Vartotojo Laurrutee pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-06-25 19:03:59 | Nuoroda

na aš taip pat svarstau apie KU o tiksliau apie viešajį administravima, psichologiją arba ekonomiką :)

Žinutė parašyta: 2011-07-07 22:34:04 | Nuoroda

aš šiuo metu į pirmą vietą apskaitą esu pasirašius, bet galvoju gal vertėtų keisti į finansus na žodžiu dar tiksliai neapsisprendžiau bet vis vien tas pats fakultetas :)

Žinutė parašyta: 2011-07-08 23:01:15 | Nuoroda

rašiau į trečią vietą LŽŪU o kas dėl paruošimo tai nežinau, vis dvejoju kas geriau ir kur labiau apsimokėtų stot :) 

Žinutė parašyta: 2011-07-20 00:22:41 | Nuoroda

na aš tikriausiai irgi įsirašysių į KTU būsimų fuxsų gretas nes pirmąjį mano stojimų trejetą sudaro būtent šis universitetas, bet visgi pirmoj vietoj ekonomika tad planuoju ten ir papult, tikiuosi atsiras nemažai kolegų būtent ten stojančių :)

Žinutė parašyta: 2011-07-20 15:36:47 | Nuoroda
Devilish rašė:
Laurrutee rašė:

na aš tikriausiai irgi įsirašysių į KTU būsimų fuxsų gretas nes pirmąjį mano stojimų trejetą sudaro būtent šis universitetas, bet visgi pirmoj vietoj ekonomika tad planuoju ten ir papult, tikiuosi atsiras nemažai kolegų būtent ten stojančių :)

 give me five ;) Ekonomika pas mane taip pat pirmu numeriu. Esu gan optimistiškai nusiteikusi, tad tikiu, kad man pavyks ten įstot ;DD

na pas mane irgi tas optimizmas veržiasi, bet tikiuosi neteks nusivilt, betkokiu atveju šaunu , kad atsiliepė bent viena būsima kolegė ;) o apie kitas studijų specialybes nesvarstei, pvz, apskaitą finansus ir t.t ? :)

Žinutė parašyta: 2011-07-20 22:52:14 | Nuoroda
tms911 rašė:

as ir rinkausi tarp apskaitos ir ekonomikos, visgi pasilikau prie apskaitos :)

 aš tai iki šiol tebesirenku tarp šių specialybių, vis galvoju kuri būtų perspektyvesnė ateity, ekonomistų išties labai daug, bet tai gan plati specialybė, apskaitininkių irgi nemažai o specialybė lyginant su ekonomika siauresnė, tad visdar dvejoju  :)

Žinutė parašyta: 2011-07-21 21:01:59 | Nuoroda
tms911 rašė:
Laurrutee rašė:
tms911 rašė:

as ir rinkausi tarp apskaitos ir ekonomikos, visgi pasilikau prie apskaitos :)

 aš tai iki šiol tebesirenku tarp šių specialybių, vis galvoju kuri būtų perspektyvesnė ateity, ekonomistų išties labai daug, bet tai gan plati specialybė, apskaitininkių irgi nemažai o specialybė lyginant su ekonomika siauresnė, tad visdar dvejoju  :)

 apskaitininko reikia kiekvienai imonei, taigi manau kad darba bus imanoma rasti, o ekonomistu kiekviena meta parosia ~1000 ir ju bedarbiu skaicius tik dideja, bet skamba graziai gal del to visi ja ir renkasi kaip isproteja :D , nors jei zmogus apsukrus manau sugebes rasti darba baiges ir ekonomika. O apskaita renkuosi del konkretumo, kiek domejausi praktika bus atliekama realiose firmuose, taigi igausim ne tik teoriniu ziniu :)

 na taip iš tos pusės su tavim sutinku tačiau kita vertus, vartant darbo pasiūlymų reikalavimus, dauguma darbdavių ieško darbuotojų su aukštuoju ekonomikos išsilavinimu, tad sakyčiau jis gan universalus,.  :)

Žinutė parašyta: 2011-07-22 00:51:59 | Nuoroda
tms911 rašė:
Laurrutee rašė:
tms911 rašė:
Laurrutee rašė:
tms911 rašė:

as ir rinkausi tarp apskaitos ir ekonomikos, visgi pasilikau prie apskaitos :)

 aš tai iki šiol tebesirenku tarp šių specialybių, vis galvoju kuri būtų perspektyvesnė ateity, ekonomistų išties labai daug, bet tai gan plati specialybė, apskaitininkių irgi nemažai o specialybė lyginant su ekonomika siauresnė, tad visdar dvejoju  :)

 apskaitininko reikia kiekvienai imonei, taigi manau kad darba bus imanoma rasti, o ekonomistu kiekviena meta parosia ~1000 ir ju bedarbiu skaicius tik dideja, bet skamba graziai gal del to visi ja ir renkasi kaip isproteja :D , nors jei zmogus apsukrus manau sugebes rasti darba baiges ir ekonomika. O apskaita renkuosi del konkretumo, kiek domejausi praktika bus atliekama realiose firmuose, taigi igausim ne tik teoriniu ziniu :)

 na taip iš tos pusės su tavim sutinku tačiau kita vertus, vartant darbo pasiūlymų reikalavimus, dauguma darbdavių ieško darbuotojų su aukštuoju ekonomikos išsilavinimu, tad sakyčiau jis gan universalus,.  :)

