Vartotojo white flor pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-08-01 19:41:42 | Nuoroda

Siaip mano panasi situacija buvo, ir as pasirinkau SU, soc. pedagogika vf, nors nelabai jau ir betrauke, bet vf, yra gerai, kam man moketi lt, jei poto nebus darbo, gaila.. Tad nuo rudens busiu Su studente :)

Žinutė parašyta: 2010-08-01 19:45:33 | Nuoroda

Yra Su studentu soc. pedagogika? ;D

Žinutė parašyta: 2010-08-01 20:11:22 | Nuoroda
Owner rašė:

 As istojau ne ten kur norejau , is pradziu buvau kiek nuliudes , bet labiau isigilines ka studijuosiu 4 metus , nustojau bereikalo liudet :) netgi apeme dziaugsmas ,pamacius ,kad patekau tarp tu 21statybos inzinerija studijuojanciu nemokamai :)

As irgi kai pamaciau kad istojau i soc. pedagogika is pradziu nusivyliau ne ten norejau(na norejau bet nebuvo tokio noro kaip kitur..) bet poto pamasciau, kad vf, nereiks moketi uz moksla, patekau tarp tu 15, nors nelaikiau uzsienio kalbos egzo. Dabar dziaugiuos ir laukiu rugsejo is dalies (nauji zmones, nauja aplinka, bet yra ir nezinia...) Tai vat. Studijuosiu soc. pedagogika. Dar bus tokiu? :)

Žinutė parašyta: 2010-08-01 20:19:22 | Nuoroda
qmonceq rašė:

laba as irgi istojau i si fakulteta:) socialine pedagogika:)

 dieninis? as irgi studijuosiu sita spec dieniniam :)

Žinutė parašyta: 2010-08-02 15:35:34 | Nuoroda

Tai gal busim grupiokes :) o  mano skype simutike69.  ;)

Žinutė parašyta: 2010-08-03 11:06:41 | Nuoroda
atene rašė:
white flor rašė:
Owner rašė:

 As istojau ne ten kur norejau , is pradziu buvau kiek nuliudes , bet labiau isigilines ka studijuosiu 4 metus , nustojau bereikalo liudet :) netgi apeme dziaugsmas ,pamacius ,kad patekau tarp tu 21statybos inzinerija studijuojanciu nemokamai :)

As irgi kai pamaciau kad istojau i soc. pedagogika is pradziu nusivyliau ne ten norejau(na norejau bet nebuvo tokio noro kaip kitur..) bet poto pamasciau, kad vf, nereiks moketi uz moksla, patekau tarp tu 15, nors nelaikiau uzsienio kalbos egzo. Dabar dziaugiuos ir laukiu rugsejo is dalies (nauji zmones, nauja aplinka, bet yra ir nezinia...) Tai vat. Studijuosiu soc. pedagogika. Dar bus tokiu? :)

 sveiki, o is kur jus zinote kiek i kokia programa istojo i vf studijas? :))

 

 Tai lamoje diagramoje rode.

Žinutė parašyta: 2010-08-11 22:43:15 | Nuoroda
Gucci rašė:
white flor rašė:

Yra Su studentu soc. pedagogika? ;D

 as;} Tai busim grupiokes atrodo ;D

 

Žinutė parašyta: 2010-08-11 22:45:01 | Nuoroda
white flor rašė:
Gucci rašė:
white flor rašė:

Yra Su studentu soc. pedagogika? ;D

 as;}

 Tai busim grupiokes atrodo ;D taip laukiau kazka is savu sutikti ;D

 

Žinutė parašyta: 2010-08-11 22:45:51 | Nuoroda
white flor rašė:
white flor rašė:
Gucci rašė:
white flor rašė:

Yra Su studentu soc. pedagogika? ;D

 as;}

 Tai busim grupiokes atrodo ;D taip laukiau kazka is savu sutikti ;D

 P.s mano skype simutike69, jei nori pabendrauti, parasyk ;)