Vartotojo Daumantas11 pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-06-05 00:33:23 | Nuoroda

Sveiki, Na egzaminų maratonas jau prasidėjo, tuoj jau reiks pildyt prašymus o aš vis neišsirenku iš šių dviejų studijų programų Elektros inžinerija ir Elektros energetikos technologijos. Gal kas mokosi ar mokėsi bent vieną iš jų ir gali nuoširdžiai išreikšti savo nuomonę ar gal kas ir nesimokė bet gali draugiškai patart? Kuo jos skiriasi, kuri geresnė ir perspektyvesnė, į kurią didesnis konkursas ir kurią jūs rinktumėtes mano vietoje? Padėkit abiturientui, AČIŪ!

Žinutė parašyta: 2011-06-05 00:38:35 | Nuoroda

Sveiki, Na egzaminų maratonas jau prasidėjo, tuoj jau reiks pildyt prašymus o aš vis neišsirenku iš šių dviejų studijų programų Elektros inžinerija ir Elektros energetikos technologijos. Gal kas mokosi ar mokėsi bent vieną iš jų ir gali nuoširdžiai išreikšti savo nuomonę ar gal kas ir nesimokė bet gali draugiškai patart? Kuo jos skiriasi, kuri geresnė ir perspektyvesnė, į kurią didesnis konkursas ir kurią jūs rinktumėtes mano vietoje? Padėkit abiturientui, AČIŪ!

Žinutė parašyta: 2011-06-08 22:44:54 | Nuoroda

dėkuj už atsakymą, jau galvojau niekas neparašys o tavo nuomone kas geriau iš jų abiejų? Kuo skiriasi gal žinai? Aš neišsirenku niekaip..

Žinutė parašyta: 2011-06-09 21:28:56 | Nuoroda

o atsinaujinancioji enrgetika? :)

Žinutė parašyta: 2011-06-09 21:29:38 | Nuoroda

o atsinaujinancioji energetika? :)

Žinutė parašyta: 2011-06-26 21:46:23 | Nuoroda

Sveiki, niekaip negaliu apsispręsti dėl šių dviejų specialybių. Gal kas vieną iš jų studijuoja ir gali padėti. Kuri paranašesnė, kuo skiriasi, ar sunku mokytis, kokios galimybės, kokie minusai.O gal ne tokią specialybę studijuojat bet tame universitete, tai apie patį universitetą galit kažką papasakot? :) ačiū!!

Žinutė parašyta: 2011-06-26 21:46:54 | Nuoroda

Sveiki, niekaip negaliu apsispręsti dėl šių dviejų specialybių. Gal kas vieną iš jų studijuoja ir gali padėti. Kuri paranašesnė, kuo skiriasi, ar sunku mokytis, kokios galimybės, kokie minusai.O gal ne tokią specialybę studijuojat bet tame universitete, tai apie patį universitetą galit kažką papasakot? :) ačiū!!

Žinutė parašyta: 2011-06-26 21:47:22 | Nuoroda

Sveiki, niekaip negaliu apsispręsti dėl šių dviejų specialybių. Gal kas vieną iš jų studijuoja ir gali padėti. Kuri paranašesnė, kuo skiriasi, ar sunku mokytis, kokios galimybės, kokie minusai.O gal ne tokią specialybę studijuojat bet tame universitete, tai apie patį universitetą galit kažką papasakot? :) ačiū!!

Žinutė parašyta: 2011-07-01 19:25:13 | Nuoroda

taip, yra tos informacijos ir ją visą skaičiau, bet ta informacija - tokie sausi, oficialūs dalykai. O man norisi kažko išgirst daugiau iš pačių studentų, studijuojančių tai. Ar sunku, ar geri dėstytojai, ar nesigaili, ar patenkinti tuo ką pasirinko, jei nepatinkinti tai kodėl ir kuo, ar perspektyvos kažkokios jaučiamos ar ne, gal kas baigė ir su darbo paieškom pagal specialybę susidūrė ir papasakos kaip sekėsi. Na žodžiu mintį pagavot manau :)

