Vartotojo Karolinuke pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-06-14 14:58:49 | Nuoroda

JEIGU gausi atestata

Žinutė parašyta: 2011-06-14 15:13:09 | Nuoroda

butu juokinga jei nebutu liudna vienintelis budas suzinoti ar yra rezultatai tai lankytis nec.lt/naujienos/ 

Žinutė parašyta: 2011-07-01 19:59:41 | Nuoroda

na mano gimnazijos pavaduotoja sake kad apeliacijas turi istikrint liepos 22 :]

Žinutė parašyta: 2011-07-08 19:21:16 | Nuoroda
adrijana rašė:

Sveiki

Mokyklą baigiau 2010m.,  bet dabar užpildžius prašymą Lamoj nerodo nei vieno iš mano laikytų egzaminų, nei pažymių nei koks konkursinis mano balas pasirinktai specialybėj.Gal kas susidūrėte su panašia problema?

 ligtais tie kurie baige mokykla ne siais metais (ar egzus issilaike xD) turi prasymus nesti tiesiogiai i ta istaiga kurioje nori mokytis   nors del to nesu tikra

Žinutė parašyta: 2011-07-24 20:54:51 | Nuoroda
cometinas rašė:

tai jei rodo man uzpildyta prasyma viskas gerai? nes pradejo kirbet mintys, kad kazko nedadariau :D uzpildzius prasyma paspaudziau issaigoti ir testi. Tai viskas? tiek ir tereikia?

 jap jei rodo uzpildyta prasyma viska padarei gerai :>

Žinutė parašyta: 2011-07-25 19:07:11 | Nuoroda
tricksterr rašė:

Geriau jau ir šiais metais sms atsiustų... mažiau nervų gadinimo prie pc   Juk rimtai pusė stojančiųjų praleis naktį prie pc, laukdami rezultatų.

 leis jie del musu pinigus zinutem dar ko :D o seip tai baisu vien tik pagalvojus apie rytoju brrrrr

Žinutė parašyta: 2011-07-26 10:24:36 | Nuoroda

gavau tik i vnf  vieta kur norejau stot eh :[ o pagal preitu metu balus tikejaus istot gal visdelto turi prasmes ir tai kad rasiau 1vnf toki pati?

Žinutė parašyta: 2011-07-26 10:47:58 | Nuoroda
AdolfHitler rašė:

Ar gavot kasnors kvietimą studijuoti Šiaulių Universitete?

 gavau i mokama :[ nestosiu ne pinigu maisas esu ehhh sudie svajones

Žinutė parašyta: 2011-07-26 10:48:34 | Nuoroda
rytoj bus geriau;) rašė:

SVARBUS KLAUSIMAS: jei pirmam etape aš pasirašau sutartį su pvz 7nr. Kauno kolegija farmakotechnika ir dalyvauju ANTRAME ETAPE. Jeigu gaučiau pasiūlymą studijuoti iš 1-3 vietų ir norėčiau pasirašyti sutartį, tai ar galėčiau nutraukti su kauno kolegija jau esamą sutartį?HELP!!!

 ligtais kai pasirasai sutarti jau buna viskas

Žinutė parašyta: 2011-07-26 11:03:57 | Nuoroda
rytoj bus geriau;) rašė:
Alyva rašė:

Antrajame etape gali dalyvauti stojantieji:

* jeigu pirmojo etapo metu nepriimtas pasiūlymas studijuoti 1–3 pageidavimais
pasirinktoje valstybės finansuojamoje studijų vietoje, antrajame etape
dalyvaujama tik dėl valstybės nefinansuojamų vietų;

* jeigu pasirašyta valstybės finansuojamų studijų sutartis su aukštąja
mokykla, galima dalyvauti antrajame priėmimo etape tik dėl valstybės
nefinansuojamų studijų vietų;

* jeigu pasirašyta valstybės nefinansuojamų studijų sutartis su aukštąja
mokykla ir jeigu pirmojo etapo metu negautas pasiūlymas studijuoti 1–3
pageidavimais valstybės finansuojamoje studijų vietoje, galima dalyvauti
antrajame priėmimo etape tik dėl valstybės finansuojamų studijų vietų;

* jeigu negautas joks kvietimas, antrajame priėmimo etape galima dalyvauti
tiek dėl valstybės finansuojamų, tiek dėl valstybės nefinansuojamų studijų
vietų.

 Ačiūūūū:)

 tai suprasti taip jeigu pasirasau sutarti del vnf vetos galiu toliau pretenduoti i ta pacia vf?

Žinutė parašyta: 2011-07-26 11:20:56 | Nuoroda
Alyva rašė:
maraja1 rašė:
Karolinuke rašė:
rytoj bus geriau;) rašė:
Alyva rašė:

Antrajame etape gali dalyvauti stojantieji:

* jeigu pirmojo etapo metu nepriimtas pasiūlymas studijuoti 1–3 pageidavimais
pasirinktoje valstybės finansuojamoje studijų vietoje, antrajame etape
dalyvaujama tik dėl valstybės nefinansuojamų vietų;

* jeigu pasirašyta valstybės finansuojamų studijų sutartis su aukštąja
mokykla, galima dalyvauti antrajame priėmimo etape tik dėl valstybės
nefinansuojamų studijų vietų;

* jeigu pasirašyta valstybės nefinansuojamų studijų sutartis su aukštąja
mokykla ir jeigu pirmojo etapo metu negautas pasiūlymas studijuoti 1–3
pageidavimais valstybės finansuojamoje studijų vietoje, galima dalyvauti
antrajame priėmimo etape tik dėl valstybės finansuojamų studijų vietų;

* jeigu negautas joks kvietimas, antrajame priėmimo etape galima dalyvauti
tiek dėl valstybės finansuojamų, tiek dėl valstybės nefinansuojamų studijų
vietų.

