Vartotojo K.S. pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-06-03 20:33:25 | Nuoroda

Sveiki. Neabejoju, kad jau dauguma spėjot užsiregistuot lamabpo :) Galvoju, kad gal jau ir prašymo "eskizą" reiktų pasidaryt.. Kilo klausimų. Ar stojant yra atsižvelgiama į tai, kuriuo numeriu įrašei savo pasirinkimą? Ir dar eiliškumo problema viena... Įsivaizduokit, kad, tarkim, pirmu numeriu aš įrašau matematiką vf, tada kokią informatiką vf ir t.t. Tada po visų vf surašau tuos pačius vnf. Įstoju į informatiką vf, bet ir, tarkim, į matematiką vnf. Ar aš galiu rinktis - studijuot matematiką vnf, o ne informatiką vf, nors informatika mano prašyme buvo aukščiau?

Žodžiu, pakalbėkim apie tuos prašymus

Žinutė parašyta: 2011-06-03 21:00:04 | Nuoroda

Ir tik iš tų dviejų, taip? Net jei į dvejas kokias mokamas priimtų, aukščiausią turiu rinktis? Aišku.. Velnias, reikia labai apgalvot viską!

Žinutė parašyta: 2011-06-05 18:56:13 | Nuoroda

Eina sau, kaip čia viskas ilgai...

Žinutė parašyta: 2011-06-10 21:38:48 | Nuoroda
Beprotybė rašė:

 Aš  esu užsireginusi , noriu pažiūrėt,kas ten per prikolai su tuo testu. Man birželio 28 dieną. 

 Susitiksim :)

Žinutė parašyta: 2011-06-10 21:51:53 | Nuoroda
Beprotybė rašė:
Sraigt* rašė:
Beprotybė rašė:

 Aš  esu užsireginusi , noriu pažiūrėt,kas ten per prikolai su tuo testu. Man birželio 28 dieną. 

 Susitiksim :)

 Gal galiu pas Tave pernakvot? : DD

 Nežinau nežinau, kol kas dar gal nelabai :D

Žinutė parašyta: 2011-06-10 21:58:35 | Nuoroda
Beprotybė rašė:

Matai,Skuodas net neturi traukinių stoties,tai reikia pirmą dasigaut iki Mažeikių iš Mažeikių Į Šiaulius ir tik tada į Vilnių,namo grįžt nespėčiau. Gan ilgokai ten viskas.Nors ir nenoriu.  Nesvarbu, yra kur,bet bent  pasivaikščiosim kartu- : DD

 Nu aš suprantu... :)

Komunikacijos fako tinklalapy rašė, kad greitu metu įmes bandomąjį testą, nekantrauju pamatyt. Rimtai, neįsivaizduoju, ko ten klaust gali :) O tu, Beprotybe, kelintu numeriu įrašei?

Žinutė parašyta: 2011-06-10 22:03:44 | Nuoroda
Beprotybė rašė:

Trečiu.  Dėjau ledybą,tada anglų(ispanų kalbą),o jau tada žurnalistiką. Pačiai pirmu prioritetu ar irgi ne? : )

 Pirmu parašiau, leidybą antru :)

Žinutė parašyta: 2011-06-10 22:12:32 | Nuoroda
Beprotybė rašė:
Sraigt* rašė:
Beprotybė rašė:

Trečiu.  Dėjau ledybą,tada anglų(ispanų kalbą),o jau tada žurnalistiką. Pačiai pirmu prioritetu ar irgi ne? : )

 Pirmu parašiau, leidybą antru :)

 Ohhh. Kūūūl. Sveikintina,mėgstu rašančius žmones. Pati labiau specializuojuos,poezijoje,grožinėje literatūroje,bet ,kažką  tokio rašyt galiu. Tad ir dėjau tik trečiu numeriu. Žodž,tikiuos,viskas bus gerai. Būtume kursiokės : D

 

 Aš tai labiau norėčiau po to sukt į fotožurnalistiką (svajonė..), bet rašymo irgi nesibaidau :) O pirmu parašiau strateginiais tikslais, maniau, gal atsižvelgs kas nors, pagalvos, kad labiau motyvuota... : DD

Žinutė parašyta: 2011-06-10 22:18:12 | Nuoroda
Katarsis rašė:

 Labas vakaras, paskaičiau šitą neseniai atgijusią temą ir susidomėjau turiniu. 

Kas čia per testas bus, norint stot į žurnalistiką? Ir iki kada ir kur reikia jam užsiregistruot? Norėčiau sudalyvaut. 

Kūrybinis konkursas - testas ir rašinys. Praeini testą, eini rašyt rašinio : ) Ir tik jį išlaikęs turi galimybę įstot...  O užsiregistruoji automatiškai įrašęs žurnalistiką į savo prašymą : )

Beprotybe, aš kažkaip įsivaizduoju, kad ten apskritai turėtų būt faina, jeigu visi tokie vieningi būsim! Bet geriau kumščius laikyt ar ką nors kitą, nes su špygom tai.. Po to špygą ir gausim : (

 

Žinutė parašyta: 2011-06-10 22:36:07 | Nuoroda
Beprotybė rašė:

 Tikros vienybės ten mažai,visi jaučia šiokią tokią konkurenciją. Buvau delfio (žurnalistinėje) nesąmonėje,tai aghrr. Savotiški individualistai. Bet žinoma,yra daugybė "first class" žmonių. Visada taip. Birželio 28 tema apie paveldą žiniasklaidos akiratyje,taip? Išties nežinau,ko ten tikėtis,nelabai ko ir tesitikiu,padarai testą blogai ir neturi galimybės rašyt rašinį. Na, švietimo sistema  tikrai juokinga. : )

 Aš, tiesą pasakius, nelabai suprantu, ką ten su tom temom veikt : D Paveldas tai paveldas, ir ką? Teste bus iš to klausimai?.. Todėl ir galėtų greičiau tą bandomąjį įmest, vis aiškiau! Šiaip pradėjau galvot, kad nepraeisiu aš to kūrybinio išvis ir teks vykdyt planą b..

