Vartotojo dfg123 pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-06-07 14:53:44 | Nuoroda

Kokį gavot aukštinės ir  spindulio santykį, kur buvo kūgis ir rutulys?
Aš irgi varysiu tuoj prie ežeriuko :D

Žinutė parašyta: 2011-06-07 22:05:28 | Nuoroda

Kaip manot ar už tą uždavinį kur su kūgiu ir pusrutuliu, galima gauti 1 tašką iš 2, jei gavau aukštinės ir spindulio santykį ne 2, bet 4? Nepastebėjau (parašyta žodžiu + brėžinys!!!:D), kad ten pusrutulis, galvojau, kad rutulys, ir nepadalinau iš dviejų.

Žinutė parašyta: 2011-06-08 10:51:15 | Nuoroda
taiptaip rašė:
dfg123 rašė:

Kaip manot ar už tą uždavinį kur su kūgiu ir pusrutuliu, galima gauti 1 tašką iš 2, jei gavau aukštinės ir spindulio santykį ne 2, bet 4? Nepastebėjau (parašyta žodžiu + brėžinys!!!:D), kad ten pusrutulis, galvojau, kad rutulys, ir nepadalinau iš dviejų.

 aš irgi 4 parašiau... bet manau duos 1 tašką :)

 Tikiuosi :) o toj paskutinėj užduoty, suradau tą ilgąją kraštinę 5šaknys iš 2, o plotą pagal integralą skaičiavau, bet susimoviau ir perpus mažesnį parašiau, na tada padalinau gautą plotą iš 2šaknų iš 5 ir gavau 1 ir 1/3. kaip manot kiek taškų skirtų?

Žinutė parašyta: 2011-06-13 13:41:02 | Nuoroda

Suniau, linkus gali dėt ne kaip nuorodas, o kaip tekstą ir tada mes nusikopinsim adresą :)

Žinutė parašyta: 2011-06-14 23:35:28 | Nuoroda
McKonst rašė:
Egiuxz rašė:

 Čia kitas atvejis - kam braižei, jeigu nereikėjo? beje, o reikėjo vieną bateriją nupiešt ar dvi ir daugiau?

 To paties dabar savęs klausiu... Tiesiog du taškai, pamaniau, kad reik su navarotais. Sakiau, kad kvailos klaidos. Aš vieną brėžiau.

 Aš du nubrėžiau. Nes pagalvojau, kad vieną brėžti reikia kai būna tiesiog elementas, o du ar daugiau - kai elementų baterija, kaip čia ir buvo. Nors tikrai nžn, kaip iš tikrųjų reikėjo.