Vartotojo Bug'' pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-08-26 21:31:34 | Nuoroda

 Sveiki, džiugu išties, kad šių metų abiturientai tokie aktyvūs  na, aš, kaip ir daugelis, bijau labai labai egzaminų, nes atrodo, kad tieeek daug dar reikia išmokti.... Per vasarą buvau kalną darbų susiplanavus, bet, žinoma, pasidariau tik mažytę dalį - perskaičiau keturis kūrinius ir anglų knygą vieną syk atsiverčiau   bet, bent jau patinginiavau kaip žmogus.... dabar reiks rimtai kibt į darbus (kad ir kaip čia dabartiniai pirmakursiai ragina po šimtadienio tai daryt). 

Žinutė parašyta: 2010-08-29 00:30:04 | Nuoroda

Sveikii. Apie šią mokymo įstaigą svajoju jau gan ilgai ir pagaliau atėjo tas laikas  

Šiaip, pastebėjau, kad studentai nėra linkę dalintis patyrimais, nes forumuose randu daugybę klausimų, o atsakymų labai labai trūksta 

Bet visgi, gal kas nors atsakys? Mane, kaip ir Empti, labiausiai domina taikomosios grafikos specialybė, įdomu būtų sužinoti plačiau, ir ne vien specialybės aprašymą,kurį jau net ir atsibodo skaityt  , o gyvų žmonių atsiliepimus. 

Dar domina toks dalykas kaip bendrabučiai, ar yra tokia galimybė? nes apie juos taip pat neteko nieko išgirst..