Vartotojo egluteGreen pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-06-10 11:03:43 | Nuoroda

Sveikinu visus ir siaubingai gailiuosi,kad pati nelaikiau egzamino vokieciu. Nuostabi nuostabi kalba X]

Tiesa, o kuris rasosi i atestata? Procentai ar balai?

Žinutė parašyta: 2011-06-12 18:33:27 | Nuoroda

Pateikiu savo atsakymus. Tiesa, švaraštyje jie papildyti ir pakeisti šiek tiekš

1. Kudirka paaukojo savo talentą dėl Lietuvos, patriotiškai apie ją rašė
2. Nors patrioto darbai verti daugiau, yra sunkesni, tokie žmonės pagerbiami rečiau nei menininkaiš
3. Anksčiau Kudirkos kūryba buvo tabu, tačiau ji sukeldavo pilietinius jausmus.
Dabar Kudirkos kūryba nesukelia patriotiškų jausmų, nors ir yra leidžiama.
4. 1.) V.Kudirka kovojo už laisvę;
     2.) Kudirkos kūrybos konkretumas.
5.1. "Tatutų draugystę" propagavo sovietai, jie apibūdinami kaip cerberiai (mitologiniai šunys su trimis galvomis) dėl agresyvios politikos.
5.2. Metonimija
6.1. Neigiamas
6.2. 1.)Ne visomis Kudirkos idėjomis sekama, nepakankamai ištirta Kudirkos kūryba;
        2.) V. Kudirka gerbiamas tik kartkarčiais, šventėse;
        3.) Vis dar neišleista akademinė V.Kudirkos biografija.
7. 1.) Nebijoti ginti savo nuomonės;
     2.) Visuomenei sakyti tik tiesą.
8. 1.)Tautinis aspektas
     2.) Asmeninis ir profesinis aspektai
     3.) Egzistencinis aspektas ir noras gerai atrodyti
9. Kad lietuvių tauta išliktų, turi būti pagerbti dėl jos dirbę žmonės.
10.1. Vincas Kudirka daug dirbo, kad suformuotų laisvą lietuvių tautą, tačiau dabar jis nepakankamai pagerbiamas, o frazė "amžių kryžkelėje" reikia, kad jis užmirštas.
10.2. Metafora
11. Panašumas: V.Kudirka daug padarė dėl Lietuvos, jis vertas pagarbos, tačiau nepakankamai jos gauna.
Skirtumas (A.Zalatorius): V.Kudirka kovojo su sovietų valdžia, vaizduojamas išaukštintas, išskirtinis
Skirtumas (M.Šidlauskas): V. Kudirkos gyvenime buvo daug asmeninės reikšmės kovų, vaizduojamas kaip paprastas, savų ydų turintis žmogus.

 

Žinau, kad susikirtau ten, kur minėjau sovietus. Tikriausiai galvelė perkaito, kai apie juos rašiau. Ir, kas keisčiausia, dabar 30proc. suvokimo parašyčiau kitaip
    

Žinutė parašyta: 2011-06-14 15:55:32 | Nuoroda
sanemis rašė:
Jėbus rašė:

 Parašyk čia sąskaitos numerį, prisijungimo vardą, visus slaptažodžius ir mes pasakysim kiek gavai;)

 LT14052088271821425 

1 - 5826        4-5252   7-8224   10-8226  13-0059   16-0582   19 - 0585

2 - 5052        5 - 9846   8-0058  11-2000  14 - 5056   17-0417 20 - 5050

3-5235         6 - 8527    9- 5265 12- 2036   15 - 0088  18 - 0228

Slp - blondine98. 

Laukiu lietuvių rezultato. 

 Tu tikriausiai supratai,kad juokavo pries tai buves zmogus...?

Žinutė parašyta: 2011-06-16 11:04:16 | Nuoroda

Daryk bandymus. Tik kad kas nors padetu, stebetu, nes dar susisprogdinsi...

