Vartotojo Katarsis pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-06-19 22:24:52 | Nuoroda

Parduodu Lietuvos Konstituciją 1992 metų su PAPILDYMAIS! Mokėjau 3 litus ir 80 centų (su PVM). Parduočiau už 3 litus. Mažai naudota.  Galiu atsiųst paštu. Jei susidomėjot - pm. 

Žinutė parašyta: 2011-07-01 09:19:18 | Nuoroda

 Nu ką, laikiau egzą for fun. Pasisekė surinkt net 41 tašką, kas lygu 15 % :D 

 

Žinutė parašyta: 2011-07-03 11:58:08 | Nuoroda

 Gal kas nors plamuojat/bandysit laimę stojant? O gal pažįstat jau įstojusių? 

Žinutė parašyta: 2011-07-03 13:12:55 | Nuoroda

 Ačiū. Patingėjau forumą peržiūrėt. 

Žinutė parašyta: 2011-07-08 10:35:24 | Nuoroda

 Na jeigu aš su tokiais balais įstosiu - tai daugmaž įrodymas bus, jog kažkokios antgamtinės jėgos egzistuoja :D 

Žinutė parašyta: 2011-07-28 10:05:14 | Nuoroda

Įstojau į Klaipėdos Uniką, Lt filologiją ir švedų kalbą, bet ŽIAURIAI nenoriu, nes neiškęsiu to grūdamo briedo. Tačiau mane masina tai, jog bus mokoma švedų kalba, bet tiek jos ten ir tebus mano manymu. Vistiek gausiu tik Lt filologijos bakalaurą, kuriame net neužsimins apie mano ale mokamą švedų kalbą.  Ar apsimoka stot? Vieta vf. Gal dar kažkas įstojot ten? Ką mąstot?

Žinutė parašyta: 2011-07-29 11:42:34 | Nuoroda

Bandysiu antru turu stot, mat pirmu turu įstojau ne ten, kur norėčiau. Pasižiūrėjau diagramas, tai iš tikrųjų abydna pasidarė, nes į Anglų būčiau be problem , o Prancūzų tik šiek tiek po kablelio pritrūko.  Tikiuos geriausio.

Žinutė parašyta: 2011-08-01 11:25:27 | Nuoroda
Beprotybė. rašė:
Katarsis rašė:

Įstojau į Klaipėdos Uniką, Lt filologiją ir švedų kalbą, bet ŽIAURIAI nenoriu, nes neiškęsiu to grūdamo briedo. Tačiau mane masina tai, jog bus mokoma švedų kalba, bet tiek jos ten ir tebus mano manymu. Vistiek gausiu tik Lt filologijos bakalaurą, kuriame net neužsimins apie mano ale mokamą švedų kalbą.  Ar apsimoka stot? Vieta vf. Gal dar kažkas įstojot ten? Ką mąstot?

Žinai jo, apsimoka.  Nu,studijos nebus įdomios,nes lietuvių kalbai bus ohohohohoho ,kiek kreditų. Gramatiką skersai,išilgai išmoksi...  Su VU skandinavistika tai įdomiai,draugė visus egzus + 94 išlaikė,o ten pateko tik 13 nr. Tavo vietoje prasimokyčiau tuos metus,perlaikyčiau istoriją (aš taip darysiu)  ir perstočiau,kur noriu.  Mano situacija kieta. Paskambinau  į kolegijas Vln,sakau, ar su 18 kb paimtumėt ,kur į gestų kalbą? Sako,taižžinoma,galėsit pretenduot į gestų kalbą vnf. Nu WTF. :D~

 Tai kai pažiūrėjau Skandinavistikos kb - pakraupau. Į norvegų berots tik nuo 20+ pradėjo imt, o į švedų - nuo 19 su puse kažkur. Persilaikyt ir aš egzus žadu - VISUS. Bet tikriausiai tik po penkerių metų pasiekčiau tokius rezultatus, su kuriais galėčiau drąsiai pretenduot į VU Skandinavistikos, Sinologijos studijas. Blemba. Ir o bet tačiau man rodos prašyme tik 12 vietų maksimum tėra?  Tai kaip čia su ta 13 :D

Žinutė parašyta: 2011-08-08 11:13:47 | Nuoroda

 Bandau ir aš trečią etapą, nors ir per pirmus du įstojau į unikus, gavau vf, bet netenkino, KUR įstojau. Jei per trečią nebepakvies - ką padarysi. Vadinas nebus TRYS IŠ TRYJŲ.  Varysiu uždarbiaut tada :D Jei ką domina, tai konkrečiai žinau, jog VU Prancūzų filologijoj dvi VF likusios dar.  Tai jei ką domina - bandykit.  O aš šį kartą mečiau humanitarinius, ir bandysiu laimę su medicinos, sveikatos priežiūros sritimis. 

