Vartotojo Snowflake pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-06-04 15:10:48 | Nuoroda
Egzustresas7894 rašė:

Hey, norėjau paklausti dėl skaičiuotuvų. Jei mano skaičiuotuvas skaičiuoja sinusus, kosinusus, kubines šaknis ir pan. ar galiu jį neštis į egzaminą, ar reikia pasimti labai primityvų skaičiuotuvą?

 Kiek žinau, tai toks tikrai turėtų tikti, svarbu be tekstinės atminties ir pan

Žinutė parašyta: 2011-06-04 16:11:13 | Nuoroda
Egzustresas7894 rašė:

Būtų juokinga jei nueini į egzą ir neleidžia įsinešti tokio skaičuotuvo. Kokia egzaminuotoja durna (maždaug tokia , kaip tos , kur per Lietuvių kalbos egzą neleido servetėlių/ vandens įsinešt) pristoja ir turi santykiauti su paprastu skaičiuotuvu ieškodamas, kokio skaičiaus kubas yra 512 ar pan. Kartais kelia nuostabą žmonių bukumas

 Aš tai laisvai galėjau būt pasidėjus servetėles ant stalo per lietuvių egzaminą , nors dėl vandens prie kažko kabinosi :D o dėl skaičiuotuvo tai nesąmonė būtų, jeigu su tuo primityviu reikėtų skaičiuot, negali būt taip

Žinutė parašyta: 2011-06-06 21:12:13 | Nuoroda

Tai ką, žmonės, sėkmės visiems, skaitykit užduotis ir nepasimeskit, jeigu bus sunku. Taip pat labai nepergyvenkit, jei rezultatai nebus tokie, kokių tikėjotės   Nors aš tai daug ir nebesitikiu

Žinutė parašyta: 2011-06-19 16:10:50 | Nuoroda

Sveiki. Pildant prašymą iškilo vienas klausimas, jei galite patarkit, ką blogai padariau :) Užpildžiau identifikaciją, kontaktinę informaciją, taip pat išsilavinimą. Kai priėjau papildomą informaciją, nieko nepildžiau, todėl nėjo pradėti rašyti prašymą. Kai grįžus prie papildomos informacijos parašiau, kad užsienio kalba, kurią studijuosite būsimų studijų metu yra anglų, ir išsaugojau,  prašymą jau ėjo pildyt, bet aš anglų neketinu papildomai mokintis studijų metais, tai ką daryt?... Gal supratot, ką parašiau

Žinutė parašyta: 2011-06-19 17:34:08 | Nuoroda

Aš vis dar neapsisprendžiu kur bandyti stoti, kur labiau noriu, ar socialiniai ar humanitariniai mokslai... Gal kas nors, kas jau mokinasi šioje studijų programoje, galėtų pasakyti, ar nesigaili, ar patinka, ar perspektyvu?


Žinutė parašyta: 2011-06-19 17:37:48 | Nuoroda

Dar viena problema - neina prisijungti prie lama bpo, rašo, kad kažką klaidingai suvedžiau, kas nėra tiesa, nes kelis kartus atsakingai tikrinau, jau nervuoja ...

Žinutė parašyta: 2011-06-19 23:12:41 | Nuoroda
nepavojinga rašė:
Kristinute92 rašė:
nepavojinga rašė:
Kristinute92 rašė:
Snowflake rašė:

Sveiki. Pildant prašymą iškilo vienas klausimas, jei galite patarkit, ką blogai padariau :) Užpildžiau identifikaciją, kontaktinę informaciją, taip pat išsilavinimą. Kai priėjau papildomą informaciją, nieko nepildžiau, todėl nėjo pradėti rašyti prašymą. Kai grįžus prie papildomos informacijos parašiau, kad užsienio kalba, kurią studijuosite būsimų studijų metu yra anglų, ir išsaugojau,  prašymą jau ėjo pildyt, bet aš anglų neketinu papildomai mokintis studijų metais, tai ką daryt?... Gal supratot, ką parašiau

 Man lygiai toks pat klausimas iškilo, bet aš pasirinkau anglų kalbą ir viskas, nes tai vienintelis normalus variantas:)) Bet irgi truputi nesupratau kodėl būtina pasirinki kažkokią konkrečią kalbą, kodėl negalima tiesiog palikti tuščią vietą ir tiek.:)

