Vartotojo taiptaip pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-06-06 01:10:49 | Nuoroda

 Sveiki,
aš norėčiau studijuoti ekonomiką, bet nesu tikra, ar mano KB bus pakankamai aukštas VF vietai. Bet vilties turiu, todėl ekonomiką rašysiu pirmoje vietoje. Antroje vietoje rašysiu marketingo vadybą, o trečioje - verslo administravimą.
1. Tačiau net neįsivaizduoju, į kurią iš jų lengviau įstoti, kuriai studijų krypčiai taikomas žemesnis KB? 
2. Ar lengvai galėsiu pakeisti prašymą dėl ekonomikos studijų vietoj marketingo vadybos ar verslo administravimo? 
3. Kaip patartumėte pakoreguoti pageidavimų sąrašą? 

Žinutė parašyta: 2011-06-07 22:19:19 | Nuoroda
dfg123 rašė:

Kaip manot ar už tą uždavinį kur su kūgiu ir pusrutuliu, galima gauti 1 tašką iš 2, jei gavau aukštinės ir spindulio santykį ne 2, bet 4? Nepastebėjau (parašyta žodžiu + brėžinys!!!:D), kad ten pusrutulis, galvojau, kad rutulys, ir nepadalinau iš dviejų.

 aš irgi 4 parašiau... bet manau duos 1 tašką :)

Žinutė parašyta: 2011-06-08 19:08:59 | Nuoroda

1. Kuriai socialinių mokslų krypčiai taikomas žemiausias balas? 
2. Ar tikrai, sakykim įstojus į socialogiją, būtų galima iki rugsėjo 1d. persirašyti į ekonomiką?

Žinutė parašyta: 2011-06-09 11:15:56 | Nuoroda
Vytauto Didžiojo universitetas rašė:
taiptaip rašė:

1. Kuriai socialinių mokslų krypčiai taikomas žemiausias balas? 
2. Ar tikrai, sakykim įstojus į socialogiją, būtų galima iki rugsėjo 1d. persirašyti į ekonomiką?

 1. Ko gero lengviausia įstoti į pedagogikos studijas. Sunkiausia yra į teisę, vadybą ir verslo bei viešąjį administravimą, čia balai didžiausi. O likusios programos sustaomos į vieną eilę.

2. Tiesa būtų įmanomas toks perėjimas. Tik pasirašant sutartį apie tai turite jau pasakyti o nelaukti ilgiau.

 o kaip dėl sociologijos? Ar į ją lengva įstoti? 
o pvz, pasirašant sutartį ir pasakius, kad noriu į ekonomiką, ar man niekas nepasakys, kad ne, jau nebėra vietų, studijuok tą savo socialogiją? :)

Žinutė parašyta: 2011-06-12 21:39:11 | Nuoroda

 O kaip dėl ištęstinių studijų? ar lengviau ar sunkiau į VF įstot? Ir išvis, kątik tesugalvojau apie jas, kaip čia kas? galit informuot? ;)

Žinutė parašyta: 2011-06-14 20:43:05 | Nuoroda

 nėra rezultatų - nėra balų ;D bet šiaip, kiek mane informavo, tik 30 vietų tėra, tai konkurencija didelė ;)

Žinutė parašyta: 2011-06-14 23:32:29 | Nuoroda
overlook rašė:

O aš girdėjau, kad bus keturios grupės, o ne trisdešimt žmonių

"Ekonomikos inžinerijos studijų programa nauja, todėl nėra jokios statistikos. O numatyta apie 30 vietų, o kiek iš jų vf, priklausys kiek stojančiųjų, pasirinkusių ekonomikos krypties studijų programas, ir laimėjusių studijų krepšelius, „atsineš“ į VGTU. Gali būti ir visos vf, gali ir kelios, tada į likusias vietas priimsime į mokamas. Paaiškinau ne itin aiškiai, bet dabar tokia valstybės finansuojamų vietų nustatymo tvarka."

