Vartotojo senas_von_krienas pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-06-21 21:06:38 | Nuoroda

Bandysiu į skandinavistiką. Jeigu nepavyks, 3 numeriu įrašiau anglų filologiją.

Žinutė parašyta: 2011-06-23 16:24:19 | Nuoroda

Taip, kad man vilčių įstoti kaip ir nebelieka :)

Žinutė parašyta: 2011-06-28 17:51:49 | Nuoroda
Geniukas rašė:

rimtai? :O nežinojom. Kodėl čia taip yra?

 Gal nenori didelių grupių, gal nenori nuleist aukšto lygio kartelės... O su 4 balais iš anglų VBE apskritai į bet kokią filologinę specialybę (nesvarbu, VF ar ne), stot yra gan rizikinga :)

Žinutė parašyta: 2011-06-30 11:17:32 | Nuoroda

Na, man irgi teks sakyt "sudie" :) Sėkmės stojant :)

Žinutė parašyta: 2011-06-30 11:17:33 | Nuoroda

Na, man irgi teks sakyt "sudie" :) Sėkmės stojant :)

Žinutė parašyta: 2011-06-30 13:40:47 | Nuoroda

Na, jeigu įskaito ir 3 užsienio, stojančių bus dar daugiau, negu galėjom įsivaizduot  konkuranse er god iblant.
 

Žinutė parašyta: 2011-06-30 15:55:54 | Nuoroda

Moku pasakyt "Labas, aš iš Lietuvos. Ar kalbate angliškai? " :D Dar turiu žodyną ir Google vertėjas gelbsti, kai jau nėra kitos išeities :D

Žinutė parašyta: 2011-06-30 15:55:58 | Nuoroda

Moku pasakyt "Labas, aš iš Lietuvos. Ar kalbate angliškai? " :D Dar turiu žodyną ir Google vertėjas gelbsti, kai jau nėra kitos išeities :D

Žinutė parašyta: 2011-06-30 16:22:05 | Nuoroda

Reiks pabandyt parašyt kokį motyvacinį laišką norvegiškai, gal suvirpins jų kietas širdis ir atras senam krienui vietelę savo aulose :D O šiaip, gaila, kad VU nebėra olandų filologijos (kažkada, lyg tai buvo, gal dar brežneviniais laikais :D), būtų gera alternatyva. Dabar tikiuosi, kad bent į anglų įstosiu, nors motyvacija ir nebus tokia aukšta (proporcinga egzaminų balams ) :D Ai, dar gerai būtų, jeigu anglų egzamino svertas būtų didesnis už lietuvių, visgi užsienio kalbą studijuosim, germanų pogrupio taip pat, daug leksikos panašumų yra... Na, gal ir ne tiek jau ir daug, bet yra. Ne į temą prirašinėjau, kaip savo aukšto lygio samprotaujamajame rašinyje :D

Žinutė parašyta: 2011-06-30 16:23:00 | Nuoroda
Barcelona rašė:

Kažin, ar vis dar turiu šansų čia įstoti... Na, bet skandinavistika iš tiesų labai domina, taigi paklausiu.

Kokie 2010 metais buvo kviečiamųjų mokytis konkursiniai balai?

Kalbos pradedama mokytis įstojus ar reikia žinoti bent jau pagrindus?

Kaip supratau, mokytis galima tik vienos kalbos: arba švedų arba norvegų ar yra galimybė išmokti iš karto abi kalbas (gretutinės studijos ar kaip ten jos vadinasi)?

Ačiū.

 2010 m. nebuvo stojimo ;) Ir dabar kažkokia atnmaujinta programa, preliminarių balų nepateikia nė patys VU SC darbuotojai :)

Žinutė parašyta: 2011-06-30 16:43:12 | Nuoroda
seriously? rašė:
senas_von_krienas rašė:

