Vartotojo Katarsis pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-06-02 11:20:20 | Nuoroda

 Jo, bandysim imt šitą reikalą! 

Žinutė parašyta: 2011-06-06 12:27:05 | Nuoroda

 Toks jausmas, kad nieko nebeatsimenu! O kartotis taip tingiu. Vis sakau RYTOJ, RYTOJ, bet tai egzas jau Ketvirtadienį. FUUUUUUUUUUUUU- 

 

Beje, kur būtų galima rast neblogos medžiagos ar tai testų (susijusių su bio) online? 

Žinutė parašyta: 2011-06-08 21:58:30 | Nuoroda

 Aš ir sekmės didžiausios linkiu!  

Žinutė parašyta: 2011-06-09 16:22:00 | Nuoroda

 Geras, laikiau galima sakyt for fun šitą egzą, bet surinkau apie 70  taškų, GERAS :D 

Žinutė parašyta: 2011-06-09 21:14:47 | Nuoroda
kamara rašė:
Sparnai rašė:
kamara rašė:

9 KLAUSIMAS

1. Svoguno sieneles, plazmolizes

2. Nesugadinto svoguno, svaraus svoguno

3. Svoguno lasteles pasikeitimas po pamerkimo i koncentruota gliukozes sirupa

4. Koncenruotas gliukozes tirpalas

5. Nuo temperaturos, oro salygu

7.Pasikeiete labai akivaizdziai, sieneles tapo balnkios, sumazejo svoguno lasteles

7. Koncentruota avndeni

na skelkite, kiek man gali mazdaug + - duotii uz tokius 'saunius' atsakymus?'\\\

 Neįsižeisk, bet abejoju, ar išlaikysi, nes tiek šitie, tiek kiti tavo atsakymai tikrai nėra geri. Jei išlaikysi, tai silpnai.

 Tai cia nera nieko teisingo matyt ? na negrazu sakyti,niekad negalvojau kad taip bus,bet....man butu nuostabu gauti ir ta 1 procenta per akis.

 Nu GAL 2 dar šioks toks. 

Žinutė parašyta: 2011-06-09 21:20:55 | Nuoroda
kamara rašė:

Dabar as gausiu pvz lapuka su blogu pabaigimu ar tarkim is vis napabaigimu,bet kitais metais (galiu nelankyti mokyklos) beta tejus egzaminu laikui izsiregistruoti (beje kur?) ir eiti i egzamina per naujo?

 Jo, jei šiemet neišlaikai kurio nors egzamino, gali jį perlaikinėt kitais metais (išskyrus lietuvių kalbos egzaminą - galėsi dar šiemet perlaikinėt mokyklinį).  Turėtum eit į savo buvusią mokyklą, teikt pavaduotojai prašymą, susimokėt kažkiek PINIGŲ ir viskas. 

Žinutė parašyta: 2011-06-09 21:24:06 | Nuoroda
kamara rašė:
Katarsis rašė:
kamara rašė:

Dabar as gausiu pvz lapuka su blogu pabaigimu ar tarkim is vis napabaigimu,bet kitais metais (galiu nelankyti mokyklos) beta tejus egzaminu laikui izsiregistruoti (beje kur?) ir eiti i egzamina per naujo?

 Jo, jei šiemet neišlaikai kurio nors egzamino, gali jį perlaikinėt kitais metais (išskyrus lietuvių kalbos egzaminą - galėsi dar šiemet perlaikinėt mokyklinį).  Turėtum eit į savo buvusią mokyklą, teikt pavaduotojai prašymą, susimokėt kažkiek PINIGŲ ir viskas. 

o jei lietuviu perlaikau mokyklini-islaikau,tai galiu vis tiek perlaikyti valstybini ar jau enbe?

 

 Vat šito tai tiksliai nežinau, tačiaunuojauta kužda, jog nebegali perlaikinėt valstybinio. 

Žinutė parašyta: 2011-06-09 21:43:59 | Nuoroda
Ighnaz rašė:

Kamara, kaip cia buvo kad toks noras islaikyti, taip aktyviai visur rasineji, bet kazin ar nors ka islaikysi? Kas trukde kazkiek pasimokyt, noras islaikyt atrodo buvo?

 Man tai inai primena paną, kuri šiandien toj pačioj mokykloj su manim egzaminą laikė.  Sedėjau pačiame gale, o priešais mane JI - nenustatomos plaukų spalvos savininkė. Vos įsitaisiusios, žavioji konkurentė atsisuko ir išlemeno :

-Labas, MOKI BIOLOGIJĄ?

-Taip

-Tai gal padėsi?

-Ne.

