Vartotojo Agnė Rykman pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-05-25 16:59:38 | Nuoroda

Sveiki :) gal yra stojančių šiemet į farmaciją LSMU? :) Koks pereinamasis balas buvo pernai? 

Žinutė parašyta: 2011-06-17 22:25:16 | Nuoroda

Sveiki, prisijungiu, išparduodu lietuvių, chemijos ir biologijos knygas-pratybas :) 

Žinutė parašyta: 2011-06-20 15:22:19 | Nuoroda

Sveiki, aš taip pat planuoju į farmaciją :) Šiaip labai noriu, bet tėvai spaudžia pirma rašyti  odontologiją Vilniuj ir Kaune, taigi gaunasi, kad farmacija tik trečiu numeriu :( Jei pavyks įstoti, labai džiaugsiuos :)

Žinutė parašyta: 2011-06-26 14:23:35 | Nuoroda

Sveiki, gal kas galit ir man atsiųst instrukciją? ačiū

Žinutė parašyta: 2011-06-26 19:42:01 | Nuoroda

Kaip būna farmacijoj su balu? Kiek maždaug reik išlaikyt egzus (Lietuvių, chemiją ir biologiją), kad patekčiau į vf? :) Ačiū

Žinutė parašyta: 2011-06-26 22:59:11 | Nuoroda
Cianidas rašė:
Agnė Rykman rašė:

Kaip būna farmacijoj su balu? Kiek maždaug reik išlaikyt egzus (Lietuvių, chemiją ir biologiją), kad patekčiau į vf? :) Ačiū

Pasimaklinėk, pasimodeliuok su konkursinio balo formule, prieš tai pasižiūrėjus minimalų vf balą pernai metų (na, gali ir ankstesnių, kad tendencijos matytųsi, nors čia labai slidus reikalas). 19,22 minimalus pernai metų. Turėdama po 80 iš visų reikalingų egzų + 9 matkės A = kažkaip nelabai įstotum, nes gautųsi +/- 18,8; bet kas ten žino, kaip šiemet bus, čia kaip su orų prognozėm - rytojaus orai prognozuojami su >90% tikslumu, o kelių savaičių ar mėnesio... Be to, rodos, kad nebe pirmą kartą klausi kažko, susijusio su balais. Nepanikuok jau, egzai parašyti. Panikuot labiau verta tada, kai ateisi visiškai nepasiruošus kokiam farmakognozijos koliui, nes kažkaip "pasimiršo"

 Net svetimi žmonės pastebi, kad truputį einu iš proto :) Vieni sako minimalus balas buvo 18, bet aš irgi nete radau 19.2.. Tai jei 19.2, tai visai daug sakyčiau ir dabar žiauri panika :) Nors ir be tų balų panika  

Žinutė parašyta: 2011-06-26 23:56:02 | Nuoroda
Cianidas rašė:
Agnė Rykman rašė:
 Net svetimi žmonės pastebi, kad truputį einu iš proto :) Vieni sako minimalus balas buvo 18, bet aš irgi nete radau 19.2.. Tai jei 19.2, tai visai daug sakyčiau ir dabar žiauri panika :) Nors ir be tų balų panika  

 Palygink savo dabartinę paniką su ta, kuri ištiks, kai ateis rugpjūčio 27 d., barako nebūsi gavusi ir suksi galvą, kur kokį butuką Kaune susiradus. Kuri parkė reikšmingesnė ir baisesnė?

 Skamba labai logiškai, bet dažniausiai viršų ima dabartinė, esamoji parkė, o ne ta, kuri tik nusimato ateity :D Beje man išvis smagu, išskrendu liepos pabaigoj, grįžtu rugpjūčio 31d., esu iš Vilniaus, jei įstosiu į Kauną, neturiu kur gyvent ir nežinau, kada spėsiu tuom pasirūpint :D Nors žvenk iš nevilties :D

Žinutė parašyta: 2011-06-27 14:04:47 | Nuoroda
martina123 rašė:

Laba diena, o koks minimalus būtų į VNF? Agnyt, nervus į konservus, protą, į kompotą :D nusiramink :)

 Vėl sapnavau rezultatus šiandien :D Nebegaliu, išves iš proto mane, mokysiuos parko g. 15 tada :D

Žinutė parašyta: 2011-07-01 10:20:33 | Nuoroda

Pavydžiu 100ukininkams :D Bet ir sveikinu ;)

Žinutė parašyta: 2011-07-01 12:57:45 | Nuoroda

Sveiki, aš irgi bandysiu į VU, nes vilnietė esu ir į Kauną nenoriu :) 

Žinutė parašyta: 2011-07-01 13:09:46 | Nuoroda
Zuvedra rašė:

Taip taip, cia ne gandai , o visiska tiesa :) Taip yra del to, kad dabar mes mokomes laaabai daug dalyku vienu metu ( net nereikalingu, neidomu ir pan), todel yra ganetinai sunku . Antri metai tai isvis sunkus, nes jua prasideda ir specialybiniai dalykai, bet , negana to, dra reikes mokytis pasalinius dalykus, nu zodziu, turesim ,ka veikti :) Bet veliau tai yra jau laisvo laiko ganetinai, jau zmones isidarbina kokioj dantuku klinikoj ir sau sekmingai darbuojasi ir pasimokyti speja ;)