 Mano nuomone todėl,kad studiju metu visvien gali būti kokia nors užsienio kalba, jos pagrindai ar kažkas tokio ir tiek... :)

 Aš panašiai irgi pagalvojau,kad pasirenki lyg ir antrą kalbą ar kažkas panašaus.:) Bet kaip tada dėl tų, kurie norėtų studijuoti tarkim rusų ir anglų kalbas arba anglų ir vokiečių.:) Žodžiu, kažkas man vistiek neaišku.:D

 Priklauso nuo studijų, kaip pvz. turizmas, ten reikia 2 užsienio kalbų... taip,kad visur skirtinagai :D

 Nu gerai, bet tai kodėl ten, kur reikia pildyt tą papildomą informaciją, parašyta : "Visus papildomą informaciją nurodančius dokumentus turėsite pateikti aukštosios mokyklos priėmimo komisijai, kai būsite pakviestas studijuoti. Jei pateikus patvirtinančius dokumentus paaiškės neatitikimų su dabar Jūsų nurodyta informacija, pakvietimas bus anuliuotas ir studijų sutartis nebus pasirašoma."  Tai jei aš pasirašiau, kad studijuosiu papildomai anglų kalbą vien tam, kad eitų pildyti prašymą, tai dokumento juk neturėsiu, nes iš tikro nesimokinsiu aš jos

Žinutė parašyta: 2011-06-20 10:56:36 | Nuoroda
nepavojinga rašė:
Snowflake rašė:
nepavojinga rašė:
Kristinute92 rašė:
nepavojinga rašė:
Kristinute92 rašė:
Snowflake rašė:

Sveiki. Pildant prašymą iškilo vienas klausimas, jei galite patarkit, ką blogai padariau :) Užpildžiau identifikaciją, kontaktinę informaciją, taip pat išsilavinimą. Kai priėjau papildomą informaciją, nieko nepildžiau, todėl nėjo pradėti rašyti prašymą. Kai grįžus prie papildomos informacijos parašiau, kad užsienio kalba, kurią studijuosite būsimų studijų metu yra anglų, ir išsaugojau,  prašymą jau ėjo pildyt, bet aš anglų neketinu papildomai mokintis studijų metais, tai ką daryt?... Gal supratot, ką parašiau

 Man lygiai toks pat klausimas iškilo, bet aš pasirinkau anglų kalbą ir viskas, nes tai vienintelis normalus variantas:)) Bet irgi truputi nesupratau kodėl būtina pasirinki kažkokią konkrečią kalbą, kodėl negalima tiesiog palikti tuščią vietą ir tiek.:)

 Mano nuomone todėl,kad studiju metu visvien gali būti kokia nors užsienio kalba, jos pagrindai ar kažkas tokio ir tiek... :)

 Aš panašiai irgi pagalvojau,kad pasirenki lyg ir antrą kalbą ar kažkas panašaus.:) Bet kaip tada dėl tų, kurie norėtų studijuoti tarkim rusų ir anglų kalbas arba anglų ir vokiečių.:) Žodžiu, kažkas man vistiek neaišku.:D

 Priklauso nuo studijų, kaip pvz. turizmas, ten reikia 2 užsienio kalbų... taip,kad visur skirtinagai :D

 Nu gerai, bet tai kodėl ten, kur reikia pildyt tą papildomą informaciją, parašyta : "Visus papildomą informaciją nurodančius dokumentus turėsite pateikti aukštosios mokyklos priėmimo komisijai, kai būsite pakviestas studijuoti. Jei pateikus patvirtinančius dokumentus paaiškės neatitikimų su dabar Jūsų nurodyta informacija, pakvietimas bus anuliuotas ir studijų sutartis nebus pasirašoma."  Tai jei aš pasirašiau, kad studijuosiu papildomai anglų kalbą vien tam, kad eitų pildyti prašymą, tai dokumento juk neturėsiu, nes iš tikro nesimokinsiu aš jos

 Na logiškai galvojant tai juk visose studijose reikia užsienio kalbos, tai čia nereikia labai gilintis :D tiesiog pasirenki tai kas geriau sekas ar ka nori mokytis ir tiek,

 Žodžiu bus gerai, svarbu paklausiau ir pasitikslinau

Žinutė parašyta: 2011-06-25 18:56:39 | Nuoroda

Galbūt kvailas klausimas : jei įstoji į vf, tai reiškiasi, kad įstoji visiems studijų metams ar gali perkelti į vnf, kai turi skolų ir rezultatai blogi?

