Vartotojo turek_beda pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-06-06 22:43:13 | Nuoroda
Mūza rašė:

tai tada tureciau susitvarkyt su tuo koeficientu... Dar kliuna proporcingumas :D Tarkim kai buna trikampio panasumas pagal 3 krastiniu proporcijas a/a1=b/b1=c/c1, tai kiekvienas padalintas skaicius turi buti visu toks pat ?

 Jus visiskai teisi a/a1=b/b1=c/c1 = k

 

Žinutė parašyta: 2011-06-06 22:46:21 | Nuoroda
Mūza rašė:

Manau egzaminas bus sunkus, nei vienas siemet egzas nelengvas... nezinau net ka dar pasikartot... siaip darbo ir judejimo uzdaviniu nelabai suprantu...

 Siap nereiketu bijot, kad sunkus bus nes tada jis bus sunkus visiem. Pats truputi bijau, kad pamirsiu kokia formule ar susimausiu per jauduli, bet tikiuos viskas bus gerai ;)

O del kartojimosi tai geriau spjauk i viska ir eik miegot, issimiegosi ir bus dar geriau nei dabar kartosies kanors :)

Žinutė parašyta: 2011-06-06 23:02:34 | Nuoroda

 Gal dar kokias aritmetines progresijos formules

Žinutė parašyta: 2011-06-07 13:07:17 | Nuoroda
Neilla rašė:
andriusk92 rašė:
KB24 rašė:

Paskutinio gavot 10/3 ir 2saknis is 5 ?

 aha

 o kaip skaiciavot sita uzdavini? as irgi gavau 2saknys is 5, bet kitos krastines nesugebejau rast :(

 Ten reikejo rast paraboles plota ir ji prisilygint = x*2saknys is 5 ir issireiksti x :)

Žinutė parašyta: 2011-06-07 13:08:06 | Nuoroda
ernestas7 rašė:

o 12 kokia c didziausia reiksme?

10 ar 11?nes 0 lyg priskiriamas naturaliems skaiciam

 0 nera naturalusis skaicius.

Žinutė parašyta: 2011-06-07 13:09:01 | Nuoroda
Regvita rašė:
ernestas7 rašė:

o 12 kokia c didziausia reiksme?

10 ar 11?nes 0 lyg priskiriamas naturaliems skaiciam

 as gavau 9, ir nulis nepriskiriamas naturaliesiems;)

 Kaip tu galejai gaut 9 jei gavos a+c = 11 ?

Žinutė parašyta: 2011-06-07 13:11:47 | Nuoroda
ernestas7 rašė:

Natūraliųjų skaičių aibė žymima N={1,2,3,4,…}, taip pat kartais įtraukiamas ir 0, tada N={0,1,2,3,4,…}.

 Natūraliųjų skaičių savybės

1 yra mažiausias natūralusis skaičius.

Žinutė parašyta: 2011-06-07 13:12:55 | Nuoroda
Donatas1992 rašė:

As skaiciavau kad ten su tikimybe buvo 6 silpnesni ir 2 stipresni, ar teisingai?

Noriu paklausk, ar gaunama kiek nors tasku uz gera sprendimo principa, bet gauta bloga atsakyma, nes anksciau suklydau skaiciuodamas.

 Gauni, jei klaidos nepadarei pacioi pradzioi.

Žinutė parašyta: 2011-06-07 13:13:44 | Nuoroda
Neilla rašė:
turek_beda rašė:
Neilla rašė:
andriusk92 rašė:
KB24 rašė:

Paskutinio gavot 10/3 ir 2saknis is 5 ?

 aha

 o kaip skaiciavot sita uzdavini? as irgi gavau 2saknys is 5, bet kitos krastines nesugebejau rast :(

 Ten reikejo rast paraboles plota ir ji prisilygint = x*2saknys is 5 ir issireiksti x :)

 as skaiciavau sita pagal atsuma tarp plokstumos tasku, ir gavau viena krastine teisingai, idomu duos tasku?

 Pagal viska tai turetu duot kazkiek tasku, bet cia dazniausiai priklauso nuo vertintojo.

Žinutė parašyta: 2011-06-07 13:33:41 | Nuoroda
Doras rašė:
Doras rašė:
Mindauge rašė:

Sveiki matematikai, kiek gavot su tom pusim? 

 Remdamasis 1moko matematiką gavau 315 pušų. Per dvi dienas pasodino 675 pušis. Norint, kad pirmą dieną būtų mažiau pušų, antrą dieną reikėjo sodinti tik pušis. Tad, 675 - 360 pušų, pasodintų antrą dieną = 315. Nežinau ar gerai, bet bentjau logiška.

 Kas nors dar sprendė šitą uždavinį? kiek gavot? ką taikėt?

 As taip pat gavau 315. Remiausi taip pat 1`oko matematika ir loginiu mastymu, nes kitaip nezinau kaip reiketu issprest.