 Kokiam mieste studijuoji? :)

Žinutė parašyta: 2011-07-01 13:21:47 | Nuoroda

Žmonės, kaip manot, ar padarysiu klaidą, stodama į Vilnių? :(

Žinutė parašyta: 2011-07-12 22:39:01 | Nuoroda
daydream1 rašė:
Ighnaz rašė:
daydream1 rašė:
 Kiek manai kils konkurisinis balas? as ketinu stoti i Vu, tai blyn ir galvoju, kad esu per plauka :D

 O koks KB gaunasi tau?

 mano 20.06 , tai ka manai?:D

 Kiek biologiją išlaikei? :)

Žinutė parašyta: 2011-07-22 14:27:38 | Nuoroda

O kodėl tie, kurie turi kb >20, nerašo vnf? Juk nieko nekainuoja parašyti, jei įstosiu į vf, tai įstosiu, jei ne, tai tada į vnf. Ir dar turiu klausimą: jei aš parašiau 1. odontologija vf, paskui 2.,3,4,5 (vf) ir tada 6. odontologija vnf, tai ką, man pasiūlys odontologiją vf ir odontologiją vnf? Nesąmonė tada, nesuprantu šito :D  Ar pasiūlys odontologiją vf ir antrą, kurį įrašiau vnf (ne odontologiją) ? Tikiuosi kas nors ką nors suprato :D help! 

Žinutė parašyta: 2011-07-22 14:35:34 | Nuoroda
Ighnaz rašė:
Agnė Rykman rašė:

O kodėl tie, kurie turi kb >20, nerašo vnf? Juk nieko nekainuoja parašyti, jei įstosiu į vf, tai įstosiu, jei ne, tai tada į vnf. Ir dar turiu klausimą: jei aš parašiau 1. odontologija vf, paskui 2.,3,4,5 (vf) ir tada 6. odontologija vnf, tai ką, man pasiūlys odontologiją vf ir odontologiją vnf? Nesąmonė tada, nesuprantu šito :D  Ar pasiūlys odontologiją vf ir antrą, kurį įrašiau vnf (ne odontologiją) ? Tikiuosi kas nors ką nors suprato :D help! 

 Pasiulys viena auksciausiai irasyta vf (odontologija siuo atveju) , ir auksciausiai irasyta vnf (velgi odontologija) . I vf ir vnf prasymus atskirai ziuri, ir nors tavo prasyme odontologija vnf sesta irasyta, vnf eilei ji pirma skaitosi :)

Ok, supratau, ačiū ;)

Žinutė parašyta: 2011-07-25 13:10:47 | Nuoroda

Nelabai į šitą temą, bet gal žinot, kelintą bus paskelbti rezultatai? 12h? Iš kur tai sužinot? Ačiū :)

Žinutė parašyta: 2011-07-26 02:16:33 | Nuoroda

Sveiki, mano balas 20.06 ir neįstojau į VU vf :) Ar verta laukti antro turo?

Žinutė parašyta: 2011-07-26 02:21:21 | Nuoroda
Ighnaz rašė:
Agnė Rykman rašė:

Sveiki, mano balas 20.06 ir neįstojau į VU vf :) Ar verta laukti antro turo?

 O LSMU vf nerasei?

 Rašiau ir įstojau.

Žinutė parašyta: 2011-07-26 02:33:15 | Nuoroda
Ighnaz rašė:
Agnė Rykman rašė:
Ighnaz rašė:
Agnė Rykman rašė:

Sveiki, mano balas 20.06 ir neįstojau į VU vf :) Ar verta laukti antro turo?

 O LSMU vf nerasei?

 Rašiau ir įstojau.

 O LSMU OF Vf nebuvo vienas is pirmu triju prasymu? Juk jei buna is pirmu tryju nebegali i vf pretenduot atsisakes ar kazkas panasaus?

 Vat aš šitą irgi girdėjau.... **** **
Kokio velnio aš neįstojau  į Vln? :D 
 

Žinutė parašyta: 2011-07-26 02:47:01 | Nuoroda
Ighnaz rašė:
Agnė Rykman rašė:
Ighnaz rašė:
Agnė Rykman rašė:
Ighnaz rašė:
Agnė Rykman rašė:

Sveiki, mano balas 20.06 ir neįstojau į VU vf :) Ar verta laukti antro turo?

 O LSMU vf nerasei?

 Rašiau ir įstojau.

 O LSMU OF Vf nebuvo vienas is pirmu triju prasymu? Juk jei buna is pirmu tryju nebegali i vf pretenduot atsisakes ar kazkas panasaus?

 Vat aš šitą irgi girdėjau.... **** **
Kokio velnio aš neįstojau  į Vln? :D 
 

 Nepergyvenk, Kaune geriau :D

 Tu bandai įtikint vilnietę, kad Kaune geriau? :D Ačiū už pastangas , bet.... :D Nežinau čiuju lieku Vilniuj ir mokėsiu pinigus... o jei ne, tai būsim kursiokai ar grupiokai, kaip Dievas duos ;)