Reiks pabandyt parašyt kokį motyvacinį laišką norvegiškai, gal suvirpins jų kietas širdis ir atras senam krienui vietelę savo aulose :D O šiaip, gaila, kad VU nebėra olandų filologijos (kažkada, lyg tai buvo, gal dar brežneviniais laikais :D), būtų gera alternatyva. Dabar tikiuosi, kad bent į anglų įstosiu, nors motyvacija ir nebus tokia aukšta (proporcinga egzaminų balams ) :D Ai, dar gerai būtų, jeigu anglų egzamino svertas būtų didesnis už lietuvių, visgi užsienio kalbą studijuosim, germanų pogrupio taip pat, daug leksikos panašumų yra... Na, gal ir ne tiek jau ir daug, bet yra. Ne į temą prirašinėjau, kaip savo aukšto lygio samprotaujamajame rašinyje :D

 Aš ir vieną sekundę galvojau gal rašyt jiems, bet neeh, nemanau, kad jie darys kokių išimčių, tuo labiau kai lietuvių neturiu virš 90. Va, aš irgi manau, kad anglų turėtų būtų svaresnis nei lietuvių, lietuvių svarbiausias tegul lietuvių filoligijoje būna. Arba pvz anglų filologijoj irgi lietuvių svarbiau, o ne anglų. Kinda absurdas

O kur tu galvoji magistrą stot? Arba galvojai iki šiandien ;D

 Aš taip toli į ateitį neplanuoju :D Nes va, net netolimos ateities planai žlunga :D Gal istorija ištrauks :D

Žinutė parašyta: 2011-06-30 16:45:03 | Nuoroda
Barcelona rašė:
senas_von_krienas rašė:
Barcelona rašė:

Kažin, ar vis dar turiu šansų čia įstoti... Na, bet skandinavistika iš tiesų labai domina, taigi paklausiu.

Kokie 2010 metais buvo kviečiamųjų mokytis konkursiniai balai?

Kalbos pradedama mokytis įstojus ar reikia žinoti bent jau pagrindus?

Kaip supratau, mokytis galima tik vienos kalbos: arba švedų arba norvegų ar yra galimybė išmokti iš karto abi kalbas (gretutinės studijos ar kaip ten jos vadinasi)?

Ačiū.

 2010 m. nebuvo stojimo ;) Ir dabar kažkokia atnmaujinta programa, preliminarių balų nepateikia nė patys VU SC darbuotojai :)

 Ačiū už atsakymą.

Ech, gaila, na, bet, jaučiu, šansų čia vis tiek mažai turiu - čia savo šimtukais, tikriausiai, visi...

 Nebūtinai. Tarkim, aš anglų gavau 100, lietuvių 75, o istorijos kokius 92. Tuo atveju, jeigu tu gautum istorijos 92, turėtum aukštesnį konkursinį balą už mane, nes lietuvių svertinis koeficientas yra 0,4, o anglų ir istorijos bei antros kužsienio k. tik po 0,2 :)

Žinutė parašyta: 2011-06-30 17:01:45 | Nuoroda

Aš tai nuo kokios 9 kl kurpiau planus stot į skandinavistiką  Dar atsimenu, žiūrėdavau Viasat Sport švediškai, nesuprasdavau nė žodžio, paskui per ztv žiūrėdavau Mad Tv vakarais su švediškais subtitrais, išmokau keletą žodžių :D Po to atradau būdą žiūrėt skandinavišką tv online, tai va, būtent norvegų man pasirodė suprantamiausia ir ko ne gražiausia iš žemyninių skandinavų kalbų (islandų esu turėjęs progos išgirst, o fareriečių - ne, bet ten jau aukštasis pilotažas, daug inflekcijos, daaaaaug savų žodžių, pvz., simi reiškia telefonas :D). Nežinau, bet jaučiu skandinavų kultūrai didelį prielankumą. Ir sagoms, ir dainoms (tik jau atleiskit, ne ABBAI :D), ir netgi filmams. Todėl gerai būtų įstot... Viltis miršta paskutinė, gal kaip nors dar įšoksiu į traukinį :D

Žinutė parašyta: 2011-06-30 17:19:01 | Nuoroda

Aš irgi galvojau studijuot SE arba NO, bet anglų k. bakalaurus jie siūlo ne mano profilio  O įdomūs kursai arba vien švediškai, arba norvegiškai. Senam von Krienui šios kalbos kol kas dar nelabai suvokiamos :D

