Vartotojo Ramaška pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-06-17 00:33:30 | Nuoroda

Man tai juokinga kad kitos cia pyksta nerasykit savo nuomenes jei neisit .t.t ;D tarp merginu butinai turi buti konfliktu.... Man asmeniskai irgi neabai rupi ta svente, nes nera nuotaikos, susimoviau per egzamina, bet vistiek eisiu, jei nerasiu sukneles tai nuomosiuos bet jauciu nelabai ilga, butinai ryskia kokia raudona,  ilgos tikrai neiskosiu, nes svesime tokiame klube visi dvyliktokai ta kluba uzsisakem iki pariciu, bus muzika, gerimai, valgiai, manau bus faina :)) o egzaminus pelaikysiu, nepasaulio pabaiga:) jei nori siekti tikso kad ir 5 kartus gali perlaikyti egzaminus kad pasiektum geriausia rezultata.

Žinutė parašyta: 2011-06-30 19:33:49 | Nuoroda

o kuom gali dirbti baiges filologijos studijas? mokytoju?

Žinutė parašyta: 2012-07-29 13:42:32 | Nuoroda
lolinkis ;P rašė:

sveikučiai įstojau į įstaigų ir įmonių administravimą kvk, būtų malonu susipažint   

 Labas ir as istojau:)

Žinutė parašyta: 2012-07-29 13:45:12 | Nuoroda
lolinkis ;P rašė:
Gelminė G. rašė:
Donatyte rašė:
Deimantukas rašė:
Donatyte rašė:

Sukuriau facebooke KVK pirmakursiai grupe :) Kas norit prisijunkt pasakykit savo facebooka :)

 Deimantė Dobradziejute ;D

Paprašiau leidimo. Gelminė Giedrytė.

 Pakvieciau lygtai :D

 Rasa Vilimaitė :D

 

 Labas ir as istojau

Žinutė parašyta: 2012-07-29 23:05:31 | Nuoroda
lolinkis ;P rašė:
Ramaška rašė:
lolinkis ;P rašė:

sveikučiai įstojau į įstaigų ir įmonių administravimą kvk, būtų malonu susipažint   

 Labas ir as istojau:)

 tai bus smagu susipazint pakviesk mane i fb Rasa Vilimaitė 

 nu ir mane Raminta Racevičiūtė

Žinutė parašyta: 2012-08-05 23:23:25 | Nuoroda
Saulens93 rašė:
smile1 rašė:

 Jei aš noriu perlaikyti chemijos egzaminą kitais metais, pasimokinusi  tai turi kreiptis į savo mokyklą? ir ar gavus blogesnį įvertinimą jis bus įrašytas prie mano atestato?

 Nebūtinai į savo mokyklą. Galima bet kur :) O gavus blogesnį tai jis ir bus rasoma į atestatą :(

 Ka tu cia vejus kalbi, nieko nezinodamas

Žinutė parašyta: 2012-08-05 23:24:11 | Nuoroda
Ramaška rašė:
Saulens93 rašė:
smile1 rašė:

 Jei aš noriu perlaikyti chemijos egzaminą kitais metais, pasimokinusi  tai turi kreiptis į savo mokyklą? ir ar gavus blogesnį įvertinimą jis bus įrašytas prie mano atestato?

 Nebūtinai į savo mokyklą. Galima bet kur :) O gavus blogesnį tai jis ir bus rasoma į atestatą :(

 Ka tu cia vejus kalbi, nieko nezinodamas

 as perlaikiau siais metais, kreipkis i mane

Žinutė parašyta: 2012-08-06 13:34:20 | Nuoroda
smile1 rašė:
Saulens93 rašė:
Ramaška rašė:
Ramaška rašė:
Saulens93 rašė:
smile1 rašė:

 Jei aš noriu perlaikyti chemijos egzaminą kitais metais, pasimokinusi  tai turi kreiptis į savo mokyklą? ir ar gavus blogesnį įvertinimą jis bus įrašytas prie mano atestato?

 Nebūtinai į savo mokyklą. Galima bet kur :) O gavus blogesnį tai jis ir bus rasoma į atestatą :(

 Ka tu cia vejus kalbi, nieko nezinodamas

 as perlaikiau siais metais, kreipkis i mane

Ramaška,tai kur man kreiptis,kad galėčiau perlaikyti egzaminą ir kada geriausia kreiptis?:)

 

 atsakiau privačiai:)