Vartotojo Jumina pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-02-05 16:29:52 | Nuoroda

Ir aš iš tikrųju nelabai suprantu stojimų tvarkos ir kaip tą specialybių sarašą reikės pildyti ir kaip bus atrinkta viena specialybė?

Žinutė parašyta: 2011-02-23 18:39:16 | Nuoroda

Noriu paklausti būvusių abiturientų. Ar bandomųjų egzaminų rezultatai buvo panašūs į vėliau laikytus tikruosius egzaminus? Ar buvo blogesni/geresni? ačiū iš anksto už atsakymus.

Žinutė parašyta: 2011-02-23 18:41:55 | Nuoroda

Noriu paklausti būvusių abiturientų. Ar bandomųjų egzaminų rezultatai buvo panašūs į vėliau laikytus tikruosius egzaminus? Ar buvo blogesni/geresni? ačiū iš anksto už atsakymus.

Žinutė parašyta: 2011-05-15 17:37:26 | Nuoroda

Sveiki, kas turit ar galėtumėt atsiųsti 2009 ir 2010m matematikos pakartotinės sesijos vertinimo instrukcijas (atsakymus) internete niekur nerandu. paštas

Žinutė parašyta: 2011-06-04 17:29:11 | Nuoroda

kiek per dieną skiriate laiko matematikos ir kitų dalykų mokymuisi?:)

Žinutė parašyta: 2011-06-04 21:31:58 | Nuoroda
cloudmaker rašė:

 matematikai pastaruoju metu po 5-6 valandas per dieną. gaš, jau net galvą skauda, šiandien mokiaus 3 valandas, bet NORIU dar ;DDD

 Aš tai nenoriu, bet REIKIA

Žinutė parašyta: 2011-06-07 14:59:30 | Nuoroda

O kaip sprendėte uždavinį:

Surasti aritmeninės progresijos narį a1, kai a10= šaknis iš 2, a19=šaknis iš 3?

(gal pamenat kiek už šitą uždavinį buvo taškų?Ir kiek buvo taškų iš viso už uždavinį, kur buvo apskritimas ir liestinė, reikėjo atrast taškus ir pnš?Ir dar nebepamenu kiek taškų buvo už uždavinį kur reikėjo atrast funkcijos mažiausią ir didžiausią reikšmę, intevale [0,2]?)

ačiū bus tiems, kas parašys:)

Žinutė parašyta: 2011-06-07 15:02:05 | Nuoroda

Kažkas sakė, kad egzaminas buvo lengvas, na man tai jis nepasirodė lengvas... Buvo daug uždavinių, kur reikėjo išmąstyt, o ne formules ar apibrėžimus taikyt, be to daug uždavinių už kuriuos 4taškai ir 5taškai.

Žinutė parašyta: 2011-06-07 15:08:53 | Nuoroda

aišku, dėkuj:)

o kiek taškų nepamenat? 2 ar 3 už šitą su progresija?

Žinutė parašyta: 2011-06-17 18:39:00 | Nuoroda

O jei prašyme į visas 12 vietų surašau tik VF specialybes, tai priėmimo metu man pasiūlys tik vieną variantą ar du iš mano surašytų VF studijų?:)

Žinutė parašyta: 2011-06-30 21:53:05 | Nuoroda

Turiu tokį klausimėlį, gal kas galės atsakyti:)

Sakykim, pirmame etape gaunu pakvietimą studijuoti į ketvirtu numeriu užrašytą VF specialybę ar galiu pasirašius sutartį dar pretenduoti antrame etape, sakykim į 3 numeriu užrašytą VF specialybę ar tik į VNF?

Žinutė parašyta: 2011-07-01 08:35:00 | Nuoroda

Ar apsimoka duoti matematikos apeliaciją dėl 3-5t? surinkau 40t. Ar dažnai pasitaiko, kad po apeliacijos balas pakyla?