Žinutė parašyta: 2011-06-16 12:37:29 | Nuoroda
Jėbus rašė:

 Užpisa tokie išminčiai Šerlokai, kurie viskuo abejuoja ir kritikuoja, vietoj to, kad džiaugtųsi, jog įkėlė pirminę informaciją anksčiau nei necas. SHAME on YOU!

 Tikrai taip, bet kai tiek daug dezinformacijos turejom, o visgi maga suzinoti kas ir kaip, tai i viska ziurima pro milziniska padidinamaji stikla

Žinutė parašyta: 2011-06-30 22:25:30 | Nuoroda
Vaideisen rašė:
 

 viena alytiske neislaike, o po apeliacijos 94 gavo

 Girdejau toki atveji kai sumaise kodus: moksliuku su dvejetukininku, pastarasis gavo 100, o moksliukas neislaike. Kai ji padave apeliacija gavo savo visus balus.

Žinutė parašyta: 2011-06-30 23:44:42 | Nuoroda
Alyva rašė:
egluteGreen rašė:
Vaideisen rašė:
 

 viena alytiske neislaike, o po apeliacijos 94 gavo

 Girdejau toki atveji kai sumaise kodus: moksliuku su dvejetukininku, pastarasis gavo 100, o moksliukas neislaike. Kai ji padave apeliacija gavo savo visus balus.

 ANTIS, nors girdėti galima visko. N etik kodus sumaišo, bet ir vertintjams reikia įtikti: vienam tas patinka, kitam tas neparinka... Oi, buvo ir bus tokių atvejų, kad blogiausieji mokiniai išlaiko 100 proc. Žinoma tai tik vienetai tokių. :)

 Mano atvejas tikrai ne antis, nes gyvenu mazas miestely, kur visi visus pazista, plius pasakojo lietuviu mokytoja, o ir to moksliuko mama lietuviu mokytoja

Žinutė parašyta: 2011-07-03 03:00:00 | Nuoroda
Rytsa rašė:

Sveiki, vis svarstau apie apeliaciją ir aš dėl lietuvių k. VBE. Aš tiesiog negaliu klausytis, kaip visi kalba, kad labai gerai gavo ir nesitikėjo tokio aukšto balo, kai aš, laimėdama filologiniuose konkursuose ir pan nesąmonėse gavau tik 83%. Kaip manot, verta rašyt apeliaciją ar patikėt versija, kad man tiesiog nepasisekė? Blem, esu žiauriai nusivylus, nebežinau, ko griebtis, visą savaitgalį nežinau, kur dėtis :D ką patartumėt?

 Laba, 83 nėra taip mažai, aš pati savo 83 esu labai patenkinta, nors puikiai žinau, kad galėjau geriau (tas pats atvejis- konkursai, knygos, straipsniai, kalbų rašymas), tačiau žinau ir kokia iškritusi iš savų vėžių jaučiausi per egzaminą, kaip nepilnai atsakiau į temą rašiny, pirmą kartą gyvenime atradau savo milžiniškus minčių šuolius. Taigi, vertinama čia tikrai ne buvę pasiekimai, bet ta akimirka, kai raitai žodį (kaip jau buvo sakyta daugelį kartų-loterija). Jeigu nestoji į mediciną, ekonomiką ar politiką, manau, turėtum džiaugtis, o ne verkšlenti. Gyvenimas egzaminais nesibaigia.

Žinutė parašyta: 2011-07-03 03:03:44 | Nuoroda
Doviliokas rašė:

Sveiki,kaip manot verta duoti lietuvių kalbos VBE apeliaciją,kai gavau 50 taškų ir 55proc,kai kitas gavo 58taškus ir 72proc? Taip pat biologijos 58taškai ir 46proc,o kito 60 taškų ir 61 proc?

