Vartotojo tejano pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-07-18 10:04:17 | Nuoroda

Sveiki, kaip manote ar įstosiu į burnos higiena su 8,52 stojamuoju balu? noriu stoti į Klaipėdos valstybine kolegija, į VNF :)

Žinutė parašyta: 2011-07-18 14:37:27 | Nuoroda

Tai taip suprast kad sansu 0? :D

Žinutė parašyta: 2011-07-18 16:33:41 | Nuoroda

esme tame, kad as laikiau tik biologija is kurios surinkau tik 8%. Lietuviu mokyklinis-7. Nes laikaiu istorija, anglu... bet persigalvojau todel noriu stoti i burnos higiena,nes ji man prie sirdies, na aisku mano balai tai mazi, todel pretenduoju y mokamas studijas. Del labai dideliu bedu blogai egzus ysilaikiau.

Žinutė parašyta: 2011-07-18 16:39:20 | Nuoroda

kiek eis tiek temsiu ;D Bet manau istemsiu :)

Žinutė parašyta: 2011-07-24 16:07:30 | Nuoroda
Mirtise rašė:
tejano rašė:

Sveiki, kaip manote ar įstosiu į burnos higiena su 8,52 stojamuoju balu? noriu stoti į Klaipėdos valstybine kolegija, į VNF :)

 net mano egzai ne į temą, bet kb didesnis :D

 na tai dziaugiuosi uz tave kad tavo kb didenis negu mano :)  jeigu buciau turejusi reikiamas pamokas kokiu man reikia, tada ir mano butu buves KB didensis :p

Žinutė parašyta: 2011-07-24 16:11:53 | Nuoroda
Vix rašė:
Kuisys rašė:
tejano rašė:

esme tame, kad as laikiau tik biologija is kurios surinkau tik 8%. Lietuviu mokyklinis-7. Nes laikaiu istorija, anglu... bet persigalvojau todel noriu stoti i burnos higiena,nes ji man prie sirdies, na aisku mano balai tai mazi, todel pretenduoju y mokamas studijas. Del labai dideliu bedu blogai egzus ysilaikiau.

 Kas liečia įsotjimą, tai rašyk pirmu numeriu,tik žinoma VNF tada gal ir įstosi, tik klausimas ar ilgai tempsi ? :) Anyway linkiu sėkmės.

 O kodėl turėtų neištepti?:) Gal tik egzaminai nepasisekė, į juos eini kaip į kokią loteriją, nežinai kokia vertintoja papuls :)

 Egzaminai nepasiseke ne del to kad va as aplamai nieko nemokejau ir pan. mokejau. bet  kai laikai egzaminus per savo artimo zmogaus laidotuves tai nemanau kad kiekvienas kad ir kiek daug zinodamas neislaikys ju gerai. Jeigu stociau y socialinius mokslus aisku mano KB zymei didenis tada, bet ten netraukia.

Žinutė parašyta: 2011-07-24 16:48:03 | Nuoroda
*Gintare rašė:

 Taigi, sako zmogus, kad persigalvojo... ko cia klausinejat nesamoningu klausimu.

 KARTOJU PERSIGALVOJAU;D 

Žinutė parašyta: 2011-07-24 18:35:15 | Nuoroda
Sraigt rašė:

jetau, ATSIPRAŠAU, NEPASTEBĖJAU! tikiuosi, neapsunkinau jūsų šiuo kvailu klausimu. ;}

 Sy kart atleisiu :D

Žinutė parašyta: 2011-07-24 18:36:21 | Nuoroda
*Gintare rašė:

 O siaip tai mano mama dirba kvk :) Tai i vnf istosi tikrai :D cia net klausimu negali kilt :)

 O dieve :DD dziaugiuosi dar neystosjus :DDDD Dekui tau uz sia zinia :DD*

Žinutė parašyta: 2011-07-25 00:16:50 | Nuoroda

o kur jie bus paskelbti per ka?:DDD

Žinutė parašyta: 2011-07-25 13:52:50 | Nuoroda
*Gintare rašė:

 Nu, kad ner uz ka :) Pinigu siais laikais visiems reikia :D tai, ko jiem nepriimt taves jei tu dar ir moket pasiruosus :D

Kas tiesa tas nemelas ;D

Žinutė parašyta: 2011-07-26 08:21:22 | Nuoroda

zadu ir as... ystojau y kazkokia nesamone nors siiap sau rasiau ja del skaiciaus...

Žinutė parašyta: 2011-07-26 08:34:53 | Nuoroda
nelyte rašė:

 aš nesuprantu ,daviau i mokamas studijas,bet vistiek neystojau :(

 As irgi rasiau viska y VNF bet ystojau ten kur balas buvo didziausias ir tai 5nr...

Žinutė parašyta: 2011-07-26 08:49:06 | Nuoroda

Esme tokia, kad valdziai pinigu nebereikia ;D

Žinutė parašyta: 2011-07-26 08:57:45 | Nuoroda
nicelife rašė:
tejano rašė:

Esme tokia, kad valdziai pinigu nebereikia ;D

 del tavo varianto tai ir man nelb suprantama kaip neprieme ;D

 langus toks ystaigoms isdauzyt daugiau nieko:DDD

Žinutė parašyta: 2011-07-26 09:04:35 | Nuoroda
nicelife rašė:

sian ryte norejau sau galva sudauzyt , po dar savo langus ;D tie kiti palauks , isdauzysiu kai priims del tu visu nervu ;DD

 vat iki ko priveda neystojimas y pirma etapa :DDD

Žinutė parašyta: 2011-07-26 09:21:17 | Nuoroda
turek_beda rašė:
Viktorijaaaa rašė:
turek_beda rašė:

 Dabar ten kur  buvo kvietimas, NL dabar tuscia :D Tai kaip db suprast toki :DDD

 Įstojai, bet paskui apsigalvojo ir neįstojai :D Juokauju iš tikro gal šiaip sistema streikuoja :)

 Perskaite studijos.lt, kad nenoriu studijuot tai susinervino ir visai istryne :D

Tai turbut :D nes ir man neberodo :D
Žinutė parašyta: 2011-07-26 09:40:20 | Nuoroda

Kvietimai dėl valstybės nefinansuojamų vietų dėl pastebėtų klaidų perskaičiuojami iš naujo. Gavusieji kvietimus į šias vietas neskubėkite pasirašyti studijų sutarčių. Po kelių valandų Jums bus pateikta patikslinta kvietimo į valstybės nefinansuojamas vietas informacija.
:DDD yra kazkiek vilties :D

Žinutė parašyta: 2011-07-26 09:50:57 | Nuoroda
nicelife rašė:
trendy_ rašė:
tejano rašė:

Kvietimai dėl valstybės nefinansuojamų vietų dėl pastebėtų klaidų perskaičiuojami iš naujo. Gavusieji kvietimus į šias vietas neskubėkite pasirašyti studijų sutarčių. Po kelių valandų Jums bus pateikta patikslinta kvietimo į valstybės nefinansuojamas vietas informacija.
:DDD yra kazkiek vilties :D

 is kur sita info?

:)

 lamabpo pagrindinis , naujienos apacioj

 

 rodo po ta prasymu lentele. raudonu sriftu :))

Žinutė parašyta: 2011-07-26 09:59:36 | Nuoroda
trendy_ rašė:

idomu kada cia kas ka gaus :DD ir per kiek laiko jie perskaiciuos

Iki 12h. galbut :)))