Vartotojo MissBootee pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-11-02 21:52:03 | Nuoroda

Aš taip pat 11tokė, labai noriu į mediciną, bet kai pasižiūriu, koks konkursas, ir kiek aplink mane yra taip gerai besimokančių, tai šiurpas nukrato, pagalvojus apie egzaminus..

Papildomai dabar nesimokau, tik labai stengiuos viską gerai išmokti kontroliniams, einamasias temas, o mokausi tai lietuvių, chemiją, biologiją, dar matematiką pasprendinėju

Žinutė parašyta: 2010-12-11 11:06:54 | Nuoroda

Aš irgi noriu į KMU MF, bet neįstojus į VF, tai turbūt bandyčiau į kineziterapiją

Žinutė parašyta: 2011-01-01 20:49:45 | Nuoroda

Na mūsų mokytoja irgi sako, kad biologija tai ne chemija. Jei chemijoj turi suprasti, o po to šiek tiek pakalt ir tu jau mokėsi, tai biologija atvirkščiai - pirmiausia turi viską iškalt, po to bandyt pritaikyt, ir tik tada tas suvokimas ateis. Aš jai visiškai pritariu, nes tikrai neišmąstysi visokių funkcijų ir panašiai, jas turi pirmiausia mokėt.

O pačioj medicinoj, kiek kalbėjau su pažįstamais studentais, yra belenkiek kalimo, kitaip tu čia su savo loginiu ar dar kokiu tik nori mąstymu neprasisuksi :) aplamai medikai yra kalikai, šventa tiesa

Žinutė parašyta: 2011-01-01 20:57:07 | Nuoroda

hmm ir dar turiu vieną klausimą. Ar matematikos A lygio pažymys 9 skiriasi nuo 10? ta prasme, jei turiu 9, tai pridės balą bus 10. O prie 10 gali pridėt? 

Žinutė parašyta: 2011-01-01 21:44:20 | Nuoroda

Jie patys taip sako :D


Žinutė parašyta: 2011-01-01 21:51:50 | Nuoroda

tai aš juk ir nesakau, kad  nereikia loginio mąstymo ir panašiai. Aš kalbu apie pačias studijas. Studijose pražūsi, jei tikėsies, kad tas menas ir loginis mąstymas labiausiai tau padės. Todėl ir pasakojo man, jog geriausiai sekasi studijuot ne tiems, kurie ten matematikai ir pnš. būdavo ir prasisukinėdavo savo gabumais, o tiem, kurie sedėdavo prie knygų ir kaldavo mokykloje. Supratimas apie žmogaus kūną, tai aišku, kad reikalingas, bet jis ir ateina per kalimą, per sunkų darbą, ne tik per vaizduotę.

Žinutė parašyta: 2011-01-01 21:58:32 | Nuoroda

Linkiu sėkmės medicinos studijose, kai įstosi ( kaip suprantu, tu dar nesi ten ), galėsi papasakot, kaip sekasi mokytis, remiantis logika ir menu.

Žinutė parašyta: 2011-01-01 22:03:12 | Nuoroda

Tai tu įsiskaityk, ką aš šneku pirmiausiai. Pirmiausia reik iškalti, o iškalus, pradedi daryti užduotis, sieti su kitais dalykais, tuomet ir ateina SUVOKIMAS.

Žinutė parašyta: 2011-01-01 22:06:31 | Nuoroda

Tu juk logiškai neišmąstysi studijuojant anatomijos su visais lotyniškais pavadinimais, nervų visų, raumenų ir panašiai. Blemba, o jei tu tokius dalykus sugebi išmąstyti, tai hmmm, tau net mokytis nereik, gali iškart eit žmogų operuot :))))

 

O su tais 120 posmų, tai čia kvailas palyginimas buvo. Medicina panašiai kaip ir kalba. Kad mokėčiau kalbą, susikalbėčiau, turiu pirmiausiai IŠKALTI žodyną, nes be jų neišsiversi, tada išmokti laikus, tada jau praktika - kalbėjimai ir panašiai. Taip ir medicinoj, pirmiausiai iškalsi, o tik vėliau ateis ta patirtis ir nuovoka

