Vartotojo niigra pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-08-21 17:32:11 | Nuoroda

Laba :)

Aš gavau šitą bendrabutį. ;] 

Kažkur skaičiau,kad kaina - 150lt, bet tiksliai pati nežinau. Gal kas žino ir gali pasakyti, kokia šio bendrabučio būklė, nes kiek skaitau,tai tie straipsniai ir komentarai apie šį pastatą man kelia šiurpą. ;\\

Žinutė parašyta: 2010-08-22 15:31:16 | Nuoroda

O !  Būtų smagu,jei sužinotum ir pasakytum situaciją esančią ten :}} . Aš į psichologiją ;) O tu?

Žinutė parašyta: 2010-08-22 15:48:48 | Nuoroda

Na ką.. ;) šiais metais ir aš pildau būsimų psichologų gretas :) 

Sveiki,kolegos

Žinutė parašyta: 2010-08-22 15:49:13 | Nuoroda

Na ką.. ;) šiais metais ir aš pildau būsimų psichologų gretas :) 

Sveiki,kolegos

Žinutė parašyta: 2010-08-23 17:27:31 | Nuoroda

Ačiū už info :)

O šiaip pati nežinai,kiek mokėt reikia už bendrabutį? :)

Žinutė parašyta: 2010-08-28 00:28:58 | Nuoroda

Sveiki !! ;)

Įstojau į psichologiją . 16,32  ;)

Žinutė parašyta: 2011-08-12 13:42:13 | Nuoroda

Sveiki, istoje i studentu gretas :)

Kaip matau, klausimu daugybe ir noro suzinot atsakymus i juos taip pat didele :D

Pati pirma kursa jau isgyvenau taikos barake. Kambariai blokiniai - po 2 ir 3 :) bukle juose ivairi. Kaip cia kazkas rase, jog tarakonu nera, tai atsibuskit ;] ne teveliu namuose gyvenat, kad tokie padareliai nesilankytu. Virtuvese ju pilna, as vos atsikrausciau i savo kambari jau pirmas tris dienas dauziau. Kol galiausiai atrode, kd issinaikinom. Taciau tai nereiskia, kad jie dingsta ilgam, nes uzklysta is kaimynu per radijatorius ar per kanalizacija. Grupiokas, kuris gavo kambary 5-tame aukste, kambario atsisake ta pacia diena, kai i ji izenge - atitraukus saldytuva, uz jo buvo begale tarakonu. Taip kad nusiteikit ! :) 
 Siaip bendrabucio bukle nekokia. Jis pats prasciausias is KU baraku. Jau rudeni per langus belekaip pucia visu krypciu vejai, todel ruoskites izoliacijos ir laikrasciu ar vatos ;).  Griztant prie virtuviu, tai bijau sumeluoti, bet aukstui 2 ar 3 yra skirtos. Dusai - 3kambariukai rusy. Normaliai irengti + tragiska vonia, kurios langai apdangstyti plokstem. Kada niekas nesimaudo, pakankamai baugu ten buna, vis del to rusys, vamzdziai, pilna visokiu uzkampiu ir t.t.. Kazkas uzdave klausima apie tai, kad norit gyventi su draugais. Pasakysiu tiek, kad pirmakursiai mazai ten gali ko nors prasyti, nes jie ten neturi teisiu. Su kuo paskirs gyventi, su tuo ir gyvensi. Nebent pavyks susitarti su tavo draugo/-es kambario draugais. Apie tai, su kuo gyvensit, suzinosit atvyke i savo kambary bendrabutyje :) .  Ir nenustebkit, jei administratorius duodamas jum kambario rakta pasakys "jei yra lova, tai jau gali pradeti gyventi", nes nevisada ir ne visiems ta lova buna kambary. :) Jei ju nera, tuomet tenka patiems atsivezti arba kaip nors susigaudyti ja ;].

Žinutė parašyta: 2011-08-12 14:00:44 | Nuoroda

Apie tai nk negaliu pasakyt :) Tikriausiai, kad nera, juk siandien tik suzinojot, kas pateko ir kur :)

Žinutė parašyta: 2011-08-13 10:11:39 | Nuoroda

Jis geriausias is visu KU bendrabuciu . Kiek zinau suremontuotas :) foje grazus, draugiskas ir skalbimo masinos netgi yra :))

Žinutė parašyta: 2011-08-13 13:26:07 | Nuoroda

Del lovu visiska tiesa. Man paciai taip buvo pasakyta, o viena mergina is vis visus praeitus metus pragulejo ant savo susiveztu pripuciamu ciuziniu kruvos :). Su atitempimais lovu ten nieko nepaaiskinsi :) - nebus ir versiesi pati, kaip tik noresi.