Žinutė parašyta: 2011-06-07 13:37:20 | Nuoroda
enga788 rašė:
KB24 rašė:

Pastebejau kad dauguma čia esančių  + - padare visus uzdavinius gerai, tai reiškias šiais metais reiks daug daugiau tašku gaut geresniam procentui, bet tikiuosi kad čia renkasi tik ta dalis mokinių kuri vislaika surenka daug tšk, nes kitaip nk gero

 aš ir taip tikiuosi :DD

 As manau, jog cia atejo zmones tik pasigirt kokie jie saunuoliai ir koks lengvas egzas buvo :) 

Žinutė parašyta: 2011-06-07 13:44:41 | Nuoroda
ernestas7 rašė:

O KOKIA F(X) REIKSME TUREJO BUT KAD GAUTUSI 3?-5

 As irgi -5 gavau. 

Zodziu zmones maziau jau gilinkites db i ta matematikos egzamina, eikit pailset, as pvz varau prie juros :D

 

Žinutė parašyta: 2011-06-07 13:48:39 | Nuoroda
animagne rašė:

Esu vienas geriausių matematikų tarp abiturientų (laikau save 3-4, pagal šių metų rezultatus) ir galiu pasakyti, kad 90% negauti šiais metais iš tikrųjų mokiusis matematiką, turėtų būti gėda. Lengviausias egzaminas iš visų valstybinių matematikos egzaminų (beveik visus išsprendžiau, tai ši nuomonė pagrįsta). Buvo tik vienas probleminis uždavinys (su apskritimu ir liestine) ir tai jis buvo sunkus vien todėl, kad jam vieninteliam reikalingos formulės (skirtulio išpjova) pirmuose lapuose nebuvo pateiktos.

O dėl uždavinio su telefonais, kaip jau sakė, teisinga išraiška 135 + 1.8x (kiekvieną mėnesį prakalbėjo po x minučių, o ne per visus metus).

 As tai pvz esu pasaulyje tarp 1 ir antros vietos geriausiu matematiku. Ir manau yra geda gaut maziau nei 100%. As pats geriausias ir kieciausias, mane visos panos myli ir geidzia manes. Mokytojai net netikrina mano darbu nes kaip ir minejau as toks afigienas, kad net neapsimoka joms gaist laiko vistiek as visada 10`ukus gaunu.

Žinutė parašyta: 2011-06-08 21:09:09 | Nuoroda
Ugnec rašė:

egzaminu centre sake,kad rezultatus skelbs penktadieni ;) tikekimes,kad sikart tikrai paskelbs;)

 Gal netycia zinai del anglu ? :D

Žinutė parašyta: 2011-06-09 00:11:38 | Nuoroda
liusi westenra rašė:

nu taj jeigu kils kartele taj irgi normaliai turetu buti, nes anais metais 4 taskus praradus galejo gauti simta ;D taj siemet tikrai nebus kad tik viena praradus 100% gaus gal du minimum o ir jeigu po to po viena taskeli nuiminetu taj nemazi pracentai gautuos

Jau radau vienam forume tokius pamastymus:

64-62-100%

61-60-99%

59-58-98%

57-56-97%

55-54-96%

ir t.t.

gali buti kad kazkas peza, bet taip logiskai gan pasirode :P

 Nu tai logiska, kad nusisneka zmones... Nes procentai priklauso nuo to kaip kiti abiturijentai islaike. As asmeniskai manau, jog kartele bus panasi kaip praeitais metais. 2010 egzaminas neskaitant paskutines uzduoties buvo taip pat begalo lengvas, gal net lengvesnis uz siu metu. Todel nevertetu cia panikuot.  Ir beto jei cia parase keleta zmoniu, jog egzas begalo lengvas, tai nereiskia, kad visai lietuvai jis buvo lengvas :). Cia forume dauguma renkas tik tie zmones, kurie tikrai mokes, kartojos ir metiniam turejo 8 ir daugiau. Todel prasau neskleiskit cia ereziju.

Žinutė parašyta: 2011-06-09 00:32:55 | Nuoroda
Zigmukas rašė:
Erudite rašė:
Zigmukas rašė:
Erudite rašė:
turek_beda rašė:
liusi westenra rašė:

nu taj jeigu kils kartele taj irgi normaliai turetu buti, nes anais metais 4 taskus praradus galejo gauti simta ;D taj siemet tikrai nebus kad tik viena praradus 100% gaus gal du minimum o ir jeigu po to po viena taskeli nuiminetu taj nemazi pracentai gautuos

Jau radau vienam forume tokius pamastymus:

64-62-100%

61-60-99%

59-58-98%

57-56-97%

55-54-96%

ir t.t.

