Vartotojo KasparasA pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-06-07 17:46:09 | Nuoroda
Zigmukas rašė:

1.C

2.C

3.B

4.D

5.E

6.E

7.C

8.A

9.X=-1, Y=6

10.10

11.2 KARTUS

12.

1) (1;0)

2)x>1

3)-2;-1;0

4)499

13.

1)x <=4

2)-5

3) (0;2) (4;0)

14. 135 +1.8x

15.

1) Pagal liestine ir spinduli status kampas, pagal istiestiniu kampu suma 180 laispniu, pagal trikampio kampu suma 180laipsniu. Aisku galima ir kitaip

2)(-1; saknis is 3)

3) 2saknis is2 is 2/3 PY

4) m= saknis is3 /3 ; b= 4saknys is3/3

16. 2saknys is 2 - saknis is3

17.10h 30min

18.Didziausia f(2) = -1/3

Maziausias f(0) =-3

19. 2PYn, n priklauso sveikiems ir

+- arc cos 1/3 +2PYn, n priklauso sveikiems

20. 315?

21. 27/40 arba 0.675

22.2 saknys is 5 ; 10/3

 

Taip pat viską gavau. Bet pasiskaičius atrodo, kad tokių žmonių, kurie viską teisingai gavo bus labai nemažai :)

Žinutė parašyta: 2011-06-08 12:05:09 | Nuoroda
Neilla rašė:
Suniuss rašė:
Neilla rašė:
Egzustresas7894 rašė:
Suniuss rašė:

Stai issprendziau viska ir nuskanavau:

rapidshare.com/files/756499506/2011_m._Matematikos_VBE_uzduotys_su_sprendimais.rar

www.megaupload.com/?d=AS0WLDZN

Imeciau ir i megaupload ir i rapidshare, nezinau, siuskites is ten, is kur greiciau siuncia.

 Mldc suniau

 o cia tikrai visi atsakymai teisingi? :)

 Dauguma tikrai taip. O as labai tikiuosi, kad ir visi, nes svarrastyje padariau lygiai taip pat, tik dailyrasciu :). Jei kas neaisku, ar nesutinki, parasyk, issiaiskinsim.

o pvz 19 uzduotis, jau po redukcijos lygti sprendziau su pazymejimu, cosx=a, tai gerai bus? 

 Jei išsprendei ir gavai teisingus atsakymus, tai tikrai bus gerai. Aš irgi keitinį įsivedžiau. Realiai, tai kas kaip moka, tas taip ir sprendžia, nes dažnai keletas būdu būna pratimui išspręst :)

Žinutė parašyta: 2011-06-11 12:38:24 | Nuoroda
Piggy rašė:

O jei as prarasau 20 tasku, kiek kazin surinksiu? o A lygio taskai daugiau lemia ar kaip?

 http://nec.lt/failai/1765_MATEMATIKA_ST-AN_2010.pdf , maždaug gali pagal praeitus metus orientuotis. Svarbu kiek taškų surinkai, o jie bus iš A ar iš B lygio, tai jau jokio skirtumo :) 

Žinutė parašyta: 2011-06-17 14:24:00 | Nuoroda
Viktorijaaaa rašė:

 Ei žiūrėkit man stojant reikia arba anglų arba istorijos egzamino. Tuomet viena ima metinį kitą egzaminą. Tai jei aš lievai išlaikiau anglų, bet istorija gerai, jie ir ims didesnį ar čia jau savo nuožiūra jie daro?

 Ims kaip tau naudingiau :)

Žinutė parašyta: 2011-06-30 11:41:31 | Nuoroda
ZerOn1 rašė:
Zigmukas rašė:

Zeron1, kiek tasku praradai? Nes as galvoju 2-3 taskus, taciau man verkiant reikia 97-98 is matiekos 

 Jei niekur daugiau neatims tai 4taskus praradau lengvuose uzdaviniuose :DD 0supajniojau vienam parasiau kad tinka o kitur netinka ir todel blogai..

 Man atrodo ten ir buvo, kad viename nulis turėjo skaitytis kitame ne ;D Nes prašė vienam natūrinio, o kitam sveikojo skaičiaus (aišku jei apie tą patį mes šnekam).

Žinutė parašyta: 2011-06-30 12:02:05 | Nuoroda
dianjank rašė:
KasparasA rašė:
ZerOn1 rašė:
Zigmukas rašė:

Zeron1, kiek tasku praradai? Nes as galvoju 2-3 taskus, taciau man verkiant reikia 97-98 is matiekos 

 Jei niekur daugiau neatims tai 4taskus praradau lengvuose uzdaviniuose :DD 0supajniojau vienam parasiau kad tinka o kitur netinka ir todel blogai..

