Vartotojo Greentee pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-07-27 15:56:34 | Nuoroda

 Su 19,4 ;]

Žinutė parašyta: 2011-07-27 16:05:40 | Nuoroda

 testa LSMU duoda, o VU ne :]

Žinutė parašyta: 2011-07-27 16:19:23 | Nuoroda

 kas planuojat i MF fuxus varyt?;D

Žinutė parašyta: 2011-07-27 16:26:09 | Nuoroda

 as ziauuuuriaiii i juos noriu!! ;DD tik va gaila kad ant viso fakulteto tik 80 vietu ;//

Žinutė parašyta: 2011-07-27 17:27:38 | Nuoroda

 aisku gali, cia pilna kurie su 16-18 balais istojo i vnf genetikas molekulines ir visuomenes sveikatas visokias :) tik neaisku ar bus like laisvu vietu. siais metais MF paklausa didziule, neaisku ar pasiula tau liks naudinga po pirmu 2 turu :)

Žinutė parašyta: 2011-07-27 17:31:19 | Nuoroda

 per antra tura rasyk vnf genetika ir antroj vietoj vnf mol.biologija, tikrai turetum istoti :]

Žinutė parašyta: 2011-07-27 19:08:48 | Nuoroda
nerisim rašė:
ewwwaldux rašė:

o notaro reikia tik patvirtintu brandos atestato kopiju ir viskas?

 jokiu notaru nereikia:) notaro patvirtinti dokumentai reikalingi tik tada, kai uz studenta pasiraso igaliotas asmuo.

 nenusisnekekit, kopijos turi butinai buti patvirtintos notaro, kuris (bent jau VU) yra paciam univere

Žinutė parašyta: 2011-07-29 10:43:30 | Nuoroda
Instrukcija. rašė:
vaiskas rašė:

O tai uztenka tik uzsiregistruot lsp.lt del pazymejimo? Daugiau nieko, tik laukt patvirtinimo, taip?

 Aš net nežinau, nes man jokios informacijos apie LSP nedavė, tik gegistravęs žmogus prašė užsirašyti tokiame lape, el. paštą, ir sakė, jog su manimi susisieks SA dėl studento pažymėjimo. Čia VU.

 pas mane lygiai taip pat. as irgi is VU.

Žinutė parašyta: 2011-07-31 17:56:19 | Nuoroda
Lsmu(kinezi) rašė:

Sveiki jaunieji kolegos istoja i LSMU :) 

Visu pirma sveikinu istojus i si universiteta ir pasirinkus sia idomia specialybe. Kodel sakau idomia suprasite pirmo kurso begyje. Neliudekite, jai cia nesurasite daug savo kursioku, su jais susipazinsite, jai neklystu Rugpjucio 19 diena :) Jai turite kazkokiu tai klausimu, rasykite man pabandysiu i juos atsakyti. Beje as esu Linas, studijuoju LSMU kineziterapija, kiek zinau busiu uz jus atsakingas. Iki susitikimo :)

 Nepyk. Bet istojA, jAi.. manau medikai turetu buti labiau rastingi :))

Žinutė parašyta: 2011-07-31 21:31:22 | Nuoroda
Lsmu(kinezi) rašė:

Dekoju uz jusu pastabas, taciau neturiu laiko taisyti gramatines klaidas, svarbu kad butu suprasta esme ir kaip suprantu si zinute nera jums skirta :) 

 Na vat kaip ir man skirta, nes istojau i kineziterapija. O taisyt gramatines klaidas.. Manau zmones, studijuojantys universitete, tiesiog privalo buti rastingi. Paskui taip ir buna, kad kazkokiais mistiniais budais protingesni gauna vnf, o berasciai vf.

Žinutė parašyta: 2011-07-31 23:53:32 | Nuoroda
sanemis rašė:
Greentee rašė:
Lsmu(kinezi) rašė:

Sveiki jaunieji kolegos istoja i LSMU :) 

Visu pirma sveikinu istojus i si universiteta ir pasirinkus sia idomia specialybe. Kodel sakau idomia suprasite pirmo kurso begyje. Neliudekite, jai cia nesurasite daug savo kursioku, su jais susipazinsite, jai neklystu Rugpjucio 19 diena :) Jai turite kazkokiu tai klausimu, rasykite man pabandysiu i juos atsakyti. Beje as esu Linas, studijuoju LSMU kineziterapija, kiek zinau busiu uz jus atsakingas. Iki susitikimo :)

 Nepyk. Bet istojA, jAi.. manau medikai turetu buti labiau rastingi :))

 Čia ne raštingumo , o akies klaida. Kai įstosi į universitetą, pamatysi, kad visokie hab.dr.doc. skaidrėse rodo medžiagą su gramatinėmis klaidomis, pvz žodį ką tik rašo kartu, grįžti y ilgoji, visdėlto viską kartu (jau net nekalbu apie sintaksę)  tada galėsi ir jiems pastabas sakyti :D 

 Butinai pasakysiu :D