Vartotojo Makaras pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-07-05 11:26:38 | Nuoroda

Sveiki, labai noreciau suzinoti koks pernai buvo maziausias KB stojant i viesaji administravima (pirmame etape)?

Žinutė parašyta: 2011-07-07 11:49:25 | Nuoroda
Vytauto Didžiojo universitetas rašė:
karodo rašė:
ertinga rašė:

labas visiems. noreciau paklaust, stojant i viesaji administravima, kokiu stojamuju balu reikia? 

 žiūrint ar taikai į VF ar ne?:)

 Sveiki, norint gauti VF vietą ir nemokėti už stdijas, visus reikiamus egzaminus reikėtų išlaikyti 85 ir daugiau. Tokios tendencijos yra Vytauto Didžiojo universitete, bet ir kituose labai panašios :) Jei galvojate ir apie mokamas studijas tuomet egzaminus išlaikę apie 50 proc. tikrau gausite mokamą vietą.

Daugiau informacijos teikia,

Vytauto Didžiojo universiteto
Studijų marketingo tarnyba
tel.: 8-37 323 206
K. Donelaičio g. 52 - 114 kab

 85 ir daugiau? WTF??? Is kur cia tokia propaganda? Aisku sutinku su tuo, kad su tokiais rezultatais gali nesukt sau galvos ir vasarot, nes faktas, kad pakvies, bet nereikia per anksti atimti vilciu is tu, kurie tiek negavo, nes pazvelgus i praeitus metus, tai net pirmame ture prieme zmoniu su mazesniais balais.

Žinutė parašyta: 2011-07-07 17:52:26 | Nuoroda
GodBlessMe rašė:

gal zinot i ktu koks buvo minimalus kb i vf? :D

 kokia specialybe?

Žinutė parašyta: 2011-07-08 13:26:01 | Nuoroda

www.lamabpo.lt/turinys/bendrasis-priemimas/papildomas-pri%C4%97mimas va tikiuosi padejau tau nors kiek:)

Žinutė parašyta: 2011-07-08 19:03:58 | Nuoroda
Greta Sin ~ rašė:

KB 17.92 Tai spėju realiausia galimybė įstot pas jus per antrą stojimą į psichologija, jei balas nekirs per pirmą?

 Net neabejoju, kad patektum ir pirmu etapu

Žinutė parašyta: 2011-07-11 20:52:15 | Nuoroda
Saldainis rašė:

Baigiau VA pirmą kursą ir tikrai patariu stoti čia, nes mokytis daug lengviau nei teisėj, jos ir bus, jei domina, o darbo galimybės tikrai platesnės nei teisininkų :) Kam arti, turėti tą teisininko diplomą ir nerasti darbo? Arba dirbti bet kuo... Tai tik mano asmeninė nuomonė. Kitąmet būsiu pirmakursių kuratorė, tad, jei kas turit kokių klausimų - drąsiai rašykit :)

 O kur studijuoji gal galima butu suzinoti?

Žinutė parašyta: 2011-07-23 09:46:57 | Nuoroda

Sveiki, visi!:) As irgi tikiuosi tapti busimu VDU studencioku, todel tikrai smagu matyti tiek daug mielu zmoniu sioje temoje:) Beje, ar kas nors isvis sudarys man konkurencija stojant i viesaji administravima? nes kolkas gal tik viena ar du zmones maciau stojancius i sia specialybe, siame forume....

Žinutė parašyta: 2011-07-23 13:46:47 | Nuoroda
Renata1 rašė:
Makaras rašė:

Sveiki, visi!:) As irgi tikiuosi tapti busimu VDU studencioku, todel tikrai smagu matyti tiek daug mielu zmoniu sioje temoje:) Beje, ar kas nors isvis sudarys man konkurencija stojant i viesaji administravima? nes kolkas gal tik viena ar du zmones maciau stojancius i sia specialybe, siame forume....

 Aš bandysiu laimę  įstoti į VA  :)

 O, iskart smagiau:)

Žinutė parašyta: 2011-07-26 11:23:31 | Nuoroda

VDU istorija vf 18.12

Žinutė parašyta: 2011-07-27 15:57:55 | Nuoroda

Sveiki, 5 numeriu gavau kvietima studijuoti istorija, taciau nelabai to noriu. Visgi kazkur perskaiciau, kad jei pasirasai sutarti, tai gali antrame etape dalyvauti taip pat del vf vietos kitoje specialybeje, nerizikuodamas prarasti pirmosios. Ar teisingai viska supratau?

Žinutė parašyta: 2011-07-30 12:47:15 | Nuoroda

Sveiki, ar daug kas bandys stoti i VDU politika vf? Jei taip, tai butu idomu suzinoti su kokiais balais

Žinutė parašyta: 2011-07-30 14:17:39 | Nuoroda
nepavojinga rašė:
Makaras rašė:

Sveiki, ar daug kas bandys stoti i VDU politika vf? Jei taip, tai butu idomu suzinoti su kokiais balais

 cia gal nebus pasireiskusiu, bet pabandyk isviaizduot kiek N simtu abiturijentu dabar su tavim konkuruoja :D

 Negasdink taip ziauriai Pagal mane, tai tiek daug tikrai nebus, nes tiek fcb vdu puslapyje niekas nesireiskia, tiek cia nematau... Na nebent kaip tu sakai, nenori zmones reikstis, bet as, asmeniskai, nesuprasciau tokio elgesio motyvu

Žinutė parašyta: 2011-07-30 15:52:08 | Nuoroda
Laura22 rašė:

 Aš įstojau į farmakotechnika vnf, pasirašiau sutartį ir dabar dalyvauju antrame etape dėl vf. Ar mano sutartis galios nepakliuvus į vf? :) nes man jau viskas susisuko nk nebesuprantu.

 o kodel turetu negalioti? Vnf  vieta- tai tavo studiju garantas, nepasisekus gauti vf vietos

Žinutė parašyta: 2011-07-30 16:20:51 | Nuoroda
lampaq rašė:

Situacija:

Per pirma etapą neistojau kompiuterių tinklus VF Kauno kolegijoj, bet įstojau i vtdk Mechanikos Indžineriją VF, sutartį pasirašiau fsio. Bet per žinias čia pasakė , akd daug kas nepasirašė pakviestųjų, o aš tikrai labiau norėčiau studijuoti kompiuterių tinklus . Tai jei aš dabar pasijungčiau i lama bpo ir paspačiau dlayvauti antram etape i VF . Ar įmanoma taip būtų ar čia per gerai svajoju ..?Na tiesiog jei papulčiau i Kauno kolegiją, tada atšaukčiau vtdk.  Ar jei jau pasirašiau sutartį , tai mano automatiškai mano prašymo nieks net netikrins.

Na tikiuosi aiškiai išdėsčiau kas kaip. lauksiu atsakymo

 Jei su vf pasirasai sutarti, tai labai gaila, bet viskas baigta...:/ Sekanciame etape jau nebegali dalyvaut vel del vf

Žinutė parašyta: 2011-07-31 11:01:47 | Nuoroda
endy16 rašė:

Kada skelbs II etapo rezultatus, gal jau šia naktį? 

 Rytoj, iki 17 valandos

Žinutė parašyta: 2011-08-01 14:24:50 | Nuoroda

Vel pakviete i istorija... Labai nuvyle, nes tikejaus i politikos mokslus patekt... Ar yra tokiu, kuriems pavyko pakliut i vdu politika antru etapu?

Žinutė parašyta: 2011-08-03 17:51:21 | Nuoroda

 Niekur kitur neistojus, as taip pat pasilieku prie istorijos. Tikiuosi neteks gailetis...