Vartotojo pakvaisus pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-07-04 10:59:33 | Nuoroda

Man toks klausimas iškilo, stojant į socialinius mokslus(teisė, politologija, viešasis administravimas) reikia istorijos,lietuvių ir užsienio kalbos... Laikiau dvi užsienio kalbas anglų ir rusų. Keista, anglų moku labiau, bet labai nepasisekė ir gavau daug mažiau nei rusu... Man stojant skaičiuos tą kalbą kurios daugiau gavau ar anglų?  

ir dar noriu pasiteirauti, jei pirmąjame ture aš neįstoju i vf teisę tarkim, o tik į vnf, pasirašau sutartį su jūsų universitetu, bet kituose turuose dalyvauju ir galiu dar įstot į vf vietą?

Žinutė parašyta: 2011-07-05 14:45:17 | Nuoroda
malvea rašė:

matėt pirmų apeliacijų išvadas?:D

 aha, tik vienas rezultatas pakeistas įdomu, į gerą pusę ar ne..

Žinutė parašyta: 2011-07-05 14:48:18 | Nuoroda
DeviantMe rašė:
malvea rašė:

matėt pirmų apeliacijų išvadas?:D

 Ne, o kaip? Numušė gal? Mes su klasioku šiandien abu nešėm lietuvių apeliacijjas, buvom gavę tiek pat balų, tai įdomu kaip bus su jomis. Nes rimtai, gi turim į tą mediciną įstot....

 Šiandien Nacionaliniame egzaminų centre susirinkęs Apeliacinis komitetas aptarė apeliacijų dėl užsienio kalbų (anglų, prancūzų, rusų ir vokiečių) valstybinių brandos egzaminų rezultatus. Iš viso buvo pateikta 156 anglų kalbos, 2 rusų kalbos ir 1 vokiečių kalbos apeliacinis prašymas. Komiteto sprendimu158 įvertinimai nepakeisti, 1 pakeistas

Žinutė parašyta: 2011-07-11 09:49:13 | Nuoroda

Stojantieji,o ką ga,lvojate apie perspektyvas pabaigus Istoriją? ar nebus sunku rasti darbo..? :)

Žinutė parašyta: 2011-07-17 16:11:28 | Nuoroda

Parduodu ir aš literatūrą, kuri pasidėjo apsiruošti egzaminams.

Istorija

1. Naujųjų laikų istorijos atlasas 6Lt

2. Darius Petreikis "Istorija" testai ir daug šaltinių nagrinėjimo užduočių, su atsakymais. 36Lt, būklė puiki.

3. Naujausiųjų laikų istorijos atlasas 5lt

4. Visuotinėsa istorijos atlasas mokykloms 17lt

5. Gintaras Kaselis "Atpažinkime žemėlapius" 21lt, nauja knygutė išvis, nepanaudojau.

6. Istorija. Į pagalbą abiturientui(  VBE ir MBE užduotys, su atsakymais, 2004-2008 metu) Būklė puiki. 18Lt

 

Lietuvių kalba

 

1.R. Jurčiukonienė ir B. Kuklierienė "Samprotaujame ir intrepretuojame" puiki būklė 14lt

2. lietuvių literatūros konspektas abiturientui 12kl. 8lt. puiki būklė

3. Lietuvių literaūtos vadovėlis 12kl, II dalis, mokinio knyga išplėstiniam kursui 20Lt

4. L. Mačiauskaitė "7-9 dešimtmečio lietuvių novelė" 5 lt

5. D. Budreckis "Kaip sėkmingai parašyti teksto analizę ir interpretaciją" 5 lt

Anglų

1. 14 English topics, 17lt, mažai labai naudota.

2. Exam practise tests 13lt . puiki būklė

Žinutė parašyta: 2011-07-17 16:12:29 | Nuoroda

el.paštas

Žinutė parašyta: 2011-07-21 11:58:44 | Nuoroda

aš girdėjau gandus, jog antrame nauju pasirinkimu nebus galima rasyti,tik pakeisti senus. Ar tai tiesa? :)

Žinutė parašyta: 2011-07-22 16:46:29 | Nuoroda
Vytauto Didžiojo universitetas rašė:
aladddinas rašė:

 Sveiki dar karteli, norejau paklausti jeigu mano tevai yra issiskyre, ir as is valstybes gaunu socialine parama kas menesi, ar tuo atveju galiu gauti socialine stipendija jusu universitete?:)

 taip jūs galite prašyti tokios stipendijos ir turėtumėte ją gauti

 o gaučiau socialinę stipendiją jei tėvai gauna minimumą, o šeimoje esam keturiese, tėvai, mokyklinio amžiaus sesuo ir aš? pajamos vienam asmeniui išeina ~360lt per mėn :)

Žinutė parašyta: 2011-07-26 08:08:32 | Nuoroda

Įstojau į vf :))

Žinutė parašyta: 2011-07-26 11:20:44 | Nuoroda
ritulisss rašė:

taigi, katik skambinau i mru, jie dalyvauja antrame etape :)

 jei tik liks vf vietų.. žiūrėk kaip ten geriau :) nors aš nete skaičiau irgi kad alia nedalyvauja..

Žinutė parašyta: 2011-07-26 11:37:00 | Nuoroda

na tuomet grupiokės tikrai būsim jau

Žinutė parašyta: 2011-07-26 15:34:36 | Nuoroda

Kur įmanoma rasti prašymą MRU bendrabučiui gauti? ir ar apskritai,ar realu jį gauti? :)

Išsiėmiau pažymą apie šeimos sudėtį,pajamas, ko dar gali reikėti? daug km teks važiuot iki MRU dėl sutarties pasirašymo, nesinori kažko pamiršti :D

Žinutė parašyta: 2011-07-26 15:35:49 | Nuoroda

atėjo net man, nors vf vietą gavau  pakartotinai..net išsigąst spėjau. :)

Žinutė parašyta: 2011-08-17 08:37:45 | Nuoroda

o ką galit papasakoti apie Valakupių bendrabutį? :)