Vartotojo _studente__ pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-04-17 04:37:57 | Nuoroda

Ką man daryti, jei studijavau VDU neakivaizdžiai, ištęstine forma, bet noriu pereiti į tos pačios programos dieninį? Ar galima perlaikyti egzaminus, stot per bendrą priėmimą ir užsiskaityt turimus kreditus? Ar kokia tvarka esant tokiam reikalui?
 

Žinutė parašyta: 2011-05-21 06:37:00 | Nuoroda

Kada VDU paskirsto skatinamasias stipendijas rudeniui? 

Žinutė parašyta: 2011-05-26 12:07:36 | Nuoroda

O visų studentų rezultatų suvestinės atsiranda pasibaigus sesijai ar tik rudenį? T.y., kada sužinosim kas pvz. krenta iš nemokamų, kurso vidurkį? 

Žinutė parašyta: 2011-06-03 21:06:41 | Nuoroda

 Kaip būsimiems psichologamas pirmieji egzaminai praėjo? :)

Žinutė parašyta: 2011-06-03 21:27:05 | Nuoroda
Vytauto Didžiojo universitetas rašė:.

3.  Į istoriją būtų galima pereiti iš: baltijos regiono kultūrų, etnologijos, filosofijos, manotyros :) tai padaryti būtų galima ir prieš rugsėjo 1 d. nereikia būtinai laukti pusmečio ar metų.
 

 O nejaugi nėra jokių apribojimų? Visi norintys studentai gali pvz. iš menotyros iškart pereiti į istoriją?

Žinutė parašyta: 2011-06-06 04:04:12 | Nuoroda
abudabibis rašė:
 aš tai nusivyliau ir pamažu pradėjau galvot kad ne pasaulio pabaiga neįstot pačiai?

 Tai gal dar viskas gerai bus, o jei ir ne, tai galima kitais metais perlaikyti egzaminus.

Aš pati tai jau įstojus, nelaikiau egzų. :)

Žinutė parašyta: 2011-06-12 12:58:41 | Nuoroda
asxxx rašė:

Stai norejau paklausti..
Nusipirkau zurnala ,,Kur Stoti?" ir ten prie VU Psichologijos paskutinis pakviestas i NL VF buvo su konkursiniu balu : 15,14.

Tai kur tie visi 90+?

 Kad net į VDU paskutinis įstojęs buvo su maždaug 16,8 KB, bet čia jau per papildomą priėmimą.  Kažkaip abejotina atrodo, kad į VU dar mažesnis. Tame žurnale šiaip labai daug klaidų...

Žinutė parašyta: 2011-06-18 19:44:56 | Nuoroda
abudabibis rašė:

 nu užsienio k. egzo rezultatas atgal mestelėjo man viltį įstot :D kaip jum? :)

 Kiek gavai? :)

Žinutė parašyta: 2011-06-19 17:22:31 | Nuoroda
Išprotėjus meška rašė:

Man dar toks klausimas iškilo. Jei tarkim įstoju i vnf, tai yra galimybė vėliau pereiti į vf? Ar čia labai nusišneku?

 Yra galimybė pereiti, kai:

1) Studentas, esantis vf vietoje, nutraukia studijas, tada į jo vietą pervedamas geriausiai besimokantis grupės studentas.

2) Po 2 metų vyksta rotacija, studentai, neatitinkantys reikalavimų (t.y. kai jų vidurkis 20proc mažesnis už visų kursiokų bendrą vidurkį), išmetami iš vf vietos ir į jų vietą pervedami geriausiai besimokantys grupės studentai.

Na, reikia labai gerus rezultatus turėti, jei nori pereiti.

Žinutė parašyta: 2011-06-19 17:23:50 | Nuoroda
Roberta Aurėja rašė:
abudabibis rašė:

 nu užsienio k. egzo rezultatas atgal mestelėjo man viltį įstot :D kaip jum? :)

 Ne tai vienai.. Aš jau beveik garantuota, kad neįstosiu :)

 Na, anglų tai dar ne svarbiausias egzaminas. Labai nepasisekė?

Žinutė parašyta: 2011-06-19 21:10:10 | Nuoroda
Roberta Aurėja rašė: Man tai jo. Šiaip dabar visas viltis teikiu į istoriją :)

 O tu tik į nemokamą nori?

80% tai turbūt vis tiek surinkai? 

