Vartotojo Ligita1 pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2012-07-30 13:55:09 | Nuoroda

 Sveiki vis :) man įdomu ar galėčiau įstoti antru etapu į biomedicininę diagnostika su 13,78 konkursiniu balu ?;]

Žinutė parašyta: 2012-07-31 13:17:26 | Nuoroda
Edgarukas^^ rašė:
smile1 rašė:

 Sveiki vis :) man įdomu ar galėčiau įstoti antru etapu į biomedicininę diagnostika su 13,78 konkursiniu balu?

Jei i mokama tai manau istosi, apie nemokama pasvajot.

 Na dėkui už atsakymą ;] o pats gal į biomediciną stojai ?

Žinutė parašyta: 2012-08-01 19:39:38 | Nuoroda
Edgarukas^^ rašė:
smile1 rašė:
Edgarukas^^ rašė:
smile1 rašė:

 Sveiki vis :) man įdomu ar galėčiau įstoti antru etapu į biomedicininę diagnostika su 13,78 konkursiniu balu?

Jei i mokama tai manau istosi, apie nemokama pasvajot.

 Na dėkui už atsakymą ;] o pats gal į biomediciną stojai ?

 Nee, as i Kineziterapija bandziau, bet gavau pasiulyma i ergoterapija, tai db antro etapo laukiu gal i kineziterapija pavyks dbr ,vistiek balai turi pakristi;) O biomedicina esu uzsirases tik neatsimenu kelintoje vietoje ;)

 Man atrodo turėtum įstoti,nes aš pirmu etapu gavau pakvietimą į kineziterapiją   Šiauliuose nemokamai,bet atsisakiau. O tavo didesnis balas negu mano .pamatysi antru įstosi :) o vis dar tikiuosi įstoti į biomediciną :)

Žinutė parašyta: 2012-08-04 09:24:29 | Nuoroda

 Jei aš noriu perlaikyti chemijos egzaminą kitais metais, pasimokinusi  tai turi kreiptis į savo mokyklą? ir ar gavus blogesnį įvertinimą jis bus įrašytas prie mano atestato?

Žinutė parašyta: 2012-08-04 15:14:14 | Nuoroda
Saulens93 rašė:
smile1 rašė:

 Jei aš noriu perlaikyti chemijos egzaminą kitais metais, pasimokinusi  tai turi kreiptis į savo mokyklą? ir ar gavus blogesnį įvertinimą jis bus įrašytas prie mano atestato?

 Nebūtinai į savo mokyklą. Galima bet kur :) O gavus blogesnį tai jis ir bus rasoma į atestatą :(

 aišku,tai reiks žiūrėti tada,žinosiu :) dėkui už informaciją ;]

Žinutė parašyta: 2012-08-04 19:20:23 | Nuoroda
Sakura rašė:

 Perlaikytu egzaminu rezultatus iraso i prieda prie atestato,o kb skaiciuoja su geriausias egzaminu rezultatais...jei perlaikai blogiau skaiciuoja su geresniais neperlaikytais :)

 o tai tada labai gerai,jei geresnis rezultatas rašosi :)

Žinutė parašyta: 2012-08-06 09:59:57 | Nuoroda
Saulens93 rašė:
Ramaška rašė:
Ramaška rašė:
Saulens93 rašė:
smile1 rašė:

 Jei aš noriu perlaikyti chemijos egzaminą kitais metais, pasimokinusi  tai turi kreiptis į savo mokyklą? ir ar gavus blogesnį įvertinimą jis bus įrašytas prie mano atestato?

 Nebūtinai į savo mokyklą. Galima bet kur :) O gavus blogesnį tai jis ir bus rasoma į atestatą :(

 Ka tu cia vejus kalbi, nieko nezinodamas

 as perlaikiau siais metais, kreipkis i mane

Ramaška,tai kur man kreiptis,kad galėčiau perlaikyti egzaminą ir kada geriausia kreiptis?:)

 

Žinutė parašyta: 2012-09-05 08:43:15 | Nuoroda

 Man įdomu su kokiu balu jūs įstojote į valstybės finansuojamas vietas biomedicininės diagnostikos?;]

Žinutė parašyta: 2013-03-07 14:06:27 | Nuoroda

 Gal kas turit biologijos 2012 metų egzamino  atsakymus?:)

Žinutė parašyta: 2013-03-11 08:53:24 | Nuoroda

O kaip man reikės perkelti savo rezultatus į LAMA BPO sistemą,ar jie jau bus įkelti jei geresni po perlaikymo?;]

Žinutė parašyta: 2013-03-11 09:04:28 | Nuoroda

 Sveiki :) aš ir prisijungiu prie jūsų:)  Esu parašiusi prašymus perlaikyti biologijai ir chemijai:) šiaip bijau ,kad vėl susimausiu kur,jei egzaminai panašūs į pernai.;D  Pernai labai norėjau įstoti į biomedicininę diagnostiką,bet deja pritrūko balo ;/ šiemet bandysiu stoti ten pat ir dar rašysiu į akušeriją.;] Norėjau pasiklausti,gal jūs žinote,kaip bu su rezultatais,jei gausiu geresnius pvz,tai kaip man reiks įsikelti į lamabpo sistemą ar jie bus jau įkelti?:)

