Vartotojo K.S. pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-06-25 23:20:46 | Nuoroda

velnias, kokia aš lėta ;D

Žinutė parašyta: 2011-06-25 23:27:03 | Nuoroda
Islander rašė:

mažiau tikėtinas :D chebrai reikia analitikų, gebančių netik apie vėjo malūnus saugomus gebančių rašyt, bet ir apie visuomenės aktualijas.

 o, toks gan nuvertinimas iš jūsų pusės... : ) ką gi.

šiaip ar taip, o negali praleist belekiek? svarbu raštingas, normaliai dėsto mintis, originalus, trampampam. o po to jau kas įstos, tas įstos..

Žinutė parašyta: 2011-06-25 23:29:03 | Nuoroda
Beprotybė rašė:

 Bai jau,aš išvis be reakcijos. Atskristų musė ant stalo,nuskristų,o aš tik tada kalčiau su ranka : D~. 

 :O tau jau niekada nebegalios "ji ir musės nenuskriaustų"... : (((((

Žinutė parašyta: 2011-06-25 23:38:35 | Nuoroda
Beprotybė rašė:

 Musės taip ir tyko, kažką blogo padaryt. : D~

 suprantu, kad tau dabar sunku, bet nu nereikia ant jų visos kaltės verst : (( aš išties apgailestauju..

Žinutė parašyta: 2011-06-26 18:54:17 | Nuoroda
Beprotybė rašė:
Islander rašė:

Aišku, logiškiausia būtų priimti po vienodą skaičių studentų, per abi dienas. Bet ir šiuo atveju antrai dienai konkurencija gerokai mažesnė, nes dalyvaujančių skaičius, kiek suprantu, kur kas mažesnis. Žodžiu, sekmės visiems. Jo, beprotybe, esi teisi. Beje, užsidėk kokią maikę ar lipučkę su niku prisiklijuok, nes šitam forume net ir nedalyvaujantiems kauluose stovi :D būtų įdomu pamatyti realiai.

 Eik jau,viena vartotoja  į pm parašė,kad man liūdnai baigsis : D~~ ,o ką aš,nesu  itin didelių gabaritų.  Rimtai,tai būtų išties labai smagu pamatyt bent stojančius,kurie pasisakė čia,ar nepasisakė,nesvarbu,svarbu,kad tik žmonės.  Į Vilnių jau ryt vyksiu,tai, gal,kažkaip,hmm,kažką sutiksiu. 

Ps. Ar galėsim viens nuo kito nusirašyt? Ar pusė bus konkurencingos kalės,kurios nė į kalbas nesileis. : D

 aš turiu buką kasytę ties smilkiniu, vargu, ar kas tokią pat buką dar ten turės - pamojuokit man : D

siūlau susikurt ženklų sistemą nusirašinėjimui!

Žinutė parašyta: 2011-06-26 19:23:00 | Nuoroda

o kažin, mes prie kompų testą darysim?

Žinutė parašyta: 2011-06-26 19:58:10 | Nuoroda

ai, rimtai! : D tai kvaiša..

Žinutė parašyta: 2011-06-26 22:12:30 | Nuoroda
nerimta rašė:

o kaip iki to sauletekio nusigaut :D ? jei ka as spejimo budu testuka :D pasitikesiu en den du.. :D vavavyva kaip smagu bus pamatyt ;D

 nuo kur?

Žinutė parašyta: 2011-06-26 23:20:19 | Nuoroda

puikiai paaiškino!

man vidus baisiausias ;D

Žinutė parašyta: 2011-06-26 23:27:05 | Nuoroda

ai, kaip nors. o dabar laikas hitui! www.youtube.com/watch?v=ETQfuzNGT58 : D

Žinutė parašyta: 2011-06-27 14:23:09 | Nuoroda

aš tai kol kas pirmu, bet vis galvoju pastumt žemiau..