Žinutė parašyta: 2011-06-20 13:01:11 | Nuoroda

Kaip visgi baigėsi tas svarstymas dėl stipendijų didesniam studentų kiekiui, ar priėmėt? Iki kiek galėtų sumažėt stipendijos? 

Žinutė parašyta: 2011-06-20 14:48:26 | Nuoroda
Exley92 rašė:

 Sveiki ;)? Gal galėtumėte šiek tiek plačiau papasakoti apie tuos 4 anglų kalbos lygius? Kokie atsiskaitymai būna? Ar aš galėčiau rašyti prašymą, kad mane priimtų į pirmą lygį, nes pirma užsienio kalba vokiečių..? Beje, ar atsiranda dar šiais laikais studentų, papuolančių į pirmą lygį ir kaip į juos žiūri dėstytojai, nešnairuoja?
 

 Na, gal kaip studentė atsakysiu.

Visuose lygiuose atsiskaitymų forma panaši  - skiriama 20% už kolį, yra trys atsiskaitymai žodžiu, kurių vertė po 10%, du namų darbai verti po 10% ir 30% vertės egzaminas. Pirmuose lygiuose kai kurie dėstytojai leidžia pasirinkti kuria iš duotų kalbėjimo temų nori, trečiam ruošiesi 4 kalbėjimus, o ketvirtame lygyje ruošiesi 6 kalbėjimus po 300 žodžių. Dar yra vienas kalbėjimas apie skaitytą oxford bookworms knygutę. Šiaip nėra taip sudėtinga kaip atrodo, niekas nereikalaus, kad kalbėtum laisvai lyg gimtąja kalba.

Studentų, patenkančių į pirmą lygį, tikrai atsiranda, nes ne visi mokėsi anglų kalbą mokykloje, o kad dėl to koks nors dėstytojas šnairuotų, būtų neįtikima, juk nieko čia baisaus.

Žinutė parašyta: 2011-07-04 03:36:59 | Nuoroda

Kiek šiais metais žadate priimti žmonių į psichologijos programą? Kadangi nebeliko ištęstinių studijų, tai gal daugiau, nei praeitais metais? 

Žinutė parašyta: 2011-07-08 09:17:58 | Nuoroda
Justt rašė:

As tai y VU labiau noreciau.. Bet ten toks KB truputi sunkiai pasiekiamas ;D
O Vat VDU tai no probs :)
Tik man del perspektyvu baisoka.. Girdejau galima Magistro y VU eit baigt.. vat neblogas variantas butu

 Galima teoriškai baigti magistantūrą VU, niekas nedraudžia bandyti.

Žinutė parašyta: 2011-07-08 17:06:03 | Nuoroda
jovitaaa rašė:


* Jusu nuomone apie socalini darba ir sociologija (VDU). Kaip manote, kuri geriau pasirinkti?

 Tai, kas labiausiai patinka ir su kuo norėtusi ateitį susieti. Šios dvi programos yra labai skirtingos, darbo pobūdis po baigimo irgi labai skiriasi.

Žinutė parašyta: 2011-07-08 17:07:03 | Nuoroda
akvilegio rašė:

nebutinai po dvieju metu,jei vidurikis zemesnis dviem balais gali netekti vf ir po semestro

 Ne.

Žinutė parašyta: 2011-07-09 09:18:27 | Nuoroda
Unga_ rašė:
sanemis rašė:
akvilegio rašė:

nebutinai po dvieju metu,jei vidurikis zemesnis dviem balais gali netekti vf ir po semestro

 Nesąmonė. 

 taip. tik ne jei vidurkis zemesnis, o jeigu skolu turi. domekites naujovem.

 Kokiom konkrečiai naujovėm? Tai kad sėdi mano kursiokai vf ir su skolom. Gal gali kokią nuorodą pateikt?

Žinutė parašyta: 2011-07-09 17:02:04 | Nuoroda

Mane irgi stipendijos domina - ar jos buvo pamažintos kaip ir žadėta (siekiant, kad stipendijas gautų daugiau žmonių)? 

Žinutė parašyta: 2011-07-09 18:40:00 | Nuoroda
ZYWIEC rašė:

ziurekit, kai reikia rasyt NL arba I ir yra 1 prioritetas ir 2 prioritetas ar butina ta 2 prioriteta pildyt?

 Aišku nebūtina, jei po to nenorėsi studijuoti pagal to prieriteto formą. Jei nori tik į nuolatinį, o į ištęstinį ne, tai tik NL ir rašai.