Na nzn nevarciau as darbo skelbimo, bet baiges universiteta manau, kad zinosiu koki darba dirbti noresiu, jei baigsiu audito specializacija, busiu audito darbuotojas, jei apskaita apskaitininkas :D , aisku del darbo nebusiu garantuotas, bet abejoju ar turint ekonomikos diploma priims i visas sias specialybes, nes ekonomikoje ir yra specializacijos turizmo,verslo ir tarptautine ekonomika. Manyciau pasirinkus verslo ekonomika niekas nepriims ten kur reikalaujama turizmo ekonomikos ar panasiai..

 na šios srities specializacijos ir manęs nežavi, bet vis vien save guodžiu jog nepražūsiu su šia specialybe, na blogiausiu atveju po antro kurso perstosiu į apskaitą ar tiesiog pasiimsiu kaip gretutinę :)

Žinutė parašyta: 2011-07-22 18:48:37 | Nuoroda
tms911 rašė:

 gal zinot ar gretutines studijos prasideda nuo pirmo pusmecio?

 kiek domėjausi tai nuo pirmo arba antro kurso pavasario semestro

Žinutė parašyta: 2011-07-23 20:04:11 | Nuoroda
deimante581 rašė:

Kaip gaila,kad tiek informacijos iš visur,bet po laiko... Parašiau pirmoje vietoje Ekonomiką,o dabar vis galvoju, kad tik neužtektų mano KB ir nesiūlytų stoti į ją. :)) Na bet jei ir pasiūlys, taj nemanau,kad atsisakysiu ir nestosiu..

manau būsim abi tokios pat dvejojančios kolegės ;D bet aš šiek tiek optimistiškiau į tai žvelgiu, juk visgi specialybės  (ekonomika, finansai ar apskaita) yra gan panašios todėl nemanau kad būtų sunku pasirinkus vieną iš jų kaip gretutinę, tuomet ir bakalauras dvigumas ir perspektyvų daugiau ;)

Žinutė parašyta: 2011-07-23 22:10:04 | Nuoroda
deimante581 rašė:
Laurrutee rašė:
deimante581 rašė:

Kaip gaila,kad tiek informacijos iš visur,bet po laiko... Parašiau pirmoje vietoje Ekonomiką,o dabar vis galvoju, kad tik neužtektų mano KB ir nesiūlytų stoti į ją. :)) Na bet jei ir pasiūlys, taj nemanau,kad atsisakysiu ir nestosiu..

manau būsim abi tokios pat dvejojančios kolegės ;D bet aš šiek tiek optimistiškiau į tai žvelgiu, juk visgi specialybės  (ekonomika, finansai ar apskaita) yra gan panašios todėl nemanau kad būtų sunku pasirinkus vieną iš jų kaip gretutinę, tuomet ir bakalauras dvigumas ir perspektyvų daugiau ;)

 Tai,kad visi internetiniai straipsniai ir t.t. lb jau pesimistiškai nuteikė.;) Na bet faktas, kad nėra padėties be išeities, kas norės tas tą išeitį ir ras. ;)

 tai žinoma, o aš aplamai ir nesitikiu dirbt ekonomiste, gal kažką panašaus, bet vien ši specialybė nėra mano tikslas, o ir šiaip retas šiais laikais dirba pagal specialybę, tad kolkas labai nestresuoju  ;)

Žinutė parašyta: 2011-07-25 21:13:07 | Nuoroda

KTU su 19.18kb 

Žinutė parašyta: 2011-07-26 09:04:38 | Nuoroda

Studijų programa: ekonomika (Kaune) (tarptautinė ekonomika ir prekyba; verslo ekonomika; turizmo ekonomika), NL
Aukštoji mokykla: Kauno technologijos universitetas
Finansavimo pobūdis: VF
Pageidavimo numeris: 1
:)

Žinutė parašyta: 2011-07-26 09:05:35 | Nuoroda

KTU ekonomika 19.18 :)

Žinutė parašyta: 2011-07-26 12:23:39 | Nuoroda

Studijų programa: ekonomika (Kaune) (tarptautinė ekonomika ir prekyba; verslo ekonomika; turizmo ekonomika), NL
Aukštoji mokykla: Kauno technologijos universitetas
Finansavimo pobūdis: VF
Pageidavimo numeris: 1

na kiek jau teko užmatyt nemažai kursiokų čia ;)

Žinutė parašyta: 2011-07-26 12:36:36 | Nuoroda
PA_svajok rašė:

Kas nors i bendrika varysit? :D

 aš ;D

Žinutė parašyta: 2011-08-06 16:00:47 | Nuoroda
s.deimantukas rašė:

Sveiki visi :} na tai kas įstojot į ekonomiką? :) ir norit pabendraut? :D

 sveika ;), aš taip pat būsimoji ekonomikos studentė,  o su kitais  būsimais kursiokais susipažinsi facebook'e aš Tave į mūsų grupę įkelsiu , tik konktaktus parašyk ;)