Vartotojo GilÄ—s pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-11-26 15:32:47 | Nuoroda

Labas,

planuoju laikyti lt, bio ir chemijÄ…, taÄiau jau dabar jauÄiu, kad sÄ—du ne į savo roges. aišku, per pusmetį pasirengt kitų dalykų egzaminams su mano gabumais bÅ«tų keblu, tad klausiu: jei 2011 laikysiu tuos 3 jau minÄ—tus egzus, ir jei rezultatai manÄ™s netenkins, ar galÄ—siu 2012 perlaikyt visai kitus egzaminus(istorija, lt, anglų ir gal matematika)? Ir kur reikÄ—s kreiptis? Ä® mokyklÄ…?

Žinutė parašyta: 2010-11-27 12:05:01 | Nuoroda

Dabar jau viskas aišku, dÄ—kui. :)

Kalbant apie mano gabumus, tai mano arkliukas tik lietuvių kalba ir biologija, o istorijÄ… ir matematikÄ… nuo šių mokslo metų turiu b lygyje... aišku, norÄ—tųsi nieko nelaukt ir įstot 2011, bet... per daug neryžtinga aš :}

Žinutė parašyta: 2010-12-16 13:37:23 | Nuoroda
jenele rašÄ—:

o kokio lygio reikia pazymio chemijos arba matematikos? uztenka tik B?

 egzamino reikia

Žinutė parašyta: 2010-12-16 13:46:35 | Nuoroda

Nežinau, ko noriu, blaškaus tarp kelių profilių ir pavydžiu tiems, kurie jau apsisprendÄ™ į kuriÄ… studijų kryptį orientuotis. Išvis, kažkokia panika man ,nes mokausi dalykus, kurie dabar vemti verÄia, tad neįsivaizduoju, kaip juos reikÄ—tų mokytis labai detaliai ir iglus metus. Šiaip biologija visuomet buvo mano mÄ—gstamas dalykas, dabar man visiškai nusispjaut, kur tas šlapimas susidaro, kokia nefrono reikšmÄ— ir t.t.! O be medicinos, kitos biomedicininių mokslų sritys nÄ—ra labai perspektyvios, taÄiau pati medicina mane išspaustų kaip citrinÄ…, ko aš nenoriu.  Ir man žiauriai nebesiseka chemija, tai man tik pasvajot apie studijas.

Žodžiu, parašiau kažkokį nerišlų minÄių srautÄ…,  nes pusÄ™ nakties mokiausi, bet man reikia patarimų.... labai pergyvenu dÄ—l savo ateities... mokomuosius dalykus, kurių man reiktų stojant tarkim į humanitarinius mokslus, esu pasirinkusi b lygiu.... nu ir kaip aš taip sugebÄ—jau gyvenimÄ… susigadint......

Žinutė parašyta: 2012-07-09 13:34:34 | Nuoroda

 Sveiki. Mano KB 19,47, kaip manote, ar yra sansu istoti i  VU TF VF? Is bedos tiktu ir VNF/STP, nors ir rizikingiau... :)

Žinutė parašyta: 2012-07-16 11:49:33 | Nuoroda

 KLAUSIMAS EKSTERNAMS (ypaÄ tiems, kurie perlaikinÄ—jo istorijÄ…) AR TOKIŲ PAŽĮSTANTIEMS: ar jums leidžia į lamabpo įsikelti atestatÄ… ir pažymas? aš nebežinau, kÄ… daryti, rašo, kad iš mokinių registro negauta jokios informacijos...