Žinutė parašyta: 2013-03-15 13:05:57 | Nuoroda

 Sveiki:) Ka šiemet planuoja stoti į akušerijos studijas ?:)

Žinutė parašyta: 2013-03-15 13:07:41 | Nuoroda

 Sveiki:) kas šiemet plauojate stoti į biomedicininės diagnostikos studijas ?:) 

Žinutė parašyta: 2013-03-17 21:12:24 | Nuoroda
pilkas rašė:

Aš irgi prisidedų prie chebros. 2013 laikysių chemiją. :D

 Ir ką planuoji studijuoti?:D

Žinutė parašyta: 2013-03-19 22:02:26 | Nuoroda
pilkas rašė:
Li" rašė:
pilkas rašė:

Aš irgi prisidedų prie chebros. 2013 laikysių chemiją. :D

 Ir ką planuoji studijuoti?:D

 Žiūrėsiu pagal horskopą. :D :D :D 
Įkels patys juos. :D 

 mat kaip :D,o jei rimčiau :D :D aha jau žinau,buvau mokykloje paklausti :D

Žinutė parašyta: 2013-03-21 22:09:30 | Nuoroda
pilkas rašė:
Li" rašė:
pilkas rašė:
Li" rašė:
pilkas rašė:

Aš irgi prisidedų prie chebros. 2013 laikysių chemiją. :D

 Ir ką planuoji studijuoti?:D

 Žiūrėsiu pagal horskopą. :D :D :D 
Įkels patys juos. :D 

 mat kaip :D,o jei rimčiau :D :D aha jau žinau,buvau mokykloje paklausti :D

 Gal farmaciją, gal mediciną, gal odontologiją, gal chemiją, gal UK braškės skinsiu. :D :D O tu?

 arba į biomedicininę diagnostika arba į akušeriją :D o geriausia į laisvo direktoriaus pareigas xD

Žinutė parašyta: 2013-03-21 22:13:20 | Nuoroda
SlaptasAgentas rašė:

Sveiki, galvoju apie šias studijas. Bet įdomu gal yra žinančių, o gal jau baigusių, kurie atsakytu kaip su perspektyvom darbo? Ir kaip su atlyginimais ?  Ar nėra taip kad vos 1000lt gauna ? :)

 Laba,aš skaičiausi,kad  sunkokagauti darbą Lietuvoje baigus šią spec.bet nežinia ar tikrai taip yra:) manau jei traukia ši specialybė tai išeitis ir su darbu rasi :) dėl atlyginimo tai apie 1000lt,bet  tiksliai nežinau,priklauso  nuo darbo vietos:) Aš tai jei nerasiu perspektyvų Lietuvoje ,ieškosiu užsienyje :)

Žinutė parašyta: 2013-03-23 14:59:44 | Nuoroda
pilkas rašė:
Li" rašė:
pilkas rašė:
Li" rašė:
pilkas rašė:
Li" rašė:
pilkas rašė:

Aš irgi prisidedų prie chebros. 2013 laikysių chemiją. :D

 Ir ką planuoji studijuoti?:D

 Žiūrėsiu pagal horskopą. :D :D :D 
Įkels patys juos. :D 

 mat kaip :D,o jei rimčiau :D :D aha jau žinau,buvau mokykloje paklausti :D

 Gal farmaciją, gal mediciną, gal odontologiją, gal chemiją, gal UK braškės skinsiu. :D :D O tu?

 arba į biomedicininę diagnostika arba į akušeriją :D o geriausia į laisvo direktoriaus pareigas xD

 Vilniuj ar Kaune? :D Ką dabar veiki?

 Kur priims :D o tu? ai atostogauju egzaminams ruošiuosi :D o tu?

Žinutė parašyta: 2013-03-24 09:06:22 | Nuoroda
pilkas rašė:

 Egzams ruošiuos, ilsiuos... :D Pirmenybė Vilniui. :D

 Vieną ar du oerlaikinėsi?:D aišku arčiau namų:D

Žinutė parašyta: 2013-03-24 15:14:58 | Nuoroda
pilkas rašė:
Li" rašė:
pilkas rašė:

 Egzams ruošiuos, ilsiuos... :D Pirmenybė Vilniui. :D

 Vieną ar du oerlaikinėsi?:D aišku arčiau namų:D

 Laikysiu chemiją šiemet. Pernai baigiau visai kitu profiliu mokyklą,  neturėjau chemijos net metinio, tai šiemet gausiu metinį vakarinėj ir laikysiu egzą. :D

 aišku:D kaip tau chemija sekasi ?:D