Vartotojo asenI pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-08-04 18:26:30 | Nuoroda

Sveiki visi bendraujantys ;) aš taip pat neistojau nei per 1 nei per 2 etapus, rasiau visur vf, tačiau Šiandien paskimbino iš ŠU ir sako turime jums laisva  vnf vieta :D tai dabar nezinau ka daryt :? o rytoj kaip tik 3 etapas 

Žinutė parašyta: 2010-08-04 18:32:02 | Nuoroda

ŠU kaip tik nenorėjau bet kad pasiūlė patys ir dar kaina per pus pigesnė tos pačios specelybės nei KU tai privertė susimastyti

Žinutė parašyta: 2010-08-04 19:56:20 | Nuoroda

o jei nebesiulys (neliks vietos) ŠU kur pasiulė ? :)

Žinutė parašyta: 2010-08-04 20:07:44 | Nuoroda

sveiki;) kas įstojot i Ekologija ir aplikotyra ?

Žinutė parašyta: 2010-08-04 21:57:48 | Nuoroda
pringle rašė:
asenI rašė:

ŠU kaip tik nenorėjau bet kad pasiūlė patys ir dar kaina per pus pigesnė tos pačios specelybės nei KU tai privertė susimastyti

 O kokia specialybė? Aš irgi į KU rašysiu :)

 ekologija ir aplinkotyra, o kokia tu ?:)

Žinutė parašyta: 2010-08-04 22:42:04 | Nuoroda
*Agne rašė:

 bet jeigu gauni pakvietimą be eilės ir dar su sumažinta kaina,tai manau verta pagalvoti apie tai :)

 jo galvojau ir sugalvojau kad reikia priimti šy pasiulima :D

Žinutė parašyta: 2010-08-05 14:16:42 | Nuoroda
JULY rašė:
KISS4U rašė:
Ad Absurdum rašė:

Klausykit, galit siųst mane dabar na**ui, jei durną arba neseniai aptartą klausimą užduodu, bet visgi paklausiu: Ar tiesa, jog norėdamas dalyvauti papildomame priėmime, turi būt nepasirašęs lyg šiol jokios sutarties su univeru, nei vf nei vnf? Nes tai užeinu į savo Lamą  ir matau, jog galiu pildyt vėl prašymą... Bet ar tikrai galiu? Šiuo metu esu pasirašiusi vnf sutartį.

 gali pretenduoti į vf vietą.

 Kaip cia viskas painu :D O tai ir as esu jau pasirasius sutarti VNF,  bet  dabar dar karta  pildau prasyma ir  tarkim iskovoju VF vieta, tai galesiu tada rinktis viena is tu dvieju? O jeigu negausiu jokio pasiulymo, ar nieko neprarasiu? nenuplauks mano pasirasyta sutartis del VNF? 

 tavo atvėjis kitoks nei mano :) na pvz aš šiandien pasirašiau sutarti i vnf bet dar kaip ir nepilnai man liepe dabar dalyvauti tame treciame etape ir rasyti tik ta vieta kur sudarinejau sutarti :) tai savime aisku tas univeras pasidarė sau geriau nes nori kad as stociau pas juos o ne kur kitur ir mokeciau lt.. bet as pagalvojau jei prirasyciau daugiau vietu ar kas atsitiktu :D :?

Žinutė parašyta: 2010-08-05 14:24:04 | Nuoroda
Kreivas rašė:

 o kaip tada dabar yra su pedagoginiu vilniuj? įrašiau vieną vietą, bet kaip su metodiniu testu? ar ji reikės laikyti kaip, kad jie reikalavo ir pirma etapą?

 bent jau aš kiek supratau tai  jei jo nelaikei ir nebelaikysi ir tau liktai balu nepridės :?

Žinutė parašyta: 2010-08-05 14:41:30 | Nuoroda
Kreivas rašė:
asenI rašė:
Kreivas rašė:

 o kaip tada dabar yra su pedagoginiu vilniuj? įrašiau vieną vietą, bet kaip su metodiniu testu? ar ji reikės laikyti kaip, kad jie reikalavo ir pirma etapą?

 bent jau aš kiek supratau tai  jei jo nelaikei ir nebelaikysi ir tau liktai balu nepridės :?

 kiek tas testas ir pokalbis prideda primink.. 0,2 ar daugiau?

 kiek islaikai tiek ir prideda daugiausiai 2 )

Žinutė parašyta: 2010-08-05 15:24:04 | Nuoroda

ŠU ekologija ir aplinkotyra yra įstojusiu ?

Žinutė parašyta: 2010-08-05 15:24:09 | Nuoroda

ŠU ekologija ir aplinkotyra yra įstojusiu ?