Žinutė parašyta: 2011-07-01 19:34:01 | Nuoroda

o ką galit pasakyt apie elektros energetikos technologijas? :)

Žinutė parašyta: 2011-07-09 22:14:40 | Nuoroda

Blemba nepyk, bet keistas tavo mąstymas. Stot belenkur, svarbu kad pasimokyt universitete ir rast ten gerų draugų kompaniją? Na galiu pasakyti vadyba yra š. Kaip kokie super klijai kurie ale klijuoja viską, bet ant rimto neklijuoja nieko. Magistras vadybos tai naudingas, kai jau turi kažkokį išsilavinimą. O jei bakalauras vadybos tai pačiupinėsi visko po biški, bet nieko dorai nemokėsi. Na, bet tavo reikalavimus atitinka puikiai : studijuosi universitete,  susirenka tikrai ne moksliukai, mokytis nesunku, galėsi tūsintis sočiai. Dar pedagoginiam pradinukų mokytoju girdėjau žiaaaauriai malkos, sakė bambonkės iš vis. Čia VPU man rodos.Bet jei pats nežinai nei savo tikslų nei siekių, o stosi dėl to kad taip daro visi arba liepia tėvai, tai gal dar kol kas nestok niekur, gerai atsitūsink, o po to kai jau mąstymas bus kryptingas, atsiras gyvenimo siekiai, tikslai, tada stok.

Žinutė parašyta: 2011-07-10 20:35:45 | Nuoroda

Kažkiek galvojau apie tai, bet pagalvojau, kad fizika nėra mano stipriausioji pusė, todėl pasirinkau technologinius mokslus. Sėkmės renkantis būsimi kolegos :)

Žinutė parašyta: 2011-07-13 20:38:08 | Nuoroda

įstotum

Žinutė parašyta: 2011-07-14 00:12:13 | Nuoroda

Galvoju apie atsinaujinančią energetiką. Nežinau ar pasirinksiu gerai ar po to labai teks gailėtis - išsirinkt tikrai sunku :s

Žinutė parašyta: 2011-07-17 12:58:21 | Nuoroda

labas. aš galvoju rašyt ją pirmu numeriu, tačiau nežinau ar po to teks gailėtis ar ne :)

Žinutė parašyta: 2011-07-18 09:48:16 | Nuoroda

1 KTU atsinaujinančioji energetika
2 KTU elektros energetikos technologijos
3 VDU energetikos fizika
4 KTU telekomunikacijos
5 KTU ekonomika (Kaune)
Balo užtenka manau pilnai pačiam pirmam pasirinkimui, tai kiti tik dėl vaizdo, bile kad būtų ne vienas :D neįsivaizduoju ar renkuosi gerai ar ne, pasimatys tik ateity, na galų gale dar 4 dienos liko keist prašymą :D kas pasirinko ar galvoja rinktis pirmą tokį kaip mano parašykit žinutę, susibendrausim :)

Žinutė parašyta: 2011-07-19 00:08:47 | Nuoroda

Sveiki, turbūt ir aš būsiu vienas iš KTU studentų, nes visas specialybes iš KTU ir pasirinkau sąraše :D pirmu numeriu rašiau atsinaujinančią energetiką, bet dar neesu garantuotas dėl savo sprendimo

Žinutė parašyta: 2011-07-19 21:47:15 | Nuoroda

KB24 , aš pirmu numeriu rašau atsinaujinančią energetiką, bet savo pasirinkimo nelabai turiu kuo pagrįst :) todėl ir man būtų įdomu sužinoti apie tai plačiau

Žinutė parašyta: 2011-07-25 22:37:36 | Nuoroda

būsimi ekonomistai renkasi ne čia, o darbo biržoj

Žinutė parašyta: 2011-07-25 22:41:41 | Nuoroda

dabar skaičiau KTU tinklapy, kad nuotraukos nebereik, kad padaro vietoj :) kaip čia yr?