Vartotojo Etoatide pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-01-03 19:22:14 | Nuoroda

Sveiki!Aš taip pat dešimtokė.Kaip tik šiandien domėjaus lietuvių k.įskaita žodžiu.Mokytojai temas turi gauti sausio mėnesį,o mokiniai iki vasario 9d. turi išsirinkti ir pateik prašymus.Tik nesupratau ar mes gausime tas potemes iš anksto, ar burtu keliu trauksimės prieš atsakinėjant.Kažkas sakė,kad nebeduos 10 min. pasiruošti, o iš kart ateisime ir kalbėsime,jeigu klystu tai pataisykit.:))

Žinutė parašyta: 2011-01-03 19:39:06 | Nuoroda

Daug ką galima studijuot, ypač jei sekasi matematika, chemija ir fizika. Gali pasidairyt po VGTU, ten ir biomechaniką, inžinerinę informatiką, kompiuterių inžineriją ir dar daug kitų specialybių galima pasirinkt. Kiek žinau ten yra 9 fakultetai, tai tikrai kurį nors išsirinktum.

Žinutė parašyta: 2011-01-10 22:25:42 | Nuoroda

Daugelis į VU stoja tik dėl prestižo,gal todėl ten ir sunkiau patekti.Ypač jei galvoji apie vf vietą,tai konkurencija didelė,nes stojančiųjų daug,todėl savaime suprantama ir stojamasis balas kyla.Bet tikrai ne tik VU yra geriausi dėstytojai,kiekvienam univere jų pilna.

Na šiaip jei galvoji apie VU, tai kiek žinau yra fizikos fakultetas,kuriame galėtum studijuoti fiziką,kompiuterinę fiziką,moderniųjų technologijų fiziką ir vadybą,branduolinės energijos fiziką,taikomąją fiziką,telekomunikacijų fiziką ir elektroniką.Na dar yra chemijos ir ekonomikos fakultetai taipogi.:))

Minėjai informatiką,tai VU yra taip pat matematikos ir informatikos fakultetas.

Žinutė parašyta: 2011-01-17 15:12:30 | Nuoroda

O tai kaip?Temas tai gausim,viskas aišku,bet ir potemes?

O tai jei gaunam tas potemes iš anksto reikia jas visas mokėt ar tik vieną išsirinkt ir pasiruošt,nes pastarasis per daug lengvas.

Žinutė parašyta: 2011-01-17 15:19:07 | Nuoroda

Aš čia turiu tokį klausimą.Norėčiau laikyt biologijos egzaminą.Man įdomu nuo kada rimtai pradėjot makytis,aš dar tik 10-okė, dabar neprisiverčiu mokytis,tai ketinu stropiai mokytis nuo 11.Ar nebus kažkaip per vėlu, tas pats ir su chemiją,jos nlb. nesuprantu,bet kitais metais žadu imti A lygiu.

Klausiu Jūsų,nes Jūs tai jau perėjot ;)).

Žinutė parašyta: 2011-01-21 14:03:22 | Nuoroda

Aš dar dviejų lietuvių k. mokytojų klausiau,sakė jokių potemių nebus..Matyt dar nepasiskaitė,nes sako bus kaip pernai..

Žinutė parašyta: 2011-01-21 23:56:27 | Nuoroda

Must jau žinos,nes temos patvirtintos tik sausio 20 :)).

Žinutė parašyta: 2011-01-26 15:21:58 | Nuoroda

Man taip pat patiko,kad bus galima naudotis papildoma vaizdine medžiaga,manau tai savotiška "špargalkė" pačiam mokiniui :))).

Žinutė parašyta: 2011-01-27 15:59:09 | Nuoroda

Aš pati siūlyčiau iš KULTŪROS 2 arba 6 potemę.Šiaip kiekvienam skirtiningai,aš  šiomis dvejomis temomis turiu daugiausiai ką pasakyti.

Žinutė parašyta: 2011-01-28 13:27:39 | Nuoroda

Pelningos?
Į mediciną stoja tie žmonės kurie turi tam pašaukimą,prijaučia,bety ne dėl didelių pinigų,nors ką ten dideli..Jei jau nori PELNINGOS specialybės tai rinkis odontologiją.

