Vartotojo K.S. pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-06-13 20:46:07 | Nuoroda
Rožinė anarchistė rašė:
sraigt rašė:
Rožinė anarchistė rašė:

Sveikučiai,

Na ir aš bandysiu patekti tarp tų laimingųjų žurnalistikos amato naujokų:) tik kaži kaip čia su tuo testu bus:D įdomu, kas tokią nesąmoningą reformą sumąstė...

 Man šiaip testas skamba geriau, negu pokalbis. ;D Su tuo tai neabejoju, kad daugiau problemų kiltų.. Nors neaišku, kas ten per testas. : (

 man testas irgi atrodo malonesnė procedūra, tačiau ką jis gali parodyti?:) pokalbis atskleidžia komunikabilumą, gebėjimą greitai orientuotis įvairiose situacijose ir etc... o testas? parodo, kad moki sausus faktus ir tiek...

 Mes nežinom, kas jame bus, negalima teigt, kad ten reikės tik raštelt sausų faktų :> O šiaip tai pritariu, bet negaliu nepasidžiaugt palankesne situacija, net jei ir nieko ji neatskleis ;D

Žinutė parašyta: 2011-06-16 13:46:58 | Nuoroda
alkaloide007 rašė:

Chebra, padėkite. O kokia 30 dienos tema/ Kur reikia užsireginti? Ar būtina prieš stojamąjį egzaminą jau būt užpildžius LAMA BPO stojiųm sąrašą???ačiū už ats.

 Kaip būsima žurnalistė, tai turėtum susirast tokią info, juo labiau, kad viskas yra čia www.kf.vu.lt/lt/structure/view/?id=436

Užsiregistruot reikia (t.y. užsiregistruoji įtraukus į prašymą, taigi - taip) likus ne mažiau 24h iki egzo.

Žinutė parašyta: 2011-06-16 18:01:09 | Nuoroda

žurnalistika vf :) bet vargu..

Žinutė parašyta: 2011-06-16 19:09:08 | Nuoroda
TetaAgonija rašė:

hei,norejau pakalusti (tik neuzsipulkit ;DD) lamabpo.lt buvo parodyta kiek yra paduotu prasymu i tam tikras specialybes,o kur dabar tai rasti? nes niekur nerandu :/

 http://www.lamabpo.lt/turinys/bendrojo-priemimo-rezultatai/2011-m-bendrojo-pri%C4%97mimo-eiga-0

Žinutė parašyta: 2011-06-22 12:08:43 | Nuoroda

www.kf.vu.lt/lt/news/view/?id=3166 juhuuu, testassss!

Žinutė parašyta: 2011-06-22 14:05:42 | Nuoroda

ei, nepamirškit pasikviest į svečius tų vargšų, kurie gyvens namie!! (AŠ) :D

Žinutė parašyta: 2011-06-22 14:34:43 | Nuoroda

arba dar gali pabandyt lamoj į konkursinio balo skaičiuoklę susimest savo egzų ~rezultatus, o ten jau KB rodo prie kiekvienos specialybės. peržiūrėk viską, gal ką rasi :)

Žinutė parašyta: 2011-06-22 17:55:56 | Nuoroda
Renaina rašė:
Roberta Aurėja rašė:
Sraigt rašė:

ei, nepamirškit pasikviest į svečius tų vargšų, kurie gyvens namie!! (AŠ) :D

 Nepatirsit tų malonumų, gyvent susispaudus;DD

 nu va, kaip bus liūdna, reiks kažką galvot!

čia aš rašiau, prie kažkokio milijono metų senumo e-paso prisijungiau netyčia ;D
Žinutė parašyta: 2011-06-22 18:19:50 | Nuoroda
Buk_laimingas rašė:

 1. Ar skirtingos morales normos tai atsvara tarp zmonių? 

2. Kaip lietuviu kurejai vaizduoja nuosaikinguma? 

Tokios ziauros temos, ar tiks nereiks kitais metais perlaikyti, per pagrindine sesija jau bent zinociau ka rasyti... 

 nieko sau...

Žinutė parašyta: 2011-06-22 23:07:04 | Nuoroda

man tai atrodo, kad visąlaik didelis konkursas būdavo.. pažiūrėjau tą testą ir suabejojau, ar praeisiu :D labai tikslūs klausimai, maniau, kad bus šiaip kas.. ai, nieks per galvą neduos, reik pabandyt :) ir aš 28 :)

Žinutė parašyta: 2011-06-22 23:52:04 | Nuoroda

aktualus rašinukas - pilietis.delfi.lt/voxpopuli/mitu-apie-studijas-griovejai-lituanistas-zmogus.d?id=46861551 :>

aš irgi įrašiau filologiją, tik nežinau, kaip bus, nes neturiu antros kalbos..