Žinutė parašyta: 2011-07-01 08:54:56 | Nuoroda
nepavojinga rašė:
Jumina rašė:

Turiu tokį klausimėlį, gal kas galės atsakyti:)

Sakykim, pirmame etape gaunu pakvietimą studijuoti į ketvirtu numeriu užrašytą VF specialybę ar galiu pasirašius sutartį dar pretenduoti antrame etape, sakykim į 3 numeriu užrašytą VF specialybę ar tik į VNF?

 pasirašius sutartį nebegali pretenduot, juk jau busi studentė :)

 

Vakar dar klausiau lamabpo.lt ar galima pasirašius sutartį dėl VNF vietos galima dar dalyvauti kitame etape, tai atsakė va kaip:

Nepriklausomai nuo to ar pasirašysite mokamos vietos sutartį ar ne dėl vf vietų
galėsite dalyvauti per kitus etapus.

Tai taip išeina, kad kai pasirašai sutartį dėl VNF vietos gali dar pretenduoti į VF vietą,... O tai jei jau pasirašai dėl VF vietos jau nebegali pretenduoti per antrą etapą  į kitą specialybę?

Žinutė parašyta: 2011-07-01 21:19:58 | Nuoroda
Queen rašė:

Nepriklausomai nuo to ar pasirašysite mokamos vietos sutartį ar ne dėl vf vietų
galėsite dalyvauti per kitus etapus.

 nesuprantu,tai pavyzdžiui aš įstoju į teisės VNF,ir sutinku su tuo pasiūlymu,tai galiu savo prašymą duoti toliau ir bandyti stoti į teisės VF?

 Negaliu tvirtai teigti, kad gali. Bet taip atsakė man lamabpo.lt darbuotoja. Su tuo antru etapu man vis dar painu ir neaišku...

Žinutė parašyta: 2011-07-02 17:15:37 | Nuoroda

Dėl lietuvių įvertinimo gal dar ir galima duot apeliaciją, nes rašinį/interpretaciją kitas vertintojas gali suprasti geriau, nei prieš tai taisęs. Bet, jei padarėt gramatikos, stiliaus klaidų, parašėt per mažai žodžių tai ir kitas vertintojas nebepadės, nebent dar už turinį galite gauti taškų arba jų netekti. O iš teksto suvokimo irgi nemanau, kad galima dar gauti taškų. Jei pateiktas atsakymas neatitinka vertinimo instrukcijoje pateikto atsakymo, reiškias jis neteisingas (nors būna, kad žmogus dar protingiau parašo nei toj vertinimo instrukcijoje).

O dėl matematikos egzamino, manau, galima duoti apeliaciją, jei po egzamino pasitikrinote (internete galima rasti neoficialius, teisingus sprendimus ir atsakymus) ir tada suskaičiuoti taškai visai neatitinka dabartinių rezultatų. Nepamirškite, kad galėjote privelti žioplų klaidų, už kurias, deja, nuima taškus.

Žinutė parašyta: 2011-07-02 17:17:39 | Nuoroda

Ir dar radau nec.lt, kad tik dviems abiturientams pernai pakeitė matematikos rezultatus ir tai matyt kokie kodai buvo sumaišyti.

Žinutė parašyta: 2011-07-02 17:24:57 | Nuoroda
nepavojinga rašė:
noreciau rašė:

sveiki visi , o egzaminu rezultatus reikes kur nors siusti ar LAMABPO juos automatiskai gaus ? 

 egzaminų centras liepos 5 pats išsiūs į lamą

 Tai taip išeina, kad iki liepos 5d mes jau žinosime visus likusius egzaminų rezultatus?

Žinutė parašyta: 2011-07-26 09:35:49 | Nuoroda

MRU finansų ekonomika, gal yra daugiau įstojusių?

Žinutė parašyta: 2011-07-26 09:58:04 | Nuoroda

Aš taip pat čia ruošiuosi studijuot :)

Žinutė parašyta: 2011-07-28 09:09:00 | Nuoroda

Primenu MRU finansų ekonomikos pirmakursiams, kad galite prisijungti prie grupės:

www.facebook.com/groups/186204171441872