Žinutė parašyta: 2011-01-01 22:25:03 | Nuoroda

Man atrodo čia išvis tokia tema galėtų pasisakyt tik studijuojantys, nes net nelygink mokyklos biologijos kurso su medicinos studijom :) nebus ten rožėm viskas klota ir menu paremta, žmonės prisifantazuoja, o po to labai nusivilia. Todėl man pažįstami iškart sako - neprisifantazuok. Visi eina ir sako, bla, aš noriu padėt žmogui, bla, tai menas.. Bus ir begalė tokių paskaitų, kurios tau nė kiek neįdomios, bet tu niekur nedingsi. Šeštakursis medikas pasakojo, jog kalimo yra belenkiek, tokių dalykų, kuriuos užtenka iškalt, atsiskaityt, ir daugiau nebeprireiks jų, irgi belenkiek. Sakau, čia gal kiekvienam skirtingai, o kiek ten jau to kalimo, pamatysim įstoję (tikėkimės)


Žinutė parašyta: 2011-01-01 22:56:19 | Nuoroda

o dėl to pasakymo ''kas rimtai mokosi kalbą, tas tikrai žodyno nekala'', tai absurdas. Kalba ir yra 80 proc. žodyno, ir tik kas lieka laikai, jų derinimas ir panašiai.

Žinutė parašyta: 2011-01-04 14:55:01 | Nuoroda

Aš irgi norėčiau į LSMU, nes esu kaunietė. Bet šiaip manau, jog vienodai gerai tuos medikus ruošia tiek kmu, tiek vu

Žinutė parašyta: 2011-01-06 18:36:02 | Nuoroda

Man tai atrodo, kad matematinio proto :D t.y. loginio mąstymo medicinoj tikrai reikia :) Bet tikrai neverta krimstis ir atsisakyt svajonių, jei tau ir nesiseka matkė ;)

Žinutė parašyta: 2011-01-25 19:32:39 | Nuoroda

gal kas turi 2003 vbe atsakymus? laabai reikia

Žinutė parašyta: 2011-01-30 23:16:47 | Nuoroda

Aš tai pagrinde kontroliniams ruošiuos, nes esu 11tokė, bet šiaip dar maderį skaitinėju ir bandau gilintis, kalt kalu tik kontroliniams, ir tai, kas būtina,  o šiaip mokaus suprast :)

Žinutė parašyta: 2011-02-05 17:07:03 | Nuoroda

Aš irgi pritarsiu Etoatide filmams, tikrai tokie filmai turi prasme ir galima daug argumentų sugalvot. Taigi aš pasikartosiu dabar, tai apie filmus, kurie manau tiktų argumentavimui:

Laumas vaikas, Keitas, Kelias prisiminti, Broliai, Berniukas dryžuota pižama, Veronika ryžtasi mirti, Sidro namų taisyklės, Koko Šanel, Keliautojo laiku žmona, Mano sesers globėjas, Trylika, Rvandos viešbutis, Drugio efektas, Geišos išpažintis, Pragaro virtuvės vaikėzai, Muzika suradusi mus, Užrašų knygutė, Ieškantys laimės, Tristanas ir Izolda, Gyvenimas yra gražus, Atgal į gamtą, Septynios sielos, Lūšnynų milijonierius.

Daar būūūtinai estų filmas Klasė, labai labai daug minčių sukeliantis.

O šiaip tai, jei tik filmas nėra eilinė komedija, ir jei mokėsi, tai iš daugely filmų gali rast tų argumentų. Kad ir Titanikas koks,  ar Briuse Visagaly, pvz., kad žmogus, norėdamas per daug, neįvertina savo galimybių, ir panašiai...

O tie, kur minėjau filmai, koks pusė pastatyti yra remiantis knygomis. Man asmeniškai knygas skaityt įdomiau, bet tau rinktis. O tie filmai tai tikrai visi įdomūs be galo ir prikaustantys, o ir panaudot tinkami :) 

Žinutė parašyta: 2011-03-12 12:34:18 | Nuoroda

Labas :) Atsakysiu tau į klausimą: 

Gali laikyti abu egzaminus, bet visvien, atsižvelgiant į tai, su kuriuo egzaminu tavo balas bus didesnis bus imamas vienas egzamino rezultatas, o likusio pažymys :)

Žinutė parašyta: 2011-05-04 18:28:07 | Nuoroda

Sveiki, šiandien labai išsigandau, sužinojusi naujienas, jog taikant į bet kurios specialybės valstybės finansuojamą vietą yra būtinas anglų egzaminas. Ar tai tiesa?

Žinutė parašyta: 2011-05-16 22:02:49 | Nuoroda

Taigi įdėk čia, bendrom jėgom nemokamai išspręsim

Žinutė parašyta: 2011-07-02 21:15:18 | Nuoroda

Ar man tik taip atrodo, ar virš 90 gauna ir į mediciną įstoja tik olimpiadininkai?  gal net neverta mokytis, kažin, per metus įmanoma išmokt ir pasiruošt trims egzams?