Vartotojo linasnn pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-04-07 21:39:49 | Nuoroda

Sveiki. Žiūrėkit, ir man kilo klausimas dėl tų pamokų pasirinkimų. Ar verta imti lotynų kalbą mokykloje, jeigu čia tik dėl sveikatos mokslų studijų, ne dėl savęs? Ir ar studijuojant nebus problemų, jei nuo 10 kl. nesimokau fizikos (ta prasme, gal dėl praleistų temų teks papildomai leist laiką mokinantis mokyklinį fizikos kursą)?

Žinutė parašyta: 2011-04-08 20:16:33 | Nuoroda

Jeigu apie atsiskaitymus pasisuko kalba, tai kažkaip įdomu pasidarė kiek daugmaž laiko per dieną/savaitę praleidžiat besimokindami? Ta prasme, būna laisvo laiko ar įstojus į mediciną apie tai beveik galima pamiršt?

Žinutė parašyta: 2011-05-26 18:52:40 | Nuoroda

O aš taip susimoviau šitam egze, kad net juokas ima. Sugebėjau uždaviny su vėliavėlėm kažkur pradangint nulį ir vietoj 360 gavau 36. Paskui nesuapvalinau smėlio kiekio ten kažkuriam uždaviny. Su saldainių dėžutėm irgi parašiau tik atsakymą, nes neišrašiau tų kelių galimų variantų, o parašiau tik vieną. Kur buvo su tom laužo saugotojų porom, tai kažkodėl susišvietė man dar padalint iš dviejų viską. Ir galiausiai, sugebėjau paskutiniam uždaviny rast, kad parabolė ir stačiakampis yra vienam taške, bet parašiau, kad tilps tas autobusas. Nu žodžiu, pritrūko 1 taškoiki 9 ir gavau 8, nors dar tikėjausi gaut 10 ir vis per žioplas klaidas ir skubėjimą. Nežinau, kažkiokia sumauta diena man pasitaikė per egzą.

Žinutė parašyta: 2011-05-26 19:06:04 | Nuoroda

Sveiki. Susiklostė man tokia situacija, kad renkantis lygius pritrūkau laisvų valandų, todėl tenka labai atidžiai rinktis ko aš noriu ir ko man reikia. Aš šiaip krypstu į biomedicinos sritį, tačiau pasiėmiau ir informatiką B lygiu (juk dabar IT amžius). Dabar pradėjau svarstyt ar tas B lygis man nebus laiko švaistymas (ta prasme, gal ten mokytojam dažniausiai būna nusišvilpt ir visi sėdi sau Facebooke ir nieko nesimokina naudingo)? Vietoj galėčiau pasiimti kokį nors modulį reikalingesio dalyko, kurio egzą laikysiu. Taigi kaip jūs manot: naudingiau IT B lygis ar pamokų moduliai?     

Žinutė parašyta: 2011-06-09 16:15:54 | Nuoroda

O gal gali kas pasakyt iš jau studijuojančių ar būna kokie ciklai, susiję su informatika? Ir jei taip, tai ar labai sunkūs (įmanoma išgyvent nesimokinus nuo 10 kl. IT)?

Žinutė parašyta: 2011-06-10 12:37:58 | Nuoroda
Vytaaas rašė:
linasnn rašė:

O gal gali kas pasakyt iš jau studijuojančių ar būna kokie ciklai, susiję su informatika? Ir jei taip, tai ar labai sunkūs (įmanoma išgyvent nesimokinus nuo 10 kl. IT)?

 Kaip tik dabar man vadinamasis "infomatikos" Ciklas. ten su exeliu kažką pažaist ir viskas. Informatikos nesimokinau ir aš. Bet vat matematikos uždaviniai neblogi tokie. Bet jeigu mokeis matkę tai ir mokėsi čia.  Ne tas ciklas čia, kur žmonės neišlaikytų. Daugiausiai žmonių bėdų turi su anatomija ir histologija, na dar chemija.  Bet priklauso dar kuriam sraute esi, nes dėstytojų išankstinė nuomonė dar yra :D

 Tai sakai, kad jau geriau matkę papildomai mokintis nei informatiką nuo 11 klasės?

Žinutė parašyta: 2011-07-16 13:14:34 | Nuoroda

O žiūrėkit, mane sudomino toks klausimas - ką tu su lietuvišku medicinos diplomu gali daryt, tiksliau kur gali dirbti? Tik Lietuvoje? Tik ES? O gal net ir JAV? Gal kas domėjotės šitu klausimu?

Žinutė parašyta: 2011-09-09 17:35:20 | Nuoroda

Ace Of Spades, smagu tada. Lauksim daugiau žinių :D

Žinutė parašyta: 2011-11-02 23:10:58 | Nuoroda

Sveiki ir Sveikos. Gal galėtų kas nors iš studentų papasakot ape realią situaciją su tuo mokinimusi naktimis? Nes esu girdėjęs istorijų, kad eina gult žmonės 3 val. ir keliasi 5 val., kad galėtų toliau mokintis, tačiau teko girdėt, kad jei normaliai mokinies tai tokių dalykų gali išvengt. O kaip yra iš tikrųjų, ar visiems be išimties tą "tenka patirt", ar tik tuo atveju kai bimbinėji ir egzaminui bandai pasiruošt per vieną dieną?

Žinutė parašyta: 2011-11-03 18:31:50 | Nuoroda

sanemis, Medicus, Ighnaz, ačiū jum visiem už info. Šiek tiek daugiau optimizmo gavau, kad ten nėra jau taip baisu, kaip galvojau. Tad reikia dirbt toliau tikslo link :)

Žinutė parašyta: 2011-12-22 17:41:24 | Nuoroda

Sveiki. Reikia man jūsų patarimo. Žiūrėkit, esu dabar tokioj situacijoj, kad man reikia rinktis ką mokintis: fiziką ar lotynų k. Ką jūs patartut? Ką sunkiau bus universitete Išmokt, mokintis? Labai prašau patart...!

Žinutė parašyta: 2011-12-22 17:43:41 | Nuoroda

Ir kas iš šių dviejų bus reikalingesnis?

Žinutė parašyta: 2012-09-04 18:36:54 | Nuoroda

Tai va, ar reikalingas anglu k. VBE biomedicinos ar šiaip biologijos srity? Ar jis kokios naudos duos? Žinau tik, kad veterinarijoj gali prireikt anglu metinio. Gal kas daugiau žino apie tai?

Žinutė parašyta: 2013-07-09 15:58:27 | Nuoroda

 Sveiki. Kiek girdėjau pasirašant sutartį su LSMU reikia ir kažkokį anglų k. testą laikyt. VU irgi tas pats? 

Žinutė parašyta: 2013-07-09 23:29:07 | Nuoroda
Skipper rašė:
linasnn rašė:

 Sveiki. Kiek girdėjau pasirašant sutartį su LSMU reikia ir kažkokį anglų k. testą laikyt. VU irgi tas pats? 

 Nea, VU nereikia :)

 Aišku tada. Dėkui tau už informaciją :)