Vartotojo gabrikas1 pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-06-28 15:36:42 | Nuoroda

Po 40min. egzo isejau. Antros dalies nelaukiau :D Idomu ar islaikysiu ? :D Kada atsakymai ? :D

Žinutė parašyta: 2011-07-03 17:09:56 | Nuoroda

 uuuuhuu 3prc. :D Laimejau lazybas :):):) mokytoja sake kad neislaikysiu :D

Žinutė parašyta: 2011-07-08 17:03:48 | Nuoroda

 Ar yra stojanciu i istagu administravima ? Idomu istosiu jai laikiau tik Lietuviu , istorija ir informatika?
Drauge praeitais istojo , be matematikos, nors viko puslapije parasyta , kad reikia matematikos.

Žinutė parašyta: 2011-07-08 19:37:13 | Nuoroda

 Sony Vaio VPCM13M1E , laaabai patinka, maziukas, dziaugiuosiu, kad pirkau;)

Žinutė parašyta: 2011-07-09 18:12:42 | Nuoroda

 HELP HELP HELP! 
nieko nesuprantu as tuose parasymuose del prioritetu. Galima zymeti NL, I, NL ir I, I ir NL. 
apacioje parasyta :
NL - nuolatinė studijų forma, I - ištęstinė studijų forma; NL(S) - nuolatinės studijos, vykdomos sesijiniu tvarkaraščiu, NL(V) - nuolatinės studijos, vykdomos vakariniu tvarkaraščiu, I(S) - ištęstinės studijos, vykdomos sesijiniu tvarkaraščiu.
Bet as noriu tik vakarinio. Arba galu gale neakivaisciai. Tikrai zinau kad mano specetbes kur noriu stoti yra vakarinis.. KAIP ZYMET??

 

Žinutė parašyta: 2011-07-09 18:31:13 | Nuoroda
Kuisys rašė:
gabrikas1 rašė:

 HELP HELP HELP! 
nieko nesuprantu as tuose parasymuose del prioritetu. Galima zymeti NL, I, NL ir I, I ir NL. 
apacioje parasyta :
NL - nuolatinė studijų forma, I - ištęstinė studijų forma; NL(S) - nuolatinės studijos, vykdomos sesijiniu tvarkaraščiu, NL(V) - nuolatinės studijos, vykdomos vakariniu tvarkaraščiu, I(S) - ištęstinės studijos, vykdomos sesijiniu tvarkaraščiu.
Bet as noriu tik vakarinio. Arba galu gale neakivaisciai. Tikrai zinau kad mano specetbes kur noriu stoti yra vakarinis.. KAIP ZYMET??

 

 Jei nori į vakarines, tai žymėk I raidė, (ištęstinės)

 Okey, pakeisiu tada visus i I raide. 
Nes man buvo labai keista kad po prasymu buvo parasyta zymeti NL(V) - nuolatinės studijos, vykdomos vakariniu tvarkaraščiu, o kai jau pildai tokio punkto nera...
 

Žinutė parašyta: 2011-07-09 19:13:51 | Nuoroda

 Tai as dabar isvis nesuprantu. Jai as noriu stoti i vakarine. Kaip pildyti ? 1 ir 2 prioritete , ka rasyt???

Žinutė parašyta: 2011-07-09 19:25:41 | Nuoroda
huggy rašė:
gabrikas1 rašė:

 Tai as dabar isvis nesuprantu. Jai as noriu stoti i vakarine. Kaip pildyti ? 1 ir 2 prioritete , ka rasyt???

 at tu nori būtent tik į vakarinį?Tuomet pildyk tik pirmą prioritetą,o antą palik tuščią.

 Noriu butent i vakarini. Bet nevisos mano uzpildyti punktai turi vakarinius. Yra kur tik neakivaisdziai. Tai tiesiog I pirmam palikti , antram nieko nepildyti ?

Žinutė parašyta: 2011-07-09 19:41:08 | Nuoroda
huggy rašė:
gabrikas1 rašė:
huggy rašė:
gabrikas1 rašė:

 Tai as dabar isvis nesuprantu. Jai as noriu stoti i vakarine. Kaip pildyti ? 1 ir 2 prioritete , ka rasyt???

 at tu nori būtent tik į vakarinį?Tuomet pildyk tik pirmą prioritetą,o antą palik tuščią.

 Noriu butent i vakarini. Bet nevisos mano uzpildyti punktai turi vakarinius. Yra kur tik neakivaisdziai. Tai tiesiog I pirmam palikti , antram nieko nepildyti ?

 Taip. 

 ACIU :)

Žinutė parašyta: 2011-07-12 04:19:21 | Nuoroda

1. VK istaigu administravimas vf
2. VK reklamos vadyba vf
3. VK istaigu administravimas vnf
4. VK reklamos vadyba vnf
5. VK pekybos vadyba vnf
6. SMK transporto ir logistikos verslas vnf
7. TTVAM turizmo ir viezbuciu administravimas vnf
8. TTVAM reklamos vadyba
9. VKK verslo vadyba

 :D Nes juokinga rasyt, nes visi i visokius VU , KTU ir panasiai padave, o as... :D:D

Žinutė parašyta: 2011-07-16 08:07:57 | Nuoroda

Sveiki. Niekaip nerandu tikslios informacijos apie mano norimas studijuoti studijas. Turiu klausima. Noriu studijuotu Vilniaus kolegijoje, Soceliniu mokslu srityje. Galbut kas nors tiksliai zino kokias nuo siu metu specelybes galima studijuoti mokinantis vakare?(Vakariniame)

Žinutė parašyta: 2011-07-26 01:04:35 | Nuoroda

 KAS ISTOJOT???Kursiojai :))

Žinutė parašyta: 2011-07-26 01:11:47 | Nuoroda
kakava2 rašė:

labas, koks balas tavo?
 

 Labas, labai mazas :D 7.02. Istojau i vnf:)

Žinutė parašyta: 2011-07-26 01:28:53 | Nuoroda

 Taigi iki 12h paskelps!! nesiparinkit dar! 
as tai labai dziaugiuosi :)

Žinutė parašyta: 2011-07-26 02:19:16 | Nuoroda

 Beto as i vakarini einu :) ir pati is vilniaus, taip kad su bendrabuciais nebusiu susijusi :D

Žinutė parašyta: 2011-07-26 13:23:34 | Nuoroda
Romaaa rašė:

aš irgi įstojau čia... Vos nenumiriau iš siaubo pamačius,kad čia pakliuvau, nors rašiau septintu numeriu, o tikėjausi bent į vk finansus įstot. Tai spėju teks man laimę antram ture išmėgint

 Kam tada isvis rasei jei nepatinka sita specelybe? :)

Žinutė parašyta: 2011-07-26 14:15:17 | Nuoroda

 As Istaigu administravima, vakarinis. Kas ten pat ? :)

Žinutė parašyta: 2011-07-26 16:31:44 | Nuoroda

 Sveiki. PADEKIT. 
Mano drauge neistojo i ten kur norejo, nes rase tik VF. Kaip dabar redaguoti prasyma ? Parasyta viska VNF vieta????

Žinutė parašyta: 2011-07-26 16:34:16 | Nuoroda

 Kaip butent redaguoti prasyma ? Nes ten islike VF vietos, o kai spaudi PLACIAU neredaguoja nieko..

Žinutė parašyta: 2011-07-26 19:03:01 | Nuoroda

 Na na kas i ISTAIGU ADMINISTRAVIMA ??? Nejaugi viena mokysiuosi :D