kad mokykliniai pagrindai neturi reiksmes. Su situ visiskai nesutinku.

As su mokykline fizika puikiai prasisukau univere. Per tuos du semestrus, kai desto fizika, buvau turbut 3 teorinese fizikos paskaitose ir su fizika visiskai nevargau. Taip, ten teko ismokt papildomai visokiu isvedimu, informacijos kiekis buvo didelis ir lengva nebuvo, taciau esami pagrindai tikrai labai padejo :).

 

Žinutė parašyta: 2010-07-31 01:39:42 | Nuoroda

Na va, pagaliau del kazko sutarem :)).

Zinok, tiesa pasakius Fizika1 antra koli rasiau is mokykliniu ziniu ir gavau 6 berods :). Turbut pasiseke. Kitu koliu nelabai pamenu, bet zinau, kad visus issilaikiau is pirmo karto 6-8 mzd gaudavau :).

Dabar del tu irodymu. Kaip turbut visi kiti - mokiausi mintinai...Cia tai buvo visiskas absurdas... Aisku, kad nesamone, atsimenu, koks buvo atradimas, kai suzinojom, kad tas trikampis, kuri taip ir mokindavomes yra gradientas ir, kad jis dar kazka reiskia, dif lygtys ir pan... O dar Galdikas (bent jau mums jis fizika deste) vis pakartodavo kolio pradzioj (tikiu, kad ir per paskaitas, bet kai nelankiau tai nzn), kad cia matematikam tie isvedimai vienas juokas, atsipute parasysim, nu o fizikam gal sunkiau... Tai taip pikta pasidaro, kai pagalvoji, kad programa sitoj vietoj ziauriai nesuderinta.