Vartotojo Išprotėjus meška pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-06-02 20:28:08 | Nuoroda

Sveiki, aš ir labai norÄ—jau studijuoti VDU istoriÄ…. Tikrai patinka šis dalykas, mokytojas taip pat sakÄ—, kad "gaudausi" istorijoj, taÄiau žinau, kad siaubingai susimoviau per anglų egzaminÄ…. JauÄiu, jog išlaikius anglų tik mokyklinį neįmanoma įstot į valstybÄ—s nefinansuojamas studijas?? :(

Žinutė parašyta: 2011-06-06 18:26:29 | Nuoroda

O tai kodėl prie keletos pratimų buvo B raidelė??? Galvojau, kad jie skirti tarsi mokykliniam egaminui..

Žinutė parašyta: 2011-06-07 17:47:49 | Nuoroda

Dėkui už informaciją, matyt mokykloje ją būsiu praklausius, ramiau dabar pasidarė :)

Žinutė parašyta: 2011-06-15 12:47:58 | Nuoroda

Laba diena, norejau paklausti ar pries papildoma priemima galima keisti savo norimu studiju sarasiuka ir i ji itraukti nauju studiju programu?

Ir butu labai smalsu suzinoti kiek pernai buvo priimta i istorijos vf studijas VDU?

Žinutė parašyta: 2011-06-15 15:12:46 | Nuoroda
Vytauto Didžiojo universitetas rašÄ—:
IšprotÄ—jus meška rašÄ—:

Laba diena, norejau paklausti ar pries papildoma priemima galima keisti savo norimu studiju sarasiuka ir i ji itraukti nauju studiju programu?

Ir butu labai smalsu suzinoti kiek pernai buvo priimta i istorijos vf studijas VDU?

 Sveiki,

Prieš papildomÄ… priÄ—mimÄ…, jÅ«s iš naujo turÄ—site sudaryti savo pageidavimų sÄ…rašiukÄ…. Tad jį galÄ—site visiškai pakeisti,

PraÄ—jusiais metais į istorijos VF studijas priÄ—mÄ—me 31 studentÄ… :)

 Aciu uz atsakyma. Na tai turiu dar siek tiek vilties studijuoti Jusu universitete istorija :)

Žinutė parašyta: 2011-06-18 14:51:45 | Nuoroda

Man dar toks klausimas iškilo. Jei tarkim įstoju i vnf, tai yra galimybÄ— vÄ—liau pereiti į vf? Ar Äia labai nusišneku?

Žinutė parašyta: 2011-06-19 20:15:16 | Nuoroda
_studente__ rašÄ—:
IšprotÄ—jus meška rašÄ—:

Man dar toks klausimas iškilo. Jei tarkim įstoju i vnf, tai yra galimybÄ— vÄ—liau pereiti į vf? Ar Äia labai nusišneku?

 Yra galimybÄ— pereiti, kai:

1) Studentas, esantis vf vietoje, nutraukia studijas, tada į jo vietą pervedamas geriausiai besimokantis grupės studentas.

2) Po 2 metų vyksta rotacija, studentai, neatitinkantys reikalavimų (t.y. kai jų vidurkis 20proc mažesnis už visų kursiokų bendrÄ… vidurkį), išmetami iš vf vietos ir į jų vietÄ… pervedami geriausiai besimokantys grupÄ—s studentai.

Na, reikia labai gerus rezultatus turÄ—ti, jei nori pereiti.

 AÄiÅ« :)

Žinutė parašyta: 2011-07-10 19:23:08 | Nuoroda

Man klausimas toks iskilo. Jei tarkim istoju i VDU, ar reikia su dokumentais pristatyti medicinine pazyma (ar kazkas pan)? Nes mano dokumentus pristatytu igaliotas asmuo ir dabar jau pradejau jaudintis, kad gali nepriimti vien todel, kad nebus kokios nors pazymos...

Žinutė parašyta: 2011-08-12 14:15:39 | Nuoroda

VDU istorija, NL, vf, 17,28 :)