Vartotojo ..I.. pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-02-01 17:46:56 | Nuoroda

Dabar stojant i universiteta reikes 3 egzaminu tik tiem kas nori i valstybes finansuojamas vietas ar visiem? naujienos.vu.lt/studijos/stojantiesiems/23176--stojant-i-universitetus-reikes-islaikyti-tris-valstybinius-egzaminus-papildyta  Jiegu aš planuoju mokėti uz savo moksla gal galima atsimazint nuo 3 egzamino ?

 

Žinutė parašyta: 2011-02-03 11:32:49 | Nuoroda

"Pretenduojantieji į visų universitetinių studijų sričių programas (išskyrus menų sritį) turi būti išlaikę tris valstybinius brandos egzaminus arba du valstybinius brandos egzaminus ir baigiamąjį kvalifikacijos egzaminą. Jeigu norima stoti į menų studijų srities universitetines programas, reikia išlaikyti du valstybinius brandos egzaminus."

Kas tas kvalifikacijos egzaminas? kaip jis vyksta? gal kas savo patirties?

 

Žinutė parašyta: 2011-02-03 22:16:34 | Nuoroda

Pagal nauja reforma norit stoti i aukstaja mokykla, universiteta reikia 3 valstybiniu brandos, taigi jeigiu stojant i viesaji adminstravima reikia: lietuviu, uzsienio kalbos ir istorijos egzaminu, o laikau uzsienio, istorijos ir tarkim chemijos egzamina o lietuviu kalbos mokyklini tai as galiu istori ar reikia kad visi 3 reikalaujami butu valstybiniai? 

Žinutė parašyta: 2011-02-10 13:54:03 | Nuoroda

Ar gali kas nors atsakyti, jei as planuoju moketi uz studijas UNIVERSITETE, ar yra privalomi trys valstybiniai egzaminai, ar uztenka pvz.: vieno mokyklinio ir kitu dvieju valstybiniu? Tarkim, reikia lietuviu, istorijos ir anglu k. egzaminu stojant, ir as laikau Valstybinius istorijos ir anglu, o lietuviu - mokyklini.

Ar tie trys privalomi valstybiniai daugiau tiems, kurie stoja i valstybes finansuojamas vietas?

Žinutė parašyta: 2011-03-29 19:54:29 | Nuoroda

Ar imanoma įstoti į MOKAMAS STUDIJAS turint Lietuvių mokyklinį ir Anglų valstybinį, (realiai tik su vidurinės mokyklos atestatu)?

Žinutė parašyta: 2011-03-30 01:58:24 | Nuoroda
Sandrittta rašė:
..I.. rašė:

Ar imanoma įstoti į MOKAMAS STUDIJAS turint Lietuvių mokyklinį ir Anglų valstybinį, (realiai tik su vidurinės mokyklos atestatu)?

 Stojant i universitetus reikalingi trys valstybiniai egzaminai.

 Pagal naują tvarką trijų valstybinių reikia stojant į valstybės finansuojamas arba dalinai finansuojamas vietas, o į mokamas studijas kai pats sumoki 100% savo studiju kaip pats universitetas sako: "priklauso nuo stojamujų skaičiaus" taigi jeigu universitetas nesurenka reikiamo kiekio žmonių į studijas, ar užtenka vieno mokyklinio ir vieno valstybinio arba dviejų mokyklinių arba dviejų valstybinių egzaminų arba vidurinės mokyklos bagimo atestato?

Žinutė parašyta: 2011-03-31 13:12:42 | Nuoroda

Aš tau aiškinu, kad negalioja šita reforma ir trijų valtybinių reikia tik i NEmokamas vietas.

Žinutė parašyta: 2011-07-25 16:09:37 | Nuoroda
Vytauto Didžiojo universitetas rašė:
Kirstuke rašė:

O kaip su Politika ir 17.8? Galima tiketis rytoj geru naujienu? :D

 Kristuke, deja :( politikai per mazas balas :( 

 Tipo neistotu i vnf su tokiu balu? tai ka man su 14.2 daryt?

Žinutė parašyta: 2011-07-26 11:33:43 | Nuoroda

Jei pakvietė mane dabar vdu, tai galiu dabar nesti parasika kad stoju i vdu laukti 2 epato, ir sulaukes jei persigalvosiu perstoti ktu ?

Žinutė parašyta: 2011-07-26 15:18:46 | Nuoroda

Kokio velnio visus tik vienam mokslui priėmė. mane (kaip suprantu ir kitus) tik į 1Prioriteto studija prieme mane turėjo priimt i 1,2 ir 3 (žinau nes draugus su mažesniais balais priėmė)  ?

Žinutė parašyta: 2011-07-26 15:45:35 | Nuoroda

Kas įstojo ir kokiais balais?

Žinutė parašyta: 2011-07-26 15:46:19 | Nuoroda

beje aš 13,92 vnf