Vartotojo pasitaiko pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-10-16 18:05:07 | Nuoroda

aš bandysiu. mokaisi labai?:D

Žinutė parašyta: 2010-10-19 01:17:10 | Nuoroda

matematikos sprendžiu daug, pagrindas mąstau, kaip reikėtų lietuvių kalbai ruoštis, nes mokykloj išsidirbinėjam mes, nesimokom, plius vyrauja požiūris, kad ai, šitą išlaikys visi.. o man norisi kaip įmanoma geresnių rezultatų..

jei lietuvoj, tai VUnežinau, kiti netraukia..neįstojus turiu variantų b, kurie su lietuva jau nesusiję.. o pati?

Žinutė parašyta: 2010-10-20 19:03:21 | Nuoroda

lietuvių moko ne tiek kiek norėčiau

Žinutė parašyta: 2010-11-02 19:12:35 | Nuoroda

jei visu spragu neuzpildysi,bent ismok, tai kas nera labai sunku ir visad buna egzaminuose..

ismokt sprest rodiklines,logoritmines, pasistengus ir trigonometrines lygtis tikrai dar daug laiko. taip po truputi mokydamasis tai, ko reiks egzamine, ismoksi ir galiausiai sukaupsi ir ta bala. gal ne maksimalu, bet del geresnio nei vidutinis pasistengt tikrai gali.

as tuo tarpu stengiuosi del maksimalaus:D simusia, o tu matematikos papildomai ka nors sprendi?

Žinutė parašyta: 2010-11-05 13:35:36 | Nuoroda

man tai įdomiau, kodėl būtent sausas? kas kitaip nei tikėjaisi?

Žinutė parašyta: 2010-11-05 21:27:37 | Nuoroda

man medicins patinka,kazkada net buvo svajone

daug skaityt irgi

wuhu,neatbaidei

Žinutė parašyta: 2010-11-05 22:37:22 | Nuoroda

suprantu ir dziaugiuosi, kad gali kiek papasakot, ka mokotes placiau suzinot isvis jega butu

ir jei jau begt nori, tai nematai jokiu prosvaisciu ar perspektyvu?

Žinutė parašyta: 2010-11-26 13:22:17 | Nuoroda
Beprotybė rašė:

 Sunku pratybose,lengva kare : D

 būtent šituo principu vadovaujasi mano mokytoja : D

niekad nepraleidžia progos pabrėžt, kad po kontrolinių, po kurių kartais telieka apsiverkt, egzaminas mum turėtų atrodyt lengvas pasivaikščiojimas : D 

Žinutė parašyta: 2011-01-07 13:27:38 | Nuoroda

parašėm bandomąjį biologijos

surinkau 57/100 taškus, nekartojus nė vienos temos ir mokytojai paminėjus, kad 'evoliucijos nesimokėm dar, bet paimprovizuosit':D taškų vis tiek norėjau daugiau, bet po bandomojo pagalvojau, kad gal o rimtai išsilaikyt biologiją į šimtus greičiausiai nepretenduosiu, medikam konkurentė nebūsiu, bet tegu gal būna atestate skaičiukas mylimiausios pamokos.. kad ir niekur nepanaudotas bus. grečiausiai teks mest burtus laikyt-nelaikyt:D

Žinutė parašyta: 2011-01-07 13:31:44 | Nuoroda

vektoriai man ir mirtis buvo, kaip ir sakyta-nu LENGVA, bet nesusišnekėdavau su jais:D. per rudens atostogas pasiėmiau Mockaus elektrinę knygutę, kur visi uždaviniai temom suskirstyti, atsiverčiau vektorių uždavinius, ir nuo pirmo iki paskutinio išsprendžiau, ir supratau-aišku lengva, kai iškali formules :D dabar nesusišneku su kombinatorika, ir sprendimo iš eilės būdas nepadės, nes neįsivaizduoju kaip tai daryt bet turbūt greit ką nors sugalvosiu

Žinutė parašyta: 2011-01-07 17:32:04 | Nuoroda

ne, ir įspėti esam kad jam per pamokas liks maximum mėnuo

Žinutė parašyta: 2011-01-16 13:34:08 | Nuoroda
Delčia rašė:

Na, tamsta, jeigu nekartojus ir dar nepraėjus visko surinkot penkiasdešimt septynis, belieka paspausti Jums ranką. 

