Vartotojo Editaag pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-07-26 21:07:10 | Nuoroda

hey :) aš taip pat lietuvių filologiją ir režisūrą :) ryt vešiu dokumentus,jaudinuosi ir kartu nekantrauju :)) beje,planuoju nuomuotis butą ir ieškau draugės ;D

Žinutė parašyta: 2011-07-27 20:37:23 | Nuoroda

sveiki :) galbūt yra studentų, kurie gavo pakvietimą studijuoti lietuvių filologiją ir režisūrą? :) būtų smagu paplepėti, susipažinti ir apsikeisti kontaktine info. nesinori rugsėjo mėnesį būti vienai kaip pirštas ;D

Žinutė parašyta: 2011-07-27 20:55:23 | Nuoroda

sveiki :) galbūt yra studentų, kurie gavo pakvietimą studijuoti lietuvių filologiją ir režisūrą? :) būtų smagu paplepėti, susipažinti ir apsikeisti kontaktine info. nesinori rugsėjo mėnesį būti vienai kaip pirštas ;D

Žinutė parašyta: 2011-07-28 12:04:08 | Nuoroda

dėl fuksų stovyklos . kiek žinau per šią savaitę reikia pinigus duoti,aš užsiregistravau,bet nedaviau lt. ir per šią savaitę nebeatvyksiu į Klp. tai reiškia negalėsiu dalyvauti? :D :/

 

Žinutė parašyta: 2011-07-28 13:01:46 | Nuoroda

o Jūs dalyvausite ir žygyje ir stofkėje ar pasirinksite vieną? :)

Žinutė parašyta: 2011-07-28 13:09:34 | Nuoroda

Aktyviausi Klaipėdos universiteto studentai, susibūrę į „Baltijos žaibo“ klubą, kviečia ką tik įstojusius Klaipėdos universiteto pirmakursius į jau tradicija tapusį susipažinimo žygį.
Šiemet planuojame žygiuoti po Neringą, rugpjūčio 13-14 dienomis (jei oro sąlygos bus nepalankios, tuomet žygiuosime rugpjūčio 20-21 d.). Žygio metu galėsite susipažinti su klubo veikla, pasigrožėti gamta, surasti naujų draugų, sužinoti daugiau apie universitetą, kuriame studijuosite.

Vietų skaičius ribotas, todėl kviečiame registruotis el. p. [email protected] nurodant savo tel. nr., vardą, pavardę ir dalyką (studijų programą), kurį studijuosite.

Žygis nemokamas!

Daugiau informacijos apie klubą www.baltijoszaibas.lt

Žinutė parašyta: 2011-07-28 14:25:34 | Nuoroda

aš į abu užsirašiau :) tik nežinau kurį pasirinkti :) turbūt į abu neapsimoka. labiau linkstu į žygį ;)

Žinutė parašyta: 2011-07-30 12:52:20 | Nuoroda

gal kas atsakysite. tarkim,aš įstojau į vnf,pasirašiau dokumentus,viskas užantspauduota,rugsėjo pirmą manęs lauks KU. bet norėčiau dalyvauti antrąjame ture ir bandyti pretenduoti į vf. ar aš galiu tai padaryti ir ar mano sutartis nesianuliuos?

Žinutė parašyta: 2011-07-30 20:00:51 | Nuoroda

gal netyčia yra studentų iš Šilalės,kurie dalyvaus žygyje arba stovykloje ;D nes ir man nedrąsu vienai važiuoti,galėtume drauge ;)

Žinutė parašyta: 2011-08-26 13:24:36 | Nuoroda

aš humanitarė ir gyvensiu šiame bendrabutyje :)