 Ačiūūūū:)

 tai suprasti taip jeigu pasirasau sutarti del vnf vetos galiu toliau pretenduoti i ta pacia vf?

 o jeigu, pasirasau sutarti su vnf, ar galiu pretenduot del kitos specialybes vnf???

 Gali ri į VF ir VNF kitos spec. Jei gausi VF/VNF, turėsi nutraukti pirmąją sutartį. :)

 o butina pasirasinet sutartis isvis norint dalyvaut kitam etape? nenoriu pasirasinet sutarciu zinodama kad neturesiu pinigu joms xD

Žinutė parašyta: 2011-07-26 12:11:10 | Nuoroda

krc baisu dabar noreciau bandyt laime antram etape bet tada prarasiu pakvietimus dabartinius. o ka tada reiks daryt jei isvis negausiu vf vietu jomajo ziaurus gyvenimas D:

Žinutė parašyta: 2011-07-26 18:39:31 | Nuoroda
Tinker-bell rašė:
Žalia arbata. rašė:
Tinker-bell rašė:
Alyva rašė:

Kodėl neina koreguoti prašymo, t. y. studijų prioritetų? LAMA BPO atstovai sakė, jog nuo 12 val. galės tai daryti. :)

 Užp ir mane jau laukt.. teeina tik prioritetus keist ir formą studijų, o pridėti ne...

 Tai antram etape pridėti nieko nebegalima, tik vietomis keist

 o finansavimo saltini keist?????????

 deja raso kad negalima

Žinutė parašyta: 2011-07-26 19:08:09 | Nuoroda
Tinker-bell rašė:
Karolinuke rašė:
Tinker-bell rašė:
Žalia arbata. rašė:
Tinker-bell rašė:
Alyva rašė:

Kodėl neina koreguoti prašymo, t. y. studijų prioritetų? LAMA BPO atstovai sakė, jog nuo 12 val. galės tai daryti. :)

 Užp ir mane jau laukt.. teeina tik prioritetus keist ir formą studijų, o pridėti ne...

 Tai antram etape pridėti nieko nebegalima, tik vietomis keist

 o finansavimo saltini keist?????????

 deja raso kad negalima

 o skelbė, kad bus galima... kaip šitaip galima,....

 Norintys dalyvauti antrajame pagrindinio priėmimo etape, kuris vyks liepos 26–30 dienomis, turės savo prašymą LAMA BPO informacinėje sistemoje atnaujinti. Šiame etape bus galima koreguoti pirminiame prašyme įrašytų pageidavimų eiliškumą, tačiau naujų pageidavimų įrašyti bei keisti studijų programų finansavimo pobūdžio sistema nebeleis, nes geriausiųjų eilė pagrindiniame priėmimo etape jau neperskaičiuojama. :[    o seip manau surizikuosiu ir dalyvausiu antram etape del vf vietos nes per plauka gevavau tos vetos :D taigi arba gausiu vieta arba turesiu 1 metu atostogas!

Žinutė parašyta: 2011-07-26 21:45:48 | Nuoroda
aurimasn rašė:

Lama bpo balu skaiciuokleje i norima specialybe mano konkursinis balas 17.18, o prasyme rodo tik 15.78. niekam taip nera? ka patartumete daryti? laiska parasiau LAMAI bet kol atsius, tai idomu suzinot kitu abiturientu nuomones

 o kartais ne praeitu metu visdar skaiciuokle ten? manau prasyme rodo teisingiau nors visko gali ir buti.

Žinutė parašyta: 2011-07-26 22:41:34 | Nuoroda
aurimasn rašė:
Karolinuke rašė:
aurimasn rašė:

Lama bpo balu skaiciuokleje i norima specialybe mano konkursinis balas 17.18, o prasyme rodo tik 15.78. niekam taip nera? ka patartumete daryti? laiska parasiau LAMAI bet kol atsius, tai idomu suzinot kitu abiturientu nuomones

 o kartais ne praeitu metu visdar skaiciuokle ten? manau prasyme rodo teisingiau nors visko gali ir buti.

 pats skaiciavau, irgi tas pats gaunasi. isdure mane, daugiau nezinau net ka galvot

 na greitesnis  efektas butu skambint nes jei jie kokia klaida ivele tai tikrai nekas tau D:

Žinutė parašyta: 2011-07-28 14:44:15 | Nuoroda
Edgaras4 rašė:

Stulpeline diagrama rodo pakviestuju/pasirasiuju skaiciu VF+VNF, ar tik toki koks yra mano prasyme? Panevezio kolegijos atstove man atsake,kad rodomas toks pakviestuju skaicius i kokia as pretendavau vieta. Pvz buvau parases VF automatika,taigi diagramoje ir rodo pakviestuosius i VF automatika.

 

Ar taip ir yra?

 taip ir yra i viena profesija rasiau ir vf ir vnf ir diagramas rodo skirtingas

Žinutė parašyta: 2011-07-29 10:52:33 | Nuoroda
Erminija rašė:

 Įstojau į VF vietą 5pasirinkimu, pasirašiau sutartį, bet dalyvauja antram ture dėl kitos spec. VF vietų(nes ne 1-3vietos pakviesta). Na ir jeigu netyčia įstoju į kitą norimą spec. kaip man susigražinti ir ar išvis eina susigrąžinti tuos 120lt?

 mano ziniom pasirasius sutarti del vf vietos nesvarbu kokiu numeriu tu daugiau i jokia kita vf negali pretenduoti kituose etapuose. o sutartis nutrakus 120 neatgautum