Vartotojo K.S. pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-06-28 14:55:09 | Nuoroda

o jo, aš ką tik vikipedijoj plačiau pasiskaičiau, tai velnias, padariau fakto klaidų! parašiau, kad buvo nužudyti septym trys kariai : ( ai, neišlaikysiu tai neišlaikysiu, čia toks likimas bus, jei ką ;D 

Žinutė parašyta: 2011-06-28 16:15:10 | Nuoroda

aš tikiuosi, kad greitai ateis laikiusiųjų papildymas, nes man su atmintim nelabai kas.. : D

buvo apibūdintas žurnalas, reikėjo parašyt, koks; buvo apibūdintas žmogus, klausė, keliems metams seimas renkamas, kas skiria ir teikia kultūrines premijas, kokia įstaiga Lietuvoj atsakinga už paveldą.. kas dar.. klausė ir kas laimėjo šįmet euroviziją ;D kokioj valstybėj popiežius įsikūręs, kurio iš pateiktų objektų Lietuvoje negalima aplankyti.. ai, dar buvo klausimas, koks leidinys reitinguoja universitetus Lietuvoje, kur galima rast "kultūros savaitę" (ta prasme, variantai buvo, kad transliuojama per Lietuvos radiją, žinių radiją, bernardinuose.lt ir tt), kas yra švietimo ir mokslo ministras, kitai grupei girdėjau buvo kas yra kultūros ministras.. tiek lyg ir dabar atgaminu..

Žinutė parašyta: 2011-06-28 16:17:29 | Nuoroda

ai, o dėl temų, tai buvo dvi. viena ta mano, o kitoj reikėjo įsivaizduot, kad tau reikia paimt interviu iš 2010 m. nacionalinės premijos laureato Icchoko Mero, kas, kaip, kodėl, trampampam

Žinutė parašyta: 2011-06-28 16:24:08 | Nuoroda

atviri buvo su tais apibūdinimais žmogaus ir žurnalo (taigi tik du) :> kiti su variantais.

Žinutė parašyta: 2011-06-28 19:13:52 | Nuoroda
Haslem rašė:

 o gal kas žinot kokiu numeriu reikia skambinti norint sužinoti rezultatus?? o tikrai šiandien laikę žinos rytoj, ar bus laukiama ir tų kurie laikys ketvirtadienį??

 lamoj bus ir tikrai rytoj, klausiau :>

Žinutė parašyta: 2011-06-28 22:26:32 | Nuoroda

Bandot kas nors? :>

Žinutė parašyta: 2011-06-28 22:44:30 | Nuoroda
devymdu rašė:
Islander rašė:

o kaip tau, devymdu, pasisekė?

 opaaa, nežinau, nelabai buvau apsišvietus šiose temose, ir mintyse galvojau veeeelnias, ar tas I. Meras rašytojas ar ne? Bijojau suklyst. Apskritai rašiau gana abstrakčiai. Nežinau net ko tikėtis, greičiausiai neįstosiu :))

Sraigt-nepyksttttu visai, neturėjau omeny tavęs : ))


 

 aš atsiprašau, vakar kažkas čia užplaukė, dabar net gėda skaityt ;D

rytoj žinosim, pasidalinsim : >>

Žinutė parašyta: 2011-06-29 10:39:59 | Nuoroda

aaaapgailėtina, neišlaikiau : D ką gi, nelemta man žurnaliste būt, matyt. sėkmės ryt visiems, atkeršykit už mane : DD

Žinutė parašyta: 2011-06-29 12:30:52 | Nuoroda
Haslem rašė:

 palauk tu gal tokia mergina kuri prieš paskelbiant testo rezultatus per visą koridorių garsiai aiškino kaip moka matieką, bet nežada studijuot ekonomikos ir stos į leidybą?? :D

 jei čia man, tai tikrai ne, aš visą gyvenimą matematikos turėjau penkis, kol nepėrėjau į b lygį, todėl tai net neįmanoma : D bet numanau, apie kurią kalbi, gan išraiškinga mergaitė tokia ten buvo ;D

Beprotybe, o aš nemačiau tavęs, nors dairiaus ir ieškojau ne kartą.. : (

Žinutė parašyta: 2011-06-29 12:32:13 | Nuoroda

Arba pala!! Gal aš tuo metu nesėkmingai bandžiau nusipirkt kavos, o tu (arba ne tu) telefonu kažkam sakei (sakė) apie tai, kad Klaipėda Memeliu buvo vadinama? : D Jei ne, daugiau jokių telefonų neprisimenu ;D

Žinutė parašyta: 2011-06-29 12:49:10 | Nuoroda

nesąmonė, reikėjo merkt tada, kai aš žiūriu : DD

Žinutė parašyta: 2011-06-29 14:17:22 | Nuoroda

man tai iš tikrųjų kažkaip slogu, net išspaudžiau kelias ašaras (įsivaizduojat!)... papasakokit, išlaikiusieji, kaip jūs ten ką rašėt, nes nu įdomu, ko jiems reikėjo tokio, kad net neleido pabandyt stot, perskaitę rašinį :>

Žinutė parašyta: 2011-06-29 17:07:29 | Nuoroda

nuuu, kaip jūs galit prisimint iš rūbų, nesuprantu ;D aš žmones prisimenu iš plaukų. vyrukus prisimenu du - vieną juodais, ilgesniais garbanotais (pavydžiu juodai), o kitą trumpais, šviesesniais ir su akiniais. ;D

Žinutė parašyta: 2011-06-29 19:04:26 | Nuoroda
cittrin rašė:

Aš ir pamenu ta su petnešom, toks piktas, rimtas sakau „va tas tai įstos..“ ;D

 aš, man rodos, šalia pikto ir rimto sėdėjau per testą ;D

beje, Beprotybe, mes tilpom prie kompųųųųųų! ;D

Žinutė parašyta: 2011-06-29 19:10:31 | Nuoroda

nu aš irgi iš pradžių galvojau tiiiik popierinį, bet po to švystelėjo mintis apie kompą, kai bandomąjį pamačiau ;D

Žinutė parašyta: 2011-06-29 19:15:39 | Nuoroda

klastūnė.. nors atrodo, kad niekas nieko neišstūmė - išlaikai pusę ir praeini testą, parašai šauniai - išlaikai kūrybinį.. :>

Žinutė parašyta: 2011-06-29 22:25:05 | Nuoroda

aš irgi kažkaip abejoju, bet laaaaaabai norėčiau, bent į mokamą. bet kad ir mokamo balas praeitų metų gan aukštas..

Žinutė parašyta: 2011-06-30 16:23:37 | Nuoroda

aš mąstau, bet nežinau, kaip ten su istorija bus..

Žinutė parašyta: 2011-06-30 19:26:25 | Nuoroda
nickname rašė:

Sraigt, tu užsirašiusi, jog gavai 99 iš lietuvių. čia tiesa? ir neišlaikei žurnalistikos stojamojo??? :o

nu neišlaikiau, ką darysi ;D

Žinutė parašyta: 2011-06-30 19:29:33 | Nuoroda
candya rašė:

neturiu antros užsienio kalbos, tai turbūt į nemokamą vietą jau nebus šansų įstot? :( (turint omeny, kad balai bus tikrai ne daugiau 80)

 aš irgi neturiu antros kalbos, bandysiu vis vien, gal netyčia, jei kas.. planuoju konkursinį turėt truputį virš 17, kaži, įmanoma įstot į VU?