Žinutė parašyta: 2011-01-29 12:51:37 | Nuoroda

Aš ketinu imti temą - kultūra,tik dėl potemės neapsisprendžiu.Tu?

Žinutė parašyta: 2011-02-03 23:06:50 | Nuoroda

Na,jei man reiktų rašyti rašinį apie kurį nors filmą,tai rašyčiau apie šiuos: "Šindlerio sąrašas","Mano sesers globėjas","Juodoji Gulbė","Keitas","Neleisk man išeiti" ,"Laumės vaikas" ir dar daug kitų.Gali apie istorinius filmus,tarp jų ir "Šindlerio sąrašą".Taip pat manau,yra gerų animacinių filmų,jie dažnai turi moralą :)).

Žinutė parašyta: 2011-02-05 13:55:28 | Nuoroda

Na aš taip ir supratau.Tai pvz. "Laumės vaikas" - filmas,apie motiną,kuri turėjo viltį,kad jos sūnus gyvas ir iki pat mirties tuo tikėjo.Šita tema galima parašyti tikrai argumentuotą rašinį. "Neleisk man išeiti" -  apie žmonės,kurie norėjo gyventi, tačiau jie buvo sukurti tik tam,kad dovanotų savo organus ir t.t..Iš kiekvieno gero filmo galima "išspausti" rimtą temą rašiniui.

Žinutė parašyta: 2011-02-06 15:45:22 | Nuoroda

Sveika.Aš ketinu kalbėti šia poteme.Filmus dar renkuosi,nes reiks juos apginti,kodėl būtent tuos pasirinkau..Šiaip siūlau imti iš skirtingų lentynėlių,t.y. žanrų.

Žinutė parašyta: 2011-02-08 22:31:18 | Nuoroda

Aš pasirinkau kultūros 2 potemę,yra kas ją taip pat pasirinko?

Žinutė parašyta: 2011-02-18 13:58:35 | Nuoroda

Na mums tokio varianto niekas nepateikė,todėl potemes rinkomės iš jau duotų :).

Žinutė parašyta: 2011-02-22 14:20:11 | Nuoroda

Sveika,aš turiu tokią pat svajonę kaip ir tu - mediciną.Rimtai apie tai pradėjau galvoti 9 kl.,nors nuo 8 klasės,kai pradėjau mokytis chemiją,pajutau,kad ateity turėsiu reikalų su šiuo mokslu.Mane traukia ne pinigai ar koks prestižas,bet sunkūs metai,sunkus darbas(mėgstu sunkumus)tik gaila,kad ilgi metai.Taip pat mėgstu baltus chalatus.Žinoma,tik dėl to nereikėtų rinktis medicinos,bet aš jau apsisprendžiau..

Na o pati žadu imti lietuvių k.,biologiją,matematiką ir chemiją A lygiu,tačiau jei chemija ar matematiką sekasi prasčiau tai galima pasirinkti chemiją A lygiu,o matematiką B ir atvikrščiai.

Žinutė parašyta: 2011-02-22 21:35:12 | Nuoroda

Oj,ne..Fizika,fuj ;DD.Fizikos nereikia ne metinio pažimio,nei egzamino,todėl džiaugiuos,kad šie metai paskutiniai.Na aš negaliu pasigirti,kad iš visur turiu 10,manau ne pažimy esmė.Taip,dešimtokė.Vakarų Lietuva;].

Žinutė parašyta: 2011-02-22 22:17:45 | Nuoroda

Ot,gaila..:)Mirsiu(netiesiogine šio žodžio prasme)jei reiktų fizikos metinio.Aš jau dabar skaičiuoju paskutinius fizikos mėnesius,o ką kalbėt apie kitus metus;DD.

Žinutė parašyta: 2011-02-23 15:49:01 | Nuoroda

Šiandien mums jau pristatė programas,tai biologiją ir chemiją siūlė tiems,kurie žada studijuoti mediciną,bet apie fiziką nė šnipšt..Fiziką siūlė daugumai vaikinų pasiimti ir tiems,kurie kažką galvoja su inžinerija.