 

 

Žinutė parašyta: 2011-06-09 21:51:14 | Nuoroda
Pride rašė:
ievapieva1 rašė:
 

 ju nuomone reikia islikt mokyklos lygyj

 Kaip turi jaUSTIS respublikines olimpiados dalyvis, kai jis NUpiese rodiklyte ir parase "ponai is NEC'o cia suklydo, tas ir tas cia turejo buti" arba "sita teorija paneige pries 10metu", o tam nece kisa 20 metu senumo maderi ir sako "paziurek cia taip parasyta!" Viskas keiciasi, musu maderiai yra atgyvenos, galetu isversti kokia naujo leidimo knyga, jeigu gerai atsimenu ta pati maderi leido n kartu kas pora metu vis atnaujina info. tad kodel negali issiversti nauju knygu?

 Nes brongu.

Žinutė parašyta: 2011-06-10 21:30:33 | Nuoroda

Žinutė parašyta: 2011-06-10 22:14:14 | Nuoroda

 Labas vakaras, paskaičiau šitą neseniai atgijusią temą ir susidomėjau turiniu. 

Kas čia per testas bus, norint stot į žurnalistiką? Ir iki kada ir kur reikia jam užsiregistruot? Norėčiau sudalyvaut. 

Žinutė parašyta: 2011-06-10 22:28:57 | Nuoroda

 Ačiū ;]

Žinutė parašyta: 2011-06-10 22:30:50 | Nuoroda
Beprotybė rašė:

 Aš  esu užsireginusi , noriu pažiūrėt,kas ten per prikolai su tuo testu. Man birželio 28 dieną. 

 Tą dieną neblogas koncas nusimato, tai jei neturi kur pernakvot - varyk ten :D 

Žinutė parašyta: 2011-06-10 22:34:32 | Nuoroda
Beprotybė rašė:
Katarsis rašė:
Beprotybė rašė:

 Aš  esu užsireginusi , noriu pažiūrėt,kas ten per prikolai su tuo testu. Man birželio 28 dieną. 

 Tą dieną neblogas koncas nusimato, tai jei neturi kur pernakvot - varyk ten :D 

 Varom abu : D? 

 Tu NEĮSIVAIZDUOJI ant kiek aš noriu į tą koncą varyt :D Bet man, kaip ir tau, Vilnius tolokai, tai nežinau, nežinau. Tu kaip ir su reikalu iki ten belstumeis - tas testas, o aš ale for fun. 

Žinutė parašyta: 2011-06-10 22:37:51 | Nuoroda
Sraigt* rašė:

Ai, o kas per koncas? ;D

 Underground'as atvaro. 

Žinutė parašyta: 2011-06-10 22:40:00 | Nuoroda
Beprotybė rašė:

Uja,uja,uja. 

 O šiaip jei sumąstyčiau TIKRAI  varyt arba rasčiau su kuo chaliavai iki Vilno nuvaryt - tai mielai prasistumdyčiau kartu, svarbiausia man KOMPANIJA :D 

Žinutė parašyta: 2011-06-11 15:27:06 | Nuoroda

 Šiandien sapnavau, jog labai prastai išlaikiau anglų egzą. Nafik. 

Žinutė parašyta: 2011-06-14 19:49:04 | Nuoroda

 Gal kas nors planuojat ateitį siet su šiais mokslais? O gal kas nors iš čia besilankančių jau baigę ir dirba LT Kriminalistais? 

Žinutė parašyta: 2011-06-19 22:08:29 | Nuoroda
Beprotybė rašė:
Monstras rašė:
Beprotybė rašė:

 Ei,ar tikrai nieks negalit  priimt pernakvot kitą pirmadinį,Vilniuj. Nedaug vietos teužemu ir šiaip esu gera pašnekovė. :D~~  ?

 

 Kur foto? :D

Viskas su manimi tvarkoje. : D Ne rimtai,būčiau labai dėkinga,juolab aš ne buržujus ,kad ir ant žemės/grindų miegu. Tik nelabai norisi 4 ryto slampinėt,prie stoties su  agresyviais rusiakalbiais.  Padėkit,padėčiau ir aš kam,jei ko tik prireiktų. : )))

Žinutė parašyta: 2011-06-19 22:20:23 | Nuoroda
Beprotybė rašė:

 Man tereikia 2 kvadratinių metrų erdvės.Katarsi,eik šikt. Turiu omeny,kad ,jei žmogus neturėtų,kur apsistot ar reikėtų pagalbos kelionėje,bilietus pigius užsakyt ar šiaip kažką suvest apsistot užsienyje nahaliavai ,visada galiu kažkuo prisidėt. Kažkaip viskas visada pakrypsta,kai kreipiamasi pagalbos. Žodž,NESVARBU> 

Būčiau iš Vilniaus - tikrai pernakvot priimčiau. Dabar geriausiu atveju tegalėčiau pasiūlyt kompaniją, kad stoty ne taip baisu laukt būtų :D  Ir taigi supratau, kad ne intymias ar dar kokias nedoras paslaugas galvoj turi, RELAX.