Žinutė parašyta: 2011-06-30 17:21:53 | Nuoroda
seriously? rašė:
senas_von_krienas rašė:

Aš tai nuo kokios 9 kl kurpiau planus stot į skandinavistiką  Dar atsimenu, žiūrėdavau Viasat Sport švediškai, nesuprasdavau nė žodžio, paskui per ztv žiūrėdavau Mad Tv vakarais su švediškais subtitrais, išmokau keletą žodžių :D Po to atradau būdą žiūrėt skandinavišką tv online, tai va, būtent norvegų man pasirodė suprantamiausia ir ko ne gražiausia iš žemyninių skandinavų kalbų (islandų esu turėjęs progos išgirst, o fareriečių - ne, bet ten jau aukštasis pilotažas, daug inflekcijos, daaaaaug savų žodžių, pvz., simi reiškia telefonas :D). Nežinau, bet jaučiu skandinavų kultūrai didelį prielankumą. Ir sagoms, ir dainoms (tik jau atleiskit, ne ABBAI :D), ir netgi filmams. Todėl gerai būtų įstot... Viltis miršta paskutinė, gal kaip nors dar įšoksiu į traukinį :D

 Second me ;o

 Žiūrėdavai ledo ritulio varžybas per Viasat Sport? :D Prisimenu, kartą rodė NHL žaidynes už balos, tai dalyvavo ir Zubrus, net švedų (o gal vis dėlto norvegų, damn, abi melodingos kalbos) komentatorius ten apie jį vis kažką intensyviai pasakojo.

Žinutė parašyta: 2011-06-30 19:25:19 | Nuoroda
Sky eyes rašė:
senas_von_krienas rašė:

Aš irgi galvojau studijuot SE arba NO, bet anglų k. bakalaurus jie siūlo ne mano profilio  O įdomūs kursai arba vien švediškai, arba norvegiškai. Senam von Krienui šios kalbos kol kas dar nelabai suvokiamos :D

 NO tai nėra angliškų spec, bet SE aš išsiunčiau į international relations. Tik man dabar buvo sunkesnis klausimas apsispręst ar nr 1 rašyt NO ar SE :D Jaučiu NO paliksiu  :D

 NO yra, Nordland universitete galima akvakultūros ir biologijos bakalaurą įgyt :D

Žinutė parašyta: 2011-06-30 19:27:44 | Nuoroda
seriously? rašė:
 
 Jau paskelbiau x) Per lietuvių nesugebėjau susikaupti, taip ir gavosi :)

 Prie manęs dvi babcės šnabždėjosi apie dešreles, ligas ir savo vaikus Anglijoj, ir taip kokias geras 10 min, kol rašinį rašiau :D

Žinutė parašyta: 2011-06-30 19:45:30 | Nuoroda
seriously? rašė:
senas_von_krienas rašė:
seriously? rašė:
 
 Jau paskelbiau x) Per lietuvių nesugebėjau susikaupti, taip ir gavosi :)

 Prie manęs dvi babcės šnabždėjosi apie dešreles, ligas ir savo vaikus Anglijoj, ir taip kokias geras 10 min, kol rašinį rašiau :D

 Man žinok žymiai žiauriau buvo. Ir ne dėl išorinių veiksnių visai negalėjau :)

 Bet surinkai beveik 80 :)

Žinutė parašyta: 2011-06-30 19:54:17 | Nuoroda

Aš iš Daugėlistano Respublikos sostinės :D

Žinutė parašyta: 2011-06-30 21:25:51 | Nuoroda
atvirkštukė rašė:

Perskaičiau Jūsų žinutes ir kažkaip nesmagu pasidarė- visi taip nuoširdžiai domitės skandinavų šalimis, jau ir kalbų pramokę, ir filmų prisižiūrėję, o aš tokia pilka pelyte pasijaučiau ;D Norvegiškai moku tik 2 žodžius, o šiomis studijomis susidomėjau tik prieš pusmetį. Būtų gaila, jei taip šioms šalims atsidavę žmonės neįstotų, būtų labai gaila..Beje, krienai, Daugėlistanas kartais ne Alytus? :D

 Taip, jūs teisi :D