Va taip man atrašė iš VGTU ;) o šiaip ekonomikos inžinerija pas mane antroje sąrašo vietoj, visai norėčiau ten įstot, nors žinau, kad bus sunku..
 

 

Žinutė parašyta: 2011-06-17 22:11:50 | Nuoroda

 VDU ekonomika :) bet vargu...

Žinutė parašyta: 2011-06-19 14:28:00 | Nuoroda

 Bandysiu, trečioj sąrašo vietoj pas mane ji. Tik nieko nežinau apie studijų kokybę. Na kiek žinau ir kiek man draugai yra sakę, tai labai lengva įstot į KTU, bet kaip dėl ekonomikos nežinau. :)

Žinutė parašyta: 2011-06-19 14:30:02 | Nuoroda

 Į finansus bandysiu :)

Žinutė parašyta: 2011-06-20 22:57:18 | Nuoroda

 Sveiki, noriu studijuot ekonomiką, o baigus - dirbt kompanijoj arba kurti ką nors pati. Taigi kas geriau: praktiniai įgūdžiai ar didelis žinių bagažas? :)

Žinutė parašyta: 2011-06-21 17:21:37 | Nuoroda

 Va šis varijantas, mano manymu, labai geras. O į kokią kolegiją ir kokią specialybę stosi? :)

Žinutė parašyta: 2011-06-21 20:06:04 | Nuoroda

 Viskas priklauso nuo socialinės padėties. Aš pvz, tikrai gausiu, nes mano tėvai nedirbantys ir turiu moksleivį brolį. :) nors kartais labiau apsimoka nuomotis butą. Tai ir pirma pagyvensiu barake, jei rasiu su kuo ir pigiau, tai kraustysiuos į butą :)

Žinutė parašyta: 2011-06-21 20:09:49 | Nuoroda

 Na pas mane pirmose triejose sąrašo vietose univerai, toliau kolegijos. Tai bandau nenusimint, jei neįstosiu į sakykim VDU. :)

Žinutė parašyta: 2011-06-21 20:33:42 | Nuoroda
huggy rašė:

norėjau paklausti ar galima pirmiausia į prašymą surašyti sakykim kokias pirmas 5 specialybes į vf,o po to tas pacias specialybes iseiles į vnf?:) Ar butinai turi skirtis?

 Gali taip rašyt :)

Žinutė parašyta: 2011-06-21 20:36:52 | Nuoroda
huggy rašė:

patikėk už išlyginamąsias studijas tikrai pinigėlių reiks paklot:)

 Lėvai tada :) o jei sakykim įsidarbini po kolegijos ir užsimanai kelt savo kvalifikaciją. Tai galima neakivaizdžiai, ar ne? Tai labai brangu yra? :)

Žinutė parašyta: 2011-06-21 20:42:08 | Nuoroda

 Kai kur baisūs, kai kur normalūs. Vieni mano draugai tik pamatę baraką iškart ieškojosi buto, o kitiems normalūs būna barakai. :) o dėl gyvenimo barake, jei nesurasi su kuo, tai tikrai priskirs, viena(s) neliksi ;D

Žinutė parašyta: 2011-06-21 20:55:59 | Nuoroda

ui, netaip supratau ;DD jo, aš irgi bijau, kad kambariokė nebūtų kokia mėmė arba "vakarėlių liūtė" :D o kur tu stosi? maždaug gali apsiklausinėt tų studentų, kokiuose barakuose gyvena :)

Žinutė parašyta: 2011-06-22 00:15:07 | Nuoroda

 tikrai juokinga ;D bet vistiek, aš irgi labiau už baraką. :)

Žinutė parašyta: 2011-06-24 23:01:18 | Nuoroda

 Na mano draugė studentė sakė, kad norint gauti studento pažymėjimą, reikia užsisakyt internetu iškart sužinojus kur įstojai. Ir be to, lamoj parašyta, kad pateikiant duomenis galima parašyti pareiškimą dėl barako. apie studento pažymėjimą neužsimenama... www.lsp.lt - va čia reikia susitvarkyt. ar aš klystu? :)