Žinutė parašyta: 2011-08-08 11:59:11 | Nuoroda
Beprotybė. rašė:
Katarsis rašė:

 Bandau ir aš trečią etapą, nors ir per pirmus du įstojau į unikus, gavau vf, bet netenkino, KUR įstojau. Jei per trečią nebepakvies - ką padarysi. Vadinas nebus TRYS IŠ TRYJŲ.  Varysiu uždarbiaut tada :D Jei ką domina, tai konkrečiai žinau, jog VU Prancūzų filologijoj dvi VF likusios dar.  Tai jei ką domina - bandykit.  O aš šį kartą mečiau humanitarinius, ir bandysiu laimę su medicinos, sveikatos priežiūros sritimis. 

 Kolegiją dedi? 

 Jo. Visus 6 rašiau toj pačioj kolegijoj. 

Žinutė parašyta: 2011-08-08 17:27:35 | Nuoroda

 Chui ištvermingiausi :)

Čia tikriausiai tik man labai ramu, nes visiškai nenoriu studijuot šiemet. 

Beprotybei - rašiau viską Klaipėdos Valstybinėj Kolegijoj. 

Žinutė parašyta: 2011-08-08 17:30:10 | Nuoroda
milkaa rašė:

Jeigu rytoj atsikelsiu ir dar nebus rezultatų, tai už savo veiksmus neatsakau :D

 Nu tai antro turo rezultatus kai skelbė, neturėjau inerneto namie, nes žaibas kabelius sudegino gatvėj ar kažkas panašaus.  Atsikėliau, ėjau iki bibliotekos (buvo apie puse 11h) , nueinu į gmail - ir nieko nėra dar. Susinervinau, nes buvo labai karšta ir tingėjau eit kažkur. 

Žinutė parašyta: 2011-08-09 10:43:08 | Nuoroda

 Nepakvietė. Apšalau :D 

Žinutė parašyta: 2011-08-09 10:46:06 | Nuoroda

 Konk.
balas
AM programoje <-- Kaip tą suprast? Ir  kodėl taip skyrės konkursinis balas geriausiųjų eilėje ir va ŠITAS?  

Žinutė parašyta: 2011-08-09 10:51:21 | Nuoroda
Malyva rašė:

Katarsis,o kur tu istojai? :}

 Pirmam ture įstojau į Klaipėdos Universitetą Lietuvių filologija ir švedų kalba vf, antrą turą bandžiau - VU Prancūzų filoogija vf. Nu ir trečiam nepasisekė - bandžiau į Klaipėdos valstybinę kolegiją stot, su sveikatos priežiūrą susijusias specialybes. Tai nieko, varysiu dirbt, persilaikysiu egzus - nematau tragedijos didelės. O kitiems tai darbingų metų! :D 

Žinutė parašyta: 2011-08-09 10:55:10 | Nuoroda
Beprotybė. rašė:

Katarsi,naaaaah? Tavęs nepakvietė ,blem, Wtf?  Ar buvai pasirašęs jau sutartį ar aukojai? 

Enga, suprantu čia nepaguosi,nes tiek iš pirmo,tiek iš antro  negavus ,žinau,kokia šūdina savijauta ir kaip nenori,kad kas ką beaiškintų. 

 

 

 Jo, MANĘS nepakvietė. Ir nenuostabu, kad nepakvietė, mažas kb buvo, bet TIKĖJAUS :D  Ir ne, nebuvau. Vis tempiau laiką, maniau, kad gal geriau įstosiu ir bla bla. Beto, nelabai noriu šiemet studijuot, tai ir tos iniciatyvos pas mane labai mažai (sutarčių rašymąsi omeny turiu).  Tai tiek. 

