Vartotojo stubborn pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-04-29 00:48:23 | Nuoroda

Sveiki visi,

esu studentė, savarankiškai ruošiuosi biologijos VBE, viliuosi kitais metais įstoti į mediciną LSMU. Kaip manote, ar realu, kad šiais metais stojamasis balas šoktels taip stipriai, kaip pernai, gal net iki 20?

sanemis, skaičiau tavo komentarus forume, noriu pagirti už labai didelį ryžtą ir kantrybę. Pati bandysiu perstoti po 2 metų ekonomikos studijų, pasiryžimo reikėjo ir man. Šiais metais savarankiškai išmokau ir atsiskaičiau už 11-12 kl. chemijos kursą, nes neturėjau metinio įvertinimo, dabar beliko biologija. 

Žinutė parašyta: 2011-04-29 17:18:09 | Nuoroda
sanemis rašė:
stubborn rašė:

Sveiki visi,

esu studentė, savarankiškai ruošiuosi biologijos VBE, viliuosi kitais metais įstoti į mediciną LSMU. Kaip manote, ar realu, kad šiais metais stojamasis balas šoktels taip stipriai, kaip pernai, gal net iki 20?

sanemis, skaičiau tavo komentarus forume, noriu pagirti už labai didelį ryžtą ir kantrybę. Pati bandysiu perstoti po 2 metų ekonomikos studijų, pasiryžimo reikėjo ir man. Šiais metais savarankiškai išmokau ir atsiskaičiau už 11-12 kl. chemijos kursą, nes neturėjau metinio įvertinimo, dabar beliko biologija. 

 Sėkmės ir tau, tikiu, kad jei pastangų įdedi, galima laaaaaabai daug visko padaryti. Na, kiekvienais metais konkursinis balas į mediciną vis kyla ir kyla, kad minimalus balas į vf būtų 20 - labai abejoju, galbūt bus maždaug 19,3-19,5,  čia mano nuomonė. 

O tu kitaismetais laikysi egzaminsu? 

 Blogai pasakiau, turėjau omeny kitais mokslo metais viliuosi jau studijuoti mediciną. Birželį jau laikysiu biologijos egzaminą, matematikos ir lietuvių VBE bei chemijos pažymį turiu. 

Aš irgi labai abejoju, kad taip drastiškai stojamasis galėtų kilti, bet negali žinoti. Laiko liko nebedaug, įdomu ar nepakiš man kojos tai, kad 11-12 klasėj biologiją turėjau tik B lygiu, o visus pagrindus įgijau savarankiškai. 

Žinutė parašyta: 2011-05-09 11:51:09 | Nuoroda
wvaidaw rašė:

 o apie kokia zalia knygute cia visi snekat?

 Pranė Stankevičienė, Laima Lapinskaitė, Jolanta Martinionienė "Biologija. Prisiminkime ir pakartokime", iš serijos į egzaminą - be baimės! 

Žinutė parašyta: 2011-06-05 10:32:47 | Nuoroda
Žinutė parašyta: 2011-06-06 14:02:36 | Nuoroda
Karo0722 rašė:

Aš irgi mačiau... Supanikavau siaubingai, bet tikiuosi, kad daugiau nei pusė neišlaikys gerai ir man bus galimybių :))))))). Gal kas žinot TIKSLIAI, kiek reikia mokėti stojant į mokamą mediciną?

 

 http://www.mokslas.lt/files/uploaded/normines_2010_m_studiju_kainos.pdf

2010 metais.

Tikrai, daug norinčių įstoti, gali kilti konkursinis balas. Na, bet ir priima nemažai studentų. 

Žinutė parašyta: 2011-06-06 14:05:55 | Nuoroda
8628705120 rašė:

Sveiki.Norėjau paklausti kokią reikšmę gamtai ir žmogui turi voragyviai,vėžiagyviai,vabzdžiai,varliagyviai,ropliai,paukščiai,žinduoliai,virusai?Ačiū už atsakymus ;)

 Nejaugi neturi žalios knygutės? Viskas yra skyriuje "Organizmų klasifikacija ir įvairovė".