 man stojimui biologijos nereikia, šiaip mylimiausia pamoka, tai ant durniaus nuėjau į bandomąjį.. ir dabar vis suku galvą, laikyt ar ne.. dauguma pataria išsilaikyt, šimtui nesimokyt, bet ir vidutinis balas atestato negadins. o save žinodama, tai jei nuspręsiu laikyt, tai vis tiek stengsiuos maximumui išmokt stojimui reikalingų egzų laiką naudodama turbūt prieš pasirašant, ką laikysiu, reiks iš vakaro išgert alaus ir burtus mest

Žinutė parašyta: 2011-01-17 18:29:32 | Nuoroda
AšGerda rašė:

...eina eina.. :D mes lėtai einam :) tikimybes dabar ;)

 mes irgi tikimybes

Žinutė parašyta: 2011-01-17 18:31:24 | Nuoroda
Etoatide rašė:

Aš čia turiu tokį klausimą.Norėčiau laikyt biologijos egzaminą.Man įdomu nuo kada rimtai pradėjot makytis,aš dar tik 10-okė, dabar neprisiverčiu mokytis,tai ketinu stropiai mokytis nuo 11.Ar nebus kažkaip per vėlu, tas pats ir su chemiją,jos nlb. nesuprantu,bet kitais metais žadu imti A lygiu.

Klausiu Jūsų,nes Jūs tai jau perėjot ;)).

 dėl chemijos sakyt nieko negaliu, nesimokau, bet biologiją mokytis nuo 11tos klasės pilnai užtenka, nes per du metus kaip tik ir imsit visą kursą, medžiagą, kurios reik egzamine.

aš mokiausi biologiją nuo 9 (nes buvo įdomu), tai lengviau per šituos metus du buvo, bet ir tie, kas š malė, laisvai pasiruošę dabar yra.

Žinutė parašyta: 2011-01-18 16:46:44 | Nuoroda
Roberta Aurėja rašė:

Ir kaip jum tema?;D

 mane ji erzina nes lyg ir neturėtų būt sunki, įsiskaitai į sąlygą, skaičiavimas paprastas. nuuuuu beeeeeeeeet aš kaip neįsikertu taip neįsikertu ir pastebėjau, kad bernam, ir net neypatingai kertantiem matkę šita tema tobulai einasi.o tau pačiai?

Žinutė parašyta: 2011-01-24 22:29:07 | Nuoroda

aš viena iš tų panelių, kurios neturi fantazijos brėžiniams, viskas, ką žinau brėžiniuose, tai tik kad statinis, esantis prieš 30laipsnių kampą lygus pusei įžambinės ir pitagoro teoremą-viskas 

Žinutė parašyta: 2011-01-26 17:57:02 | Nuoroda
JustinasK rašė:

 Tik kad užduotys ne egzamininės, o iš pratybių sąsiuvinio, kuris sudarytas pagal naujausią egzaminų sandarą. 

 gal iš tokių oranžinių? aš jas turiu, ten ir b lygio sužymėta užduotys,ir taškai nurodomi, ir paskutiniai uždaviniai tokie,su kokiais susišnekėt sunkiai sekasi  ten 19 užduočių, kiekvieną rekomenduoja 3val.spręst.. man su tuo deja dar nieko nesigauna 

Žinutė parašyta: 2011-01-26 21:58:38 | Nuoroda
ginte100 rašė:

Justinai,gal kartais tos knygutės autorius-Vaidotas Mockus? Nes būtent šioje knygutėje sakyčiau yra tokių kosmiškų užduočių ;D

 oi tą pasiėmus išvis sužlugdyta pasijaučiu

ir dar pastebėjau, kad jei matau iš anksto atsakymas koks turi būt, tai sukčiavimas gaunasi,daug lengviau spręst..taip kad į juos nežvilgčiot irgi reik išmokt

Žinutė parašyta: 2011-01-30 20:13:56 | Nuoroda
JustinasK rašė:

Ir kuo ji labiau tave traukia? Beje, kurioje sunkesni uždaviniai? Nes kai namuose neturiu, tai negaliu palyginti, o galvoju, kad visai gerai būtų įsigyti kažkurią iš šių dviejų:)

žydroj sunkesni bet daug spręsdama pastebėjau, kad uždaviniai pradeda kartotis, ta prasme pajauti, kad čia tiesiog analogas. įdomiausi ten su progresijom, procentais ir trigonometrija man bent uždaviniai o oranžinėj įvairesni ir lengvesni uždaviniai, yra darbo, kelio uždavinių. yra ir sudėtingų uždavinių, kurie vertinami 5,6 taškams. aš turiu abi, jei užsinoriu pasukt galvą, imu žydrą, jei reiktų dabar pirkt vieną, imčiau oranžinę.

Žinutė parašyta: 2011-02-05 18:54:23 | Nuoroda

 2