Žinutė parašyta: 2011-08-09 10:59:32 | Nuoroda
Malyva rašė:
Katarsis rašė:
Malyva rašė:

Katarsis,o kur tu istojai? :}

 Pirmam ture įstojau į Klaipėdos Universitetą Lietuvių filologija ir švedų kalba vf, antrą turą bandžiau - VU Prancūzų filoogija vf. Nu ir trečiam nepasisekė - bandžiau į Klaipėdos valstybinę kolegiją stot, su sveikatos priežiūrą susijusias specialybes. Tai nieko, varysiu dirbt, persilaikysiu egzus - nematau tragedijos didelės. O kitiems tai darbingų metų! :D 

 ir tau buvo blogai tos vf vietos? :} sakes,zmones,nusileiskit ant zemes :} kaip ir mano drauge tikejosi i univera patekti vf vieta su 17,92,o pateko i kolegija ;]

KU tai iš kart atmečiau, o dėl VU Prancūzų filoogijos ilgokai sukau galvą. Tieisiog per lievai išsilaikiau egzus ir neturėjau galimybės šiemet įstot ten, kur tikrai norėjau. 

Žinutė parašyta: 2011-08-09 11:04:42 | Nuoroda
Malyva rašė:
Katarsis rašė:
Malyva rašė:
Katarsis rašė:
Malyva rašė:

Katarsis,o kur tu istojai? :}

 Pirmam ture įstojau į Klaipėdos Universitetą Lietuvių filologija ir švedų kalba vf, antrą turą bandžiau - VU Prancūzų filoogija vf. Nu ir trečiam nepasisekė - bandžiau į Klaipėdos valstybinę kolegiją stot, su sveikatos priežiūrą susijusias specialybes. Tai nieko, varysiu dirbt, persilaikysiu egzus - nematau tragedijos didelės. O kitiems tai darbingų metų! :D 

 ir tau buvo blogai tos vf vietos? :} sakes,zmones,nusileiskit ant zemes :} kaip ir mano drauge tikejosi i univera patekti vf vieta su 17,92,o pateko i kolegija ;]

KU tai iš kart atmečiau, o dėl VU Prancūzų filoogijos ilgokai sukau galvą. Tieisiog per lievai išsilaikiau egzus ir neturėjau galimybės šiemet įstot ten, kur tikrai norėjau. 

 Šiemet daug kas susimovė su egzais,ennuostabu,kad dauguma studijuos tai,kas jiems nelabai patinka :} bet tipo tu metus dirbsi? :}

 Man istorija koją pakišo, kitus gan gerai išsilaikiau. Na ir biologiją apgailėtinai išilaikiau - bet ir laikiau ją for fun daugiau. Ir taip, varysiu dirbt. Negi sedėsiu ir nieko neveiksiu - visai nudurnėčiau. 

Žinutė parašyta: 2011-08-09 11:06:05 | Nuoroda
Katarsis rašė:
Malyva rašė:
Katarsis rašė:
Malyva rašė:
Katarsis rašė:
Malyva rašė:

Katarsis,o kur tu istojai? :}

 Pirmam ture įstojau į Klaipėdos Universitetą Lietuvių filologija ir švedų kalba vf, antrą turą bandžiau - VU Prancūzų filoogija vf. Nu ir trečiam nepasisekė - bandžiau į Klaipėdos valstybinę kolegiją stot, su sveikatos priežiūrą susijusias specialybes. Tai nieko, varysiu dirbt, persilaikysiu egzus - nematau tragedijos didelės. O kitiems tai darbingų metų! :D 

 ir tau buvo blogai tos vf vietos? :} sakes,zmones,nusileiskit ant zemes :} kaip ir mano drauge tikejosi i univera patekti vf vieta su 17,92,o pateko i kolegija ;]

KU tai iš kart atmečiau, o dėl VU Prancūzų filoogijos ilgokai sukau galvą. Tieisiog per lievai išsilaikiau egzus ir neturėjau galimybės šiemet įstot ten, kur tikrai norėjau. 

 Šiemet daug kas susimovė su egzais,ennuostabu,kad dauguma studijuos tai,kas jiems nelabai patinka :} bet tipo tu metus dirbsi? :}

 Man istorija koją pakišo, kitus gan gerai išsilaikiau. Na ir biologiją apgailėtinai išilaikiau - bet ir laikiau ją for fun daugiau. Ir taip, varysiu dirbt. Negi sedėsiu ir nieko neveiksiu - visai nudurnėčiau. 

 Mažai logikos pirmuose dviejuose sakiniuose. Soriux

Žinutė parašyta: 2011-08-09 11:08:40 | Nuoroda

 Taip, būtinai perlaikinėsiu.