Žinutė parašyta: 2011-06-22 11:22:40 | Nuoroda

 Sveiki,

išnuomojamas kambarys trijų kambarių bute ramiai studentei be žalingų įpročių. Butas netoli Hyper Maximos, šalia autobusų stotelė, iki klinikų ~6min kelio, iki centro ~14min autobusu. Jame gyvena trys draugiškos ir linksmos studentės (iš LSMU ir VU KHF). Butas tvarkingas ir jaukus, sudėti plastikiniai langai, yra visi baldai. Nuomos kaina 110 lt + komunaliniai mokesčiai dalijami į keturias dalis. 

Jei susidomėjote, rašykite privačią žinutę!

Žinutė parašyta: 2011-06-22 11:34:22 | Nuoroda
Light Arus rašė:

Patarkit , jeigu moku rusų k. geriau nei anglų, tai ar apsimoka imti ją kaip pirmąją užsienio?:) (LSMU MF )

 Tai šaunu, kad moki, imk anglų ir ją išmok :) Į grupes LSMU suskirsto pagal anglų kalbos gebėjimus, todėl laikysi testą ir nepakliūsi į grupę, kur visi bus labai stiprūs anglistai. Anglų kalba labai svarbi, ypač jei pasitaikytų galimybė išvykti dirbti Europoje, o rusų užteks kiek moki. 

Žinutė parašyta: 2011-07-01 08:36:37 | Nuoroda

 Surinkau 95 taškus ir gavau 100 :) O daug kas galvojo, kad egzaminas labai lengvas ir reikės šimtui 98-100 taškų.

Žinutė parašyta: 2011-07-01 17:17:22 | Nuoroda

 Jeigu apeliacijos rezultatų iki išleistuvių nebus, tuomet tiesiog negausite atestato per išleistuves. Jį vėliau atsiimsite savo mokykloje.

Žinutė parašyta: 2011-07-04 10:21:19 | Nuoroda

 Nenuvertinkit žalios knygutės. :) Visgi, kadangi mokiausi savarankiškai, daugiausiai naudos davė senesnių egzaminų rašymas, klaidų analizavimas. Svarbu mokėti formuluoti glaudų atsakymą, kuriame yra kertiniai žodžiai. Tam, kad pagautum, kokie tie žodžiai, naudinga atidžiai išnagrinėti senesnių egzaminų atsakymus vertinimo instrukcijose. Iš Williams visai nesimokiau, o Mader skaičiau pagrindines temas (kraujotaka, šalinimas, viškinimas ir t.t.), žinoma peržiūrėjau paveikslus. Be to, kaip tik turėjau sesiją universitete, negalėjau skirti viso dėmesio tik biologijai, o mokytis pradėjai palengva nuo rugsėjo, bet daugiausiai prieš pat egzaminą. Vasarokit sau ramiai. Daugelis, rimtai besimokančių įgyja būtinas žiniais geram rezultatui, bet nemoka jų pritaikyti ir nemokėdami gerai suformuluoti atsakymų ar neatidžiiai perskaitę sąlygas gauna prastesnius rezultatus. Orientuokites į pagrindinius dalykus, juos gerai mokėkite, nekraukit sau ant galvos daug nereikalingos informacijos ir sėkmė garantuota. Jos ir linkiu. :)

Žinutė parašyta: 2011-07-07 17:54:36 | Nuoroda
envy rašė:
DeviantMe rašė:
moniss rašė:
DeviantMe rašė:

Su 18.88 kb jau neįmaoma į nemokamą LSMU? Ir kaip su perstojimu kitąmet iš mokamo į nemokamą? Gal dar kažkiek balas pakils, jei po lietuvių apeliacijos kas nors keisis į gerąją pusę, bet abejotina...

 Ką nori sužinot apie perstojimą iš vnf į vf?

 Jau prieš tai buvusiam paaiškino :) na, jei už vienus metus tektų mokėti, tai tragedijos nėra. Bet kuriuo atveju reiktų kitąmet perlaikyti lietuvių ir chemiją

 Girdėjus aš tokių gandų, kad iš mokamos į nemokamą tik po 2 metų pretenduot galima. Tiesa?