 Man atrodo ten ir buvo, kad viename nulis turėjo skaitytis kitame ne ;D Nes prašė vienam natūrinio, o kitam sveikojo skaičiaus (aišku jei apie tą patį mes šnekam).

 o ziuriu ne viena as 0 irgi palaikiau naturaliuoju skaiciumi. nors tai dziugina. klausykit o ten kur su dezem buvo sprendimo budas tik vienas? nes kazkaip egzamino metu man ne toptelejo taip sprest, atsakimas teisingas, bet ten as kitaip dariau, isejo kaip mini rislusis tekstas;DD manot uzskaitys? nes paaiskinta tai viskas logiskai:)

 Ne, aš 0 nepalaikiau naturaliuoju, aš jį sveikuoju palaikiau ;D Ir atrodo teisinga, ar ne?

Žinutė parašyta: 2011-06-30 12:17:06 | Nuoroda
dianjank rašė:
KasparasA rašė:
dianjank rašė:
KasparasA rašė:
ZerOn1 rašė:
Zigmukas rašė:

Zeron1, kiek tasku praradai? Nes as galvoju 2-3 taskus, taciau man verkiant reikia 97-98 is matiekos 

 Jei niekur daugiau neatims tai 4taskus praradau lengvuose uzdaviniuose :DD 0supajniojau vienam parasiau kad tinka o kitur netinka ir todel blogai..

 Man atrodo ten ir buvo, kad viename nulis turėjo skaitytis kitame ne ;D Nes prašė vienam natūrinio, o kitam sveikojo skaičiaus (aišku jei apie tą patį mes šnekam).

 o ziuriu ne viena as 0 irgi palaikiau naturaliuoju skaiciumi. nors tai dziugina. klausykit o ten kur su dezem buvo sprendimo budas tik vienas? nes kazkaip egzamino metu man ne toptelejo taip sprest, atsakimas teisingas, bet ten as kitaip dariau, isejo kaip mini rislusis tekstas;DD manot uzskaitys? nes paaiskinta tai viskas logiskai:)

 Ne, aš 0 nepalaikiau naturaliuoju, aš jį sveikuoju palaikiau ;D Ir atrodo teisinga, ar ne?

 0 tai tikrai sveikasis, uztikrinu, bet ten gi nereikejo niekur sveikuju jei neklystu. o busimiems abiturientams patarimas pasikartoti 5-7 klases kursa nes po visos aukstosios matematikos uzsimirsa banaliausi dalykai ir poto skaudu kai suklumpi b uzduotyse del zioplumo o a padarai viska gerai:)

 12.3. Ten su logoritmais kur reik 3 šalia einančius skaičius vardint, ten prašo ;} Jau išgasdinai, maniau kalidų privėliau :D

Žinutė parašyta: 2011-06-30 12:47:22 | Nuoroda
dianjank rašė:
KasparasA rašė:
dianjank rašė:
KasparasA rašė:
dianjank rašė:
KasparasA rašė:
ZerOn1 rašė:
Zigmukas rašė:

Zeron1, kiek tasku praradai? Nes as galvoju 2-3 taskus, taciau man verkiant reikia 97-98 is matiekos 

 Jei niekur daugiau neatims tai 4taskus praradau lengvuose uzdaviniuose :DD 0supajniojau vienam parasiau kad tinka o kitur netinka ir todel blogai..

 Man atrodo ten ir buvo, kad viename nulis turėjo skaitytis kitame ne ;D Nes prašė vienam natūrinio, o kitam sveikojo skaičiaus (aišku jei apie tą patį mes šnekam).

 o ziuriu ne viena as 0 irgi palaikiau naturaliuoju skaiciumi. nors tai dziugina. klausykit o ten kur su dezem buvo sprendimo budas tik vienas? nes kazkaip egzamino metu man ne toptelejo taip sprest, atsakimas teisingas, bet ten as kitaip dariau, isejo kaip mini rislusis tekstas;DD manot uzskaitys? nes paaiskinta tai viskas logiskai:)

 Ne, aš 0 nepalaikiau naturaliuoju, aš jį sveikuoju palaikiau ;D Ir atrodo teisinga, ar ne?

 0 tai tikrai sveikasis, uztikrinu, bet ten gi nereikejo niekur sveikuju jei neklystu. o busimiems abiturientams patarimas pasikartoti 5-7 klases kursa nes po visos aukstosios matematikos uzsimirsa banaliausi dalykai ir poto skaudu kai suklumpi b uzduotyse del zioplumo o a padarai viska gerai:)

 12.3. Ten su logoritmais kur reik 3 šalia einančius skaičius vardint, ten prašo ;} Jau išgasdinai, maniau kalidų privėliau :D

 tai ten "paeiliui "zodis pats uz save  pasako;p 

 Bet daugelis vistiek ten susidirbo ;D. O daugiau šiaip ir nebuvo kur 0 naudot, tik tose divejose vietose, tai pagal idėjai gerai gi padarei :)

Žinutė parašyta: 2011-06-30 13:14:21 | Nuoroda
dianjank rašė:
KasparasA rašė:
dianjank rašė:
KasparasA rašė:
dianjank rašė:
KasparasA rašė:
dianjank rašė:
KasparasA rašė:
ZerOn1 rašė:
Zigmukas rašė:

Zeron1, kiek tasku praradai? Nes as galvoju 2-3 taskus, taciau man verkiant reikia 97-98 is matiekos 

 Jei niekur daugiau neatims tai 4taskus praradau lengvuose uzdaviniuose :DD 0supajniojau vienam parasiau kad tinka o kitur netinka ir todel blogai..