Žinutė parašyta: 2011-06-27 23:14:51 | Nuoroda

Sveiki,

kur būtų galima rasti surašytas visas metinių pirmosios pakopos studijų kainas?

Žinutė parašyta: 2011-06-27 23:51:16 | Nuoroda
Nejuu rašė:
Snowflake rašė:

Sveiki,

kur būtų galima rasti surašytas visas metinių pirmosios pakopos studijų kainas?

 Visų studijų programų metines kainas galima rasti čia (7-8 psl.)
www.vdu.lt/public/var/files/2011_m_priemimo_taisykles.pdf

 Ooo, dėkui dėkui

Žinutė parašyta: 2011-06-30 20:09:27 | Nuoroda
LadyShadow rašė:

 Sveiki, norėjau paklausti ar galima jau užpyldytą prašymą kaip nors pakeisti? norėčiau pakeisti pirmas 3 vietas 

 Galima iki liepos 22 d

Žinutė parašyta: 2011-07-04 20:37:47 | Nuoroda

Mane sudomino maži kompiuteriukai Asus eee gal kas nors, kas naudoja tokius, galėtų pareikšti savo nuomonę?

Žinutė parašyta: 2011-07-07 16:11:54 | Nuoroda
Aurimas Šimkus (SuperHP) rašė:
Snowflake rašė:

Mane sudomino maži kompiuteriukai Asus eee gal kas nors, kas naudoja tokius, galėtų pareikšti savo nuomonę?

 Aš turiu netbuka. Visai geras aparatas. Internetui, muzikai, filmams užtenka. Na, jei knygų nerašai, tai ir ofiso darbams užtenka. Tačiau jie nėra galingi. Jei studijų metu reikės dirbti su specializuotomis galingomis programomis, kaip 3DsMax ar AutoCad, tai šis variantas netinka. Tačiau jei kompiuterio reikia daugiau studentavimui, nei studijavimui, tai tikrai turėtų užtekti. 

 Dėkui už info, nes domina tai ką sako tie, kurie naudojasi, o ne ką sako gamintojai :) na o specialybė mano tikrai nebus tokia, kad reikėtų dirbti su galingom programom, tai, manau, šis variantas man visai tiktų

Žinutė parašyta: 2011-07-08 19:06:23 | Nuoroda

O gal kas nors apie DELL Inspiron Mini 10 galėtų papasakot ?

Žinutė parašyta: 2011-07-22 14:49:00 | Nuoroda

Sveiki, aš ir norėčiau studijuoti KTU, specialybė - technikos kalbos vertimas ir redagavimas (anglų), gal atsiras bendraminčių? dar rašiau finansus, apskaitą, bet tikiuosi pirmu nr patekti

Žinutė parašyta: 2011-07-26 08:09:16 | Nuoroda

Mielas (-a) stojantysis (-čioji),
pranešame, kad Jūs esate kviečiamas(-a) studijuoti:

Studijų programa: technikos kalbos vertimas (anglų kalba), NL
Aukštoji mokykla: Kauno technologijos universitetas
Finansavimo pobūdis: VF
Pageidavimo numeris: 1

Woohoo

Žinutė parašyta: 2011-07-26 08:12:22 | Nuoroda

Įstojau čia, gal atsiras tokių kaip aš?

Žinutė parašyta: 2011-07-26 08:32:37 | Nuoroda
Kirstuke rašė:

O nuotrauku reikia? :D (pasirasant sutarti)

 Kiek žinau nereikia, ten lyg ir parašyta, kad ne bet kažkokią turiu nuo praeitų metų tai pasiimsiu

Žinutė parašyta: 2011-07-26 08:44:43 | Nuoroda
Kirstuke rašė:
Snowflake rašė:
Kirstuke rašė:

O nuotrauku reikia? :D (pasirasant sutarti)

 Kiek žinau nereikia, ten lyg ir parašyta, kad ne bet kažkokią turiu nuo praeitų metų tai pasiimsiu

Tai tada neisiu fotkintis :D bet del atsargos gal reiketu. Ai, apseisiu.

 

 Tai gal kokią seną turi