gali buti kad kazkas peza, bet taip logiskai gan pasirode :P

 Nu tai logiska, kad nusisneka zmones... Nes procentai priklauso nuo to kaip kiti abiturijentai islaike. As asmeniskai manau, jog kartele bus panasi kaip praeitais metais. 2010 egzaminas neskaitant paskutines uzduoties buvo taip pat begalo lengvas, gal net lengvesnis uz siu metu. Todel nevertetu cia panikuot.  Ir beto jei cia parase keleta zmoniu, jog egzas begalo lengvas, tai nereiskia, kad visai lietuvai jis buvo lengvas :). Cia forume dauguma renkas tik tie zmones, kurie tikrai mokes, kartojos ir metiniam turejo 8 ir daugiau. Todel prasau neskleiskit cia ereziju.

 Matematiką laikiau vienoj mokykloj su dar 100-150 abiturientų. Absoliuti dauguma po egzo buvo švytintys iš laimės ir aplinkui tik ir girdėjos " eina sau kaip lengva buvo". Tad jokios čia ne erezijos.

Tik kad tas perdetas dziaugsmas kartais yra blogiau nei asaros ir raminamuju dozes :)

O ko gi čia žmonėm verkti ir ramintis, jei viską suprato, viską išsprendė?:) Išvis paprastai tik olimpiadininkai ir šiaip matematikos master'iai laisvai gaudavo 100, o dabar maksimumas bus pasiekiamas ir vidutinybėms

Paziuresim rezultatams paskelbus ar nedings ta arogancija :)

 Man irgi kazkaip smirda sita forumo skiltis.

Žinutė parašyta: 2011-06-09 11:36:14 | Nuoroda

 Praeitais metais irgi visi forumai kalbejo, jog egzas nerealiai lengvas. Bet kai paziuri analize ir matai jog isvestine sugeba teisingai gaut tik 36% abiturijentu tai supranti, jog ne visiem matematika tokia lengva.

Žinutė parašyta: 2011-06-09 15:10:44 | Nuoroda

 Apskritai egzaminai yra pats idijotiskiausias dalykas koki esu mates. Parasai egzamina ir viskas. Niekas tau nepaaiskina kas dabar bus, kaip cia viskas vyks ir kada mazdaug rezultatu reikia laukti. Egzaminu centras tyli ir realiai apie rezultatu paskelbimo data gali speliot tik is gandu. Mokykloi 10 metu reikia mokytis visiskai beviltiskus dalykus, kuriu man gyvenime neprireiks. Tik atejus i 11 klase pradeda ruosti egzaminam, kurie gana daug itakos tures tavo likusiam gyvenimui. Mokyklose pilna mokytoju, kurie ne tik, kad nenori, bet ir negali dirbt tokio darbo. Sakoma, kad mokykla turi paruosti gyvenimui... Man mokykla parode, kokia nesamoninga svietimo sistema gyvuoja lietuvoi ir as tikiu, kad tokios nesamones vyksta visose valstybinese istaigose, pradedant seimu ir baigiant viesuoju tuoletu...

Žinutė parašyta: 2011-06-09 15:17:40 | Nuoroda
Egiuxz rašė:
turek_beda rašė:

 Apskritai egzaminai yra pats idijotiskiausias dalykas koki esu mates. Parasai egzamina ir viskas. Niekas tau nepaaiskina kas dabar bus, kaip cia viskas vyks ir kada mazdaug rezultatu reikia laukti. Egzaminu centras tyli ir realiai apie rezultatu paskelbimo data gali speliot tik is gandu. Mokykloi 10 metu reikia mokytis visiskai beviltiskus dalykus, kuriu man gyvenime neprireiks. Tik atejus i 11 klase pradeda ruosti egzaminam, kurie gana daug itakos tures tavo likusiam gyvenimui. Mokyklose pilna mokytoju, kurie ne tik, kad nenori, bet ir negali dirbt tokio darbo. Sakoma, kad mokykla turi paruosti gyvenimui... Man mokykla parode, kokia nesamoninga svietimo sistema gyvuoja lietuvoi ir as tikiu, kad tokios nesamones vyksta visose valstybinese istaigose, pradedant seimu ir baigiant viesuoju tuoletu...

Jei 10 metų nesimokei - per 2 visko neišmoksi.

 Mano pusesere iki 11 klases isvis begiodavo is pamoku, dvejetais mokes, vos ne kiekvienais metais pataisu eidavo. 10`oi klasei zuvo tevas, ji pradejo kitaip ziuret i gyvenima: Baige mokykla raudonu diplomu, istojo i Kauno univera (odontologija) nemokamas studijas.

Žinutė parašyta: 2011-06-09 15:27:11 | Nuoroda
Monstras rašė:

@Egiuxz: Aš tiksliukas, tikrai ne menininkas. Bet man atrodo tu esi kvailys. :)

As irgi panasiai mastau ;)