 Man atrodo ten ir buvo, kad viename nulis turėjo skaitytis kitame ne ;D Nes prašė vienam natūrinio, o kitam sveikojo skaičiaus (aišku jei apie tą patį mes šnekam).

 o ziuriu ne viena as 0 irgi palaikiau naturaliuoju skaiciumi. nors tai dziugina. klausykit o ten kur su dezem buvo sprendimo budas tik vienas? nes kazkaip egzamino metu man ne toptelejo taip sprest, atsakimas teisingas, bet ten as kitaip dariau, isejo kaip mini rislusis tekstas;DD manot uzskaitys? nes paaiskinta tai viskas logiskai:)

 Ne, aš 0 nepalaikiau naturaliuoju, aš jį sveikuoju palaikiau ;D Ir atrodo teisinga, ar ne?

 0 tai tikrai sveikasis, uztikrinu, bet ten gi nereikejo niekur sveikuju jei neklystu. o busimiems abiturientams patarimas pasikartoti 5-7 klases kursa nes po visos aukstosios matematikos uzsimirsa banaliausi dalykai ir poto skaudu kai suklumpi b uzduotyse del zioplumo o a padarai viska gerai:)

 12.3. Ten su logoritmais kur reik 3 šalia einančius skaičius vardint, ten prašo ;} Jau išgasdinai, maniau kalidų privėliau :D

 tai ten "paeiliui "zodis pats uz save  pasako;p 

 Bet daugelis vistiek ten susidirbo ;D. O daugiau šiaip ir nebuvo kur 0 naudot, tik tose divejose vietose, tai pagal idėjai gerai gi padarei :)

 ne man 0 pakiso koja kur naturalieji, kazkodel parasiau ats.:11 o ne 10, bet ka jau padarysi. reik sulaukt rytojaus apsisprest i kuria specialibe butent stot ir toliau dziautis vasara:) juk paskutine moksleiviska:)

 Na jo.. Bet tai tik vienas taškas ;} tikėkimės geriausio, o kaip bus tai ryt žiūrėsim ;}

Žinutė parašyta: 2011-07-01 08:04:09 | Nuoroda

 Pagaliau šventė atėjo ir į mano namus ;DD 100!!!!! ahahahahahhahahaha!

Žinutė parašyta: 2011-07-18 15:37:54 | Nuoroda

1. VU ekonomika vf

2. VU vadyba vf

3. VU ekonometrija vf

Bet galiu dar sumanyt sukeisti viską vietom :D O toliau jau beleką rašiau, nes turėčiau ir į šituos įstoti.

Žinutė parašyta: 2011-07-18 20:42:12 | Nuoroda
Margareta rašė:
KasparasA rašė:

1. VU ekonomika vf

2. VU vadyba vf

3. VU ekonometrija vf

Bet galiu dar sumanyt sukeisti viską vietom :D O toliau jau beleką rašiau, nes turėčiau ir į šituos įstoti.

Nemažai žmonių stojimo sąraše parašė ekonometriją. Žinau, kad tokios studijos yra, bet kas tai per mokslas? ką galima būtų dirbti pabaigus ir įgavus šią specialybę?

 Matematikos ir Informatikos fakultete, baigus gaunamas statistikos diplomas (man bent jau labai nepatinka šita vieta :D ). Kiek supratau, tai mokaisi pritaikyti ekonomikos modelius visokius naudojant matematiką. Daug matematikos ir kažkiek ekonomikos studijuojant. O ką dirbt gali, tai nelabai ir žinau, labai panašu turbūt kaip ir su ekonomikos diplomu (nesu garantuotas) arba pildyt statistines lenteles :D

Žinutė parašyta: 2011-07-26 00:49:45 | Nuoroda

 VU ekonomika, VF!!! :D

Žinutė parašyta: 2011-07-26 09:56:03 | Nuoroda

 VU ekonomika, VF su 19,86

Žinutė parašyta: 2011-07-26 21:15:25 | Nuoroda

 Sveiki, žmonės! Įstojau į VF su 19,86 KB.  Gal rimtai kokią skype konferenciją pakuriam?

Žinutė parašyta: 2011-07-28 19:56:27 | Nuoroda
JustinasK rašė:

 Šiandien dar vargais negalais gavau priešpaskutinę vietą į pirmąją pamainą fuksų stovykloje. Kas taip pat varo į pirmąją?:)

Beje, skypės konferencija po truputį pildosi, bet būtų šaunu, kad prisijungtų dar daugiau busimų pirmakursių;)

 Susimatysim stovykloj :D Vakar dar be problemų mane paėmė :)