 Taip, po švietimo reformos, studijų rezultatai perskaičiuojami po 2 metų, atliekant studentų rotaciją. Tuomet iškrenta tie, kurių vidurkis mažesnis 20% už kitų studentų vidurkius ir geriausi mokami patenka į nemokamas vietas.

 

O dėl to pirmo ir antro turo aš jums rekomenduoju nespėlioti o parašyti klausimą klausk.vu.lt ar LAMAI.

Žinutė parašyta: 2011-07-07 21:49:10 | Nuoroda
ZYWIEC rašė:

kas dar megsta alu?

Geriausias klausimas, kiti tokie užsidepresavę dėl savo KB nuošimčių. 

Alus yra geriausias gėrimas. Ypač gyvas alus. Kokį mėgstat jūs? 

Žinutė parašyta: 2011-07-08 10:43:06 | Nuoroda
yellow rašė:
stubborn rašė:
ZYWIEC rašė:

kas dar megsta alu?

Geriausias klausimas, kiti tokie užsidepresavę dėl savo KB nuošimčių. 

Alus yra geriausias gėrimas. Ypač gyvas alus. Kokį mėgstat jūs? 

 na aš, kaip pana, tai švyturio baltą su citrina mėgstu :DDD o tu?

 Aš, kaip pana, turiu keistą nusistatymą prieš Calsbergą, o iš tų parduotuvinių labiausiai palaikau Švyturio Ekstrą. : D

Žinutė parašyta: 2011-07-08 10:51:49 | Nuoroda
ZYWIEC rašė:
stubborn rašė:
yellow rašė:
stubborn rašė:
ZYWIEC rašė:

kas dar megsta alu?

Geriausias klausimas, kiti tokie užsidepresavę dėl savo KB nuošimčių. 

Alus yra geriausias gėrimas. Ypač gyvas alus. Kokį mėgstat jūs? 

 na aš, kaip pana, tai švyturio baltą su citrina mėgstu :DDD o tu?

 Aš, kaip pana, turiu keistą nusistatymą prieš Calsbergą, o iš tų parduotuvinių labiausiai palaikau Švyturio Ekstrą. : D

 stosi i kauna? jei taip tai tikrai isragausim dauk rusiu :D nors lietuviski jau kaip sakant praktiskai isragauti:D

 Taip ir taip. Tiesa, mano kambariokė medikė jau liepė atsisveikinti su laisvalaikiu nuo rugsėjo, tai gerai, kad jau daug išragavau anksčiau :D 

Žinutė parašyta: 2011-07-30 19:56:41 | Nuoroda
eveli rašė:

O kas jei tą nepasisekųsį egzaminą išlaikai dar pasčiau? Ar stojant ims paskutiniojo laikyto egzamino balą, ar galima pateikti ankstesnių metų rezultatus?

 Tavo perlaikyto egzamino balas bus įrašyas atskirame priede prie atestato. Jeigu išlaikysi prasčiau, tiesiog jo nepateiksi, taigi sudarant konkursinį balą bus imamas tau palankesnis įvertinimas.

Žinutė parašyta: 2011-08-07 22:25:37 | Nuoroda

 Sveiki,

ar buvo iškabinti sąrašai kelintu numeriu įstojai? Kai buvau pasirašyti sutarties mačiau, kad kažkas iškabinta, sakiau vėliau pažiūrėsi, bet aišku pamiršau. 

Žinutė parašyta: 2011-08-07 22:32:11 | Nuoroda

 Sveiki,

Kaune , Žaliakalnyje, nuomojamas 1 kambarys 3 kambarių bute ramiai, be žalingų įpročių studentei. Nuomos kaina 150lt plius komunaliniai dalijami į 4 dalis. Žiemos sezonu nuoma 110 lt. Gyvena 2 studentės iš LSMU ir viena iš VU KHF. Kambarys jaukus, butas tvarkingas, sudėti plastikiniai langai, geras susisiekimas. Rašykit PM arba į skype: nemirtinga666, atsiųsiu nuotraukų.

Žinutė parašyta: 2011-08-09 18:41:29 | Nuoroda

 Mano skype: nemirtinga666

Pridėkit, pasmalsausiu : D