Žinutė parašyta: 2011-06-10 22:36:47 | Nuoroda

Ai, o kas per koncas? ;D

Žinutė parašyta: 2011-06-10 22:44:46 | Nuoroda
Katarsis rašė:
Beprotybė rašė:

Uja,uja,uja. 

 O šiaip jei sumąstyčiau TIKRAI  varyt arba rasčiau su kuo chaliavai iki Vilno nuvaryt - tai mielai prasistumdyčiau kartu, svarbiausia man KOMPANIJA :D 

 Nuvaryčiau visai ir aš, jei pasiekiam rašinį, tai varom! ;D

Žinutė parašyta: 2011-06-10 22:54:46 | Nuoroda

Su manim kaip tik žmonės paklysta, bet, žinokit, taip net linksmiau : DD

Žinutė parašyta: 2011-06-11 21:24:49 | Nuoroda

Algi,

"Palyginti su 2010 metais griežtinami minimalūs rodikliai stojantiesiems į valstybės finansuojamas studijų vietas:

Į universitetus: 3 valstybiniai brandos egzaminai (išskyrus menų sritį);
Į kolegijas: 2 valstybiniai brandos egzaminai;
Į menus kolegijose ir universitetuose: 2 valstybiniai egzaminai." (iš www.lamabpo.lt/turinys/naujienos/2011-met%C5%B3-bendrojo-pri%C4%97mimo-geriausi%C5%B3j%C5%B3-eil%C4%97s-sudarymo-tvarkos-pasikeitimai)
 

Žinutė parašyta: 2011-06-11 21:52:14 | Nuoroda

Kitas punktas:

5. Esminiai kriterijai, pagal kuriuos sudaroma eilė, nepasikeitė. Konkursinis balas skaičiuojamas iš 3 dalykų brandos egzaminų įvertinimų ir vieno dalyko metinio pažymio.

Mirtišė gerai sako, kris konkursinis kitokiu atveju.

Žinutė parašyta: 2011-06-11 21:55:08 | Nuoroda

O koks šiaip jausmas, renkantis tarp turtingo ir protingo, pasirinkt turtingą? : ))

Žinutė parašyta: 2011-06-11 22:00:00 | Nuoroda
Algiss rašė:
sraigt rašė:

Kitas punktas:

5. Esminiai kriterijai, pagal kuriuos sudaroma eilė, nepasikeitė. Konkursinis balas skaičiuojamas iš 3 dalykų brandos egzaminų įvertinimų ir vieno dalyko metinio pažymio.

Mirtišė gerai sako, kris konkursinis kitokiu atveju.

 na ka cia jau klaidinat zmones is pradziu keli zmones rase kad isvis negalima, o dabar jau tie zmones uztilo, kas moka pinigus tuos ir priima neziuri i laikytus egzaminus. o i ta konkursiny bala neziurek, argi lietuvoi tiek daug zmoniu stoja i universiteta laiko 49tukst. studentu puse isvaro i uzsieny , o universitetu pilna tai jei moki pinigus priims 

 Bet jei atsiras daugiau mokančių su aukštesniu balu? Juk vietų skaičius ribotas, išstums ir viskas...

Žinutė parašyta: 2011-06-12 18:31:09 | Nuoroda
simod rašė:

 Noriu ir aš kai ko paklaust, bet atsakykit tas, kuris tikrai žinote. Tarkim rašau pirmoj vietoj Odontologija vf, o antroj ta pačia tik vnf, tai ar nebus taip, jog jie pamate, kad aš galiu už mokslus mokėti manes y vf nė negalvos priimti?..Ar į tai neatsižvelgia'? Nes esu girdėjęs ir tokių ir tokių nuomonių :)

 Aš kaip suprantu, yra atskirai nagrinėjami tie sąrašiukai vf ir vnf. Nes tu gauni du pasiūlymus - vienas vf, jei tenkina tavo konkursinis balas, žinoma, ir vnf - o tada renkiesi.

Žinutė parašyta: 2011-06-12 20:33:17 | Nuoroda

bet blemba, rizikos vis vien yra ;D

Žinutė parašyta: 2011-06-13 20:27:16 | Nuoroda
Rožinė anarchistė rašė:

Sveikučiai,

Na ir aš bandysiu patekti tarp tų laimingųjų žurnalistikos amato naujokų:) tik kaži kaip čia su tuo testu bus:D įdomu, kas tokią nesąmoningą reformą sumąstė...

 Man šiaip testas skamba geriau, negu pokalbis. ;D Su tuo tai neabejoju, kad daugiau problemų kiltų.. Nors neaišku, kas ten per testas. : (