Žinutė parašyta: 2011-06-23 14:43:54 | Nuoroda
Liūtaširdis rašė:
Sraigt rašė:

aktualus rašinukas - pilietis.delfi.lt/voxpopuli/mitu-apie-studijas-griovejai-lituanistas-zmogus.d?id=46861551 :>

aš irgi įrašiau filologiją, tik nežinau, kaip bus, nes neturiu antros kalbos..

 Labai geras rašinukas, tuo pačiu ir motyvuojantis... Reikia būti originaliam, o ne siekti kažko perspektyvaus... Tik dar labiau padrąsina ir suvienyja lituanistus (y)

 ir šiaip, man atrodo. kad ne specialybė yra perspektyvi, o žmogus : )

o dėl antros kalbos tai.. aš bandau į VU, tai nežinau. nes skaičiuoja nulį į konkursinį balą jis gerokai viską numuša :( bus matyt, niekis, jei ir neįstosiu, turiu alternatyvų, bet graudu dėl tokio savo neapdairumo!

Žinutė parašyta: 2011-06-24 22:47:40 | Nuoroda

skaitinėjat ką nors? :>

Žinutė parašyta: 2011-06-24 23:14:46 | Nuoroda

aš tai pasileidus ant repeato lietuvių muzikos šedevrą www.youtube.com/watch?v=fDlErrRKD98 :D

Žinutė parašyta: 2011-06-24 23:21:23 | Nuoroda

ūdra ūdra ūdra ji miega po kamienu, ji ruošia vakarienę! JI RUOŠIA VAKARIENĘ!

jo balso diapazonas yra absoliučiai neaprėmiamas, net neabejok

Žinutė parašyta: 2011-06-25 14:05:25 | Nuoroda
nerimta rašė:

ūdra ūdra ;D mane užmušė.. nuostabus atradimas :D ačiū. Siaubas nieko nesiruošiu, myliu jus, eisiu matyt ant durniaus :D

 man ta daina susuka galvą, aš sėdžiu, krizenu viena ir daugiau nieko nereikia :D

aš bernardinus.lt truputį skaitinėju, ten atitinkamos skiltys yra (mokslas, paveldas, švietimas), tai gal ką rasiu netyčia naudingo : )

Žinutė parašyta: 2011-06-25 19:27:39 | Nuoroda
saulutėlė rašė:
dovi rašė:

Aš čia tokį klausimą turiu.., tarkim aš įstoju į valstybes finansuojamą vietą, ir jei po to noriu mesti studijas girdėjau, kad turiu sumokėti už 2 metus savo studijų, o jei kažkaip baigiu be skolų ar iki kažkokio laiko nusprendžiu mesti tada neturiu mokėt. Gal žinote kaip čia tiksliai? Ir kur galbūt galėčiau rasti info apie tai? :)

 Aš kiek girdėjau, kad jei meti po pusmečio nereikia susimokėt, bent jau mano dvi draugės taip dare, o jei meti po metų ar daugiau tai uz visa studiju laikotarpi turi susimoketi, nes tipo nepateisinai valstybes lukesciu.. :)

 nepateisinau valstybės lūkesčių.. : D kada valstybė mano lūkesčius pateisins... :(

Žinutė parašyta: 2011-06-25 22:31:29 | Nuoroda
Islander rašė:

Ko gero 30d. chebrytei įstoti bus daug lengviau, nes visi subėgs 28d. laikyti, o priimt visų kaip ir neišeina.

 arba visus paims 28, o 30 atmes, irgi variantas : D

Žinutė parašyta: 2011-06-25 22:33:43 | Nuoroda
Mirtishiukas rašė:
Snowflake rašė:

Galbūt kvailas klausimas : jei įstoji į vf, tai reiškiasi, kad įstoji visiems studijų metams ar gali perkelti į vnf, kai turi skolų ir rezultatai blogi?

 įstoji dviem metam, gali šūdą malt, penketais mokytis, nu aišku gali išmest iš univero, bet po dviejų metų perskaičiuos vidurkį visų 4 semestrų, ir jei 20 proc vidurkis žemesnis tai moki.

 20 proc. žemesnis nei kieno/ko?

Žinutė parašyta: 2011-06-25 23:20:00 | Nuoroda
rami6 rašė:

Jetau... maniau kad siame forume galima paklausti kas ne aisku, bet matau jis skirtas vien uzsipuldinet zmones... maniau kad niekas nekreipia demesio i tai i kokia vieta ka irasisu, o tik ziuri i tai ar atitinka balai ir panasiai...

 nieks čia nieko nepuola. :> gi aiškiai parašyta, kad reikia išdėstyt PRIORITETŲ tarka. Jei įstoji kur nors, pvz, trečiu nr, niekas toliau tavo prašymo net nenagrinės. Aišku kelk iš šeštos į pirmą