Vartotojo Nieka nemoku pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-05-05 19:49:54 | Nuoroda

A jūs čia šiaip laikot tą vokiečių ar tiikrai mokat ją? : D

Žinutė parašyta: 2011-05-05 21:19:15 | Nuoroda

Aš laikau :) baigiam išeit. Per modulius kartojam, bet ne daug ir pakartojom. O šiaip pradėjom visus egzaminus nuo 2002 varyt : )

Žinutė parašyta: 2011-05-05 21:23:25 | Nuoroda
Egidijus:) rašė:
Nieka nemoku rašė:

A jūs čia šiaip laikot tą vokiečių ar tiikrai mokat ją? : D

 Moku vidutiniškai, vokiečių mano pirmoji užsienio kalba, mokiausi ja A lygiu,  o anglų - antroji.

 Nu tikiuos, kad mokat mažiau nei aš :D:D:D:D

Žinutė parašyta: 2011-05-05 21:32:39 | Nuoroda

Kuo duagiau struktūrizuotų ir kuo mažiau visokio lengvo mėšlo :)))

Žinutė parašyta: 2011-05-05 21:38:08 | Nuoroda
Igne rašė:
Nieka nemoku rašė:
Egidijus:) rašė:
Nieka nemoku rašė:

A jūs čia šiaip laikot tą vokiečių ar tiikrai mokat ją? : D

 Moku vidutiniškai, vokiečių mano pirmoji užsienio kalba, mokiausi ja A lygiu,  o anglų - antroji.

 Nu tikiuos, kad mokat mažiau nei aš :D:D:D:D

 EE nu nebūk tipiškas lietuvis!! :D:D (mes visi to paties tikimes, tik savo naudai ir tylai :DD)

 Nėra čia ko slėpt ; D ir taip aišku, kad dėl geresnio rezultato viens kita papjautume :D :D :D man negaila jums tų rezultatų, nes man tas egzaminas kaip ir nėra labai reikšmingas, bet gavos, kad mokytoja spaudė, privalėjau mokintis ir dabar nenoriu gaut mažai balų, todėl tikiuos, kad jumis spaudė mažiau : D kuo jūs mažiau mokėsit, tuo man smagiau :D :D :D :D

Žinutė parašyta: 2011-05-05 21:44:40 | Nuoroda

Sveiki. Žadu stoti į šią spec. Gal kas kokių atsiliepimų turit ar šiaip naudingos informacijos ?  :)

Žinutė parašyta: 2011-05-05 21:48:36 | Nuoroda
Igne rašė:
Nieka nemoku rašė:
Igne rašė:
Nieka nemoku rašė:
Egidijus:) rašė:
Nieka nemoku rašė:

A jūs čia šiaip laikot tą vokiečių ar tiikrai mokat ją? : D

 Moku vidutiniškai, vokiečių mano pirmoji užsienio kalba, mokiausi ja A lygiu,  o anglų - antroji.

 Nu tikiuos, kad mokat mažiau nei aš :D:D:D:D

 EE nu nebūk tipiškas lietuvis!! :D:D (mes visi to paties tikimes, tik savo naudai ir tylai :DD)

 Nėra čia ko slėpt ; D ir taip aišku, kad dėl geresnio rezultato viens kita papjautume :D :D :D man negaila jums tų rezultatų, nes man tas egzaminas kaip ir nėra labai reikšmingas, bet gavos, kad mokytoja spaudė, privalėjau mokintis ir dabar nenoriu gaut mažai balų, todėl tikiuos, kad jumis spaudė mažiau : D kuo jūs mažiau mokėsit, tuo man smagiau :D :D :D :D

 :DD nebloga mintį davei :D :D :D Tai ir gali džaiugtis, kad spaudė. Mes visi per kančias į tą egzaminą eisim :D O jei tau negaila, tai geriau palinkėtum mum sekmės ;DD O įdomu į kiek balų orientuojiesi? :D

 Nesiorientuoju : D neįisivaizduoju kokio lygio yra kiti laikantieji :P žinau, kad yra ko nemoku (daug yra), bet nemanau, kad yra tokių, kurie ten jau laisvai pakalba ta kalba : D o šiaip man 100 užtenk :DDD

Žinutė parašyta: 2011-05-05 22:44:06 | Nuoroda

Visi daug norit, bet bukit realistai, o as pabusiu optimistu :DD

Žinutė parašyta: 2011-05-06 17:45:25 | Nuoroda

nu as surinkau 60proc. galimu tasku ir mokytoja man parase tik 40 procentu :DD nes siaip buvo mazai uzdaviniu, bet paskutiniai trys strukturizuoti, kurie sudare apie 25procentus visų taškų sumos, todėl vieno nepadarius, atsimeta daug balų :D