 Laba, vargu ar verta. Čia ne vertintojai sprendžia, o kompiuteriai ir tai daroma atsižvelgiant į bendrą laikiusiųjų lygį. Na, nebent kai skaičiavo tavo balus sistema užlūžo

Žinutė parašyta: 2011-07-03 14:42:25 | Nuoroda
Rytsa rašė:
egluteGreen rašė:
Rytsa rašė:

Sveiki, vis svarstau apie apeliaciją ir aš dėl lietuvių k. VBE. Aš tiesiog negaliu klausytis, kaip visi kalba, kad labai gerai gavo ir nesitikėjo tokio aukšto balo, kai aš, laimėdama filologiniuose konkursuose ir pan nesąmonėse gavau tik 83%. Kaip manot, verta rašyt apeliaciją ar patikėt versija, kad man tiesiog nepasisekė? Blem, esu žiauriai nusivylus, nebežinau, ko griebtis, visą savaitgalį nežinau, kur dėtis :D ką patartumėt?

 Laba, 83 nėra taip mažai, aš pati savo 83 esu labai patenkinta, nors puikiai žinau, kad galėjau geriau (tas pats atvejis- konkursai, knygos, straipsniai, kalbų rašymas), tačiau žinau ir kokia iškritusi iš savų vėžių jaučiausi per egzaminą, kaip nepilnai atsakiau į temą rašiny, pirmą kartą gyvenime atradau savo milžiniškus minčių šuolius. Taigi, vertinama čia tikrai ne buvę pasiekimai, bet ta akimirka, kai raitai žodį (kaip jau buvo sakyta daugelį kartų-loterija). Jeigu nestoji į mediciną, ekonomiką ar politiką, manau, turėtum džiaugtis, o ne verkšlenti. Gyvenimas egzaminais nesibaigia.

 Kad kaip tik ten ir noriu stoti. Na, tiksliau, norėjau... O apie gyvenimo nesibaigimą... Anuliavau jau prašymą LAMA'oj. Nebenoriu niekur stot ir išvis ką veikt. Juolab, kalbėtis su pažįstamais ar mokytojais. Gėda į akis kam pažiūrėt. Egzaminų svarba priklauso nuo požiūrio. Vienam žmogui tikrai dzin kaip jis baigs mokyklą, o kitam tai milžiniškai daug reiškia. Aš per egzaminą jaučiaus labai gerai, pasitikrinau suvokimą pagal vertinimo instrukciją(kiek pati objektyviai tai galėjau padaryt), rašinys man atrodo irgi tikrai geras. Labai baisu yra po apeliacijos gaut sumažintą rezultatą :/ bet taip pat baisu yra nuolat mąstyt, kad galėjau pateikt ir nepateikiau. O džiaugtis tokiais rezultatais, galėtų tik tas, kuris nesitikėjo išlaikyt ar pan. Man tikrai nėra džiugu. Ir noriu pasitart su galbūt jau pateikusiais ar pan, o ne skaityt pasipiktinimus.

 Aš stoju į Nottingham'o universitetą, kurio sąlygos man 80 balų vidurkis iš visų egzaminų. Galbūt todėl aš ir esu tokia patenkinta. O pasakymas, kad negali džiaugtis 83 čia jau visiškas išpindėjimas. Džiaukis kad negavai 60,50 ar 40. O ką tada darytumei? Pasikartum?

Žinutė parašyta: 2011-07-03 15:53:33 | Nuoroda

 tavo 80 balų vidurkis iš visų egzaminų, o mano oferyje parašyta vidurkis 8+, kaip apsiskaičiuoti, 12 kl baigiau vien 10?

 Rašyk į admission office, pasiklausk ar į offerį įeina egzaminai. Jeigu įeina, tuomet iš egzaminų prašo kaip ir manęs-vidurkio. Tiesa, jeigu offerį prie 8 parašyta grade, sveikinu-jau įstojai ir nieko skaičiuotis nereikia, tik atskanuoti ir nusiųsti BA+ notarišką vertimo patvirtinimą.

O jeigu nebūčiau surinkusi 80, būčiau pradėjusi derybas su universitetu...jeigu ir tai nebūtų pavykę, turiu dar ir atsarginį variantą. Neabejoju kad ir kiti, išlaikę mažiau negu tikėjosi turi tokį. O kad ir neturi, dar yra šiek tiek laiko apsižvalgyti