Žinutė parašyta: 2011-06-27 15:04:20 | Nuoroda

kažkaip galvoju, kad gal bus lengviau stojamąjį praeit, jei atsižvelgs į pasirinkimo vietą (ar jie išvis neturi tokios informacijos?), tai čia tokia tik strategija, bet gal ir paliksiu : )

aš iš Vilniaus, jei manęs klausi :>

Žinutė parašyta: 2011-06-27 18:45:33 | Nuoroda
rytoj bus geriau;) rašė:

Norėjau paklausti, kaip pildai tą prašymą lamoje, tai reikia nurodyti gyvenamąją vietą, kur esu deklaruota, ar kurioje dabar gyvenu, ar nesvarbu? Atsakykit, kas žino?????????????

 rašiau, klausiau lygiai to paties :> atrašė: "Nebūtina pateikti to adreso, kuriuo esate deklaruota. Galite įvesti savo dabartinės gyvenamosios vietos adresą."

taigi, rodos, nesvarbu :>

Žinutė parašyta: 2011-06-27 18:55:33 | Nuoroda
JustinasK rašė:
Sraigt rašė:
rytoj bus geriau;) rašė:

Norėjau paklausti, kaip pildai tą prašymą lamoje, tai reikia nurodyti gyvenamąją vietą, kur esu deklaruota, ar kurioje dabar gyvenu, ar nesvarbu? Atsakykit, kas žino?????????????

 rašiau, klausiau lygiai to paties :> atrašė: "Nebūtina pateikti to adreso, kuriuo esate deklaruota. Galite įvesti savo dabartinės gyvenamosios vietos adresą."

taigi, rodos, nesvarbu :>

 Mum lamos atstovai taipogi sakė, kad ne deklaruotos vietos adreso reikia, o to adreso, kuriuo gyveni, gauni paštą:)

 o kas čia per paštas?

Žinutė parašyta: 2011-06-27 20:26:26 | Nuoroda

mergaitės, ryt testą galima laikyt tiek devintą valandą, tiek dešimtą.

linkiu nepasiklyst ir ateit apskritai :D

Žinutė parašyta: 2011-06-27 20:29:24 | Nuoroda
JustinasK rašė:
 
 Mum lamos atstovai taipogi sakė, kad ne deklaruotos vietos adreso reikia, o to adreso, kuriuo gyveni, gauni paštą:)

 o kas čia per paštas?

 Laiškai

: DD nu suprantu, kad laiškai, nauduojuosi. ne taip paklausiau ;D jie ką nors siunčia ir paštu? 

Žinutė parašyta: 2011-06-27 20:35:44 | Nuoroda

haha, aišku dabar : D 

Žinutė parašyta: 2011-06-27 21:38:45 | Nuoroda
devymdu rašė:

Gal pirmu nr rašei? Man piktoka kai taip kebra žiūri kai kurie abejingai ir užima pasisekus vietą tų, kurie ten taip seniai svajoja papulti :|

 apeliuojate į mano dvejones keisti vietą sąraše? : > nuraminsiu - be žurnalistikos aš turiu dar keturias alternatyvas, todėl tikrai galiu perstumdyt savo pasirinkimus, kas, greičiausiai, ir įvyks. tokiu dvejonių atveju nereiktų nervintis dėl "nemotyvuotai" užimamų vietų. jei pati žurnalistiką rašei pirmu, o aš permesiu į antrą, tai žiūrėk, gal aš įstosiu į tą savo pirmą ir tadam - paliksiu vietą motyvuotiems? : > šiaip ar taip, turiu ir aš tam tikrų svajonių žiniasklaidos srity, tik galvoju, ar tam man būtinai reikalinga ši studijų programa. tai tiek, nesipykim, mažiau konkurencijos (=mažiau koją kišančios įtampos) ir sėkmės visiems ryt : >

 

Žinutė parašyta: 2011-06-28 14:11:41 | Nuoroda
Islander rašė:

kaip jums sekės, žurnalistai? 

 testą praėjau, vyyyy ;D rašinio rezultatas rytoj. šiaip gan neįdomiai parašiau, tai nežinau, kaip ten bus. 

o tas momentas, kai skaito neišlaikiusius testo, tai kažkas tragiško.. galvojau, širdis sustos ;D

Žinutė parašyta: 2011-06-28 14:20:21 | Nuoroda

girdėjai jau? rinkaus "jei daryčiau TV siužetą "Rainiai, 2011, birželis..." kažkas ten ;D

man tai šiaip nepatiko temos.. nežinau, ko čia iš mūsų tikėjos, nes gaunas kaip ir planelis toks, ką daryčiau..