Vartotojo Justt pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-06-07 18:33:11 | Nuoroda

15.3
3) 2saknis is2 is 2/3 PY

As Gaunu ne 2 saknis is2 , o 2saknis is3.
Kaip cia yra?;D

Žinutė parašyta: 2011-06-09 15:02:05 | Nuoroda

Jei rimtai ruosiesi tai joks egzaminas nebaisus.. Tuomet kuo sunkesnio tikiesi.. O jei visus metus durniu volioji ir del pazimio mokaisi tai paskui ir belieka verkt forumuose ;DD

Žinutė parašyta: 2011-06-09 15:24:16 | Nuoroda
diminutive rašė:
turek_beda rašė:

 Apskritai egzaminai yra pats idijotiskiausias dalykas koki esu mates. Parasai egzamina ir viskas. Niekas tau nepaaiskina kas dabar bus, kaip cia viskas vyks ir kada mazdaug rezultatu reikia laukti. Egzaminu centras tyli ir realiai apie rezultatu paskelbimo data gali speliot tik is gandu. Mokykloi 10 metu reikia mokytis visiskai beviltiskus dalykus, kuriu man gyvenime neprireiks. Tik atejus i 11 klase pradeda ruosti egzaminam, kurie gana daug itakos tures tavo likusiam gyvenimui. Mokyklose pilna mokytoju, kurie ne tik, kad nenori, bet ir negali dirbt tokio darbo. Sakoma, kad mokykla turi paruosti gyvenimui... Man mokykla parode, kokia nesamoninga svietimo sistema gyvuoja lietuvoi ir as tikiu, kad tokios nesamones vyksta visose valstybinese istaigose, pradedant seimu ir baigiant viesuoju tuoletu...

 Taip ir yra. Juk čia materialistų šalis, kurioje svarbiosios vertybės nyksta.

 Del tokiu kaip tu ir nyksta..
Pati esi materealiste siekianti isvaziuot i uzsieni ir uzsikalt kalna pinigu ;D (is ankstesniu issisakimu sprendziu)
O visiems kas nori likti ir stengtis uz geresne tevyne o ne begt pirmai progai pasitaikius tai Respect'as. Be to jei galva ant peciu turi tai betkur prasimusi ;)

Žinutė parašyta: 2011-06-09 15:42:16 | Nuoroda

Pamegink ir tu su tolerancija i kitus zvelgti.. gal netycia ir is ju to paties sulauksi ;)

Ir patikek, daugkur, labai daugkur yra zymiai blogesne situacija nei Lietuvoje.. Galbut po to kai emigruosi suprasi ;D

Žinutė parašyta: 2011-06-10 00:50:36 | Nuoroda

Man tai sitas egzas kazkodel PUPP labiau primine nei VBE ;D
Vat kaip mano mokytoja pasake: Pasityciojimas is mokiniu :(

Žinutė parašyta: 2011-06-10 13:06:22 | Nuoroda

Stai norejau paklausti..
Nusipirkau zurnala ,,Kur Stoti?" ir ten prie VU Psichologijos paskutinis pakviestas i NL VF buvo su konkursiniu balu : 15,14.

Tai kur tie visi 90+?

Žinutė parašyta: 2011-06-10 18:23:56 | Nuoroda
Mūza rašė:

Beprotybe - manai ten sunkiausia istot? Ne, sunkiausia VGTU, pati didziausias viltis dedu į KTU, bet konkursinis balas didelis visur :) Tikrai nedejuoju, nesiskundziu, jei neistosiu, kalta busiu pati.

Man jau nebejauku, kai kiti  nori diskutuot apie matematika, ir turi atsirink kur matematika, o kur kitu bedos... :) Tad kaip ir seniau sakiau, gana... :) 

 Nu Sorry y VDA tikrai sunkiau istot nei VGTU ;D

Žinutė parašyta: 2011-06-13 16:51:38 | Nuoroda

Chebra.. Lyginant siu ir praeitu metu egzus siulyciau po 4 taskus pridet prie praeitu metu rezultatu.. nes siaip egzai buvo panasaus sunkumo isskyrus 2010metu paskutini uz kuri labai retas bent kelis taskus gavo.. o siemet nieko net panasaus nebuvo ;)
Taip kad.. yvertinkite tai :)

Žinutė parašyta: 2011-06-14 15:44:24 | Nuoroda
krisse040 rašė:

Ir kaip ten reikia daryti su savo banko kortele? :D

 ;DDD Prisijungt...

Žinutė parašyta: 2011-06-14 16:21:31 | Nuoroda

Juokina mane zmones :D
Koks turetu givenimas buti visiskai nesuprantant humoro? :SSS

Žinutė parašyta: 2011-06-14 16:40:15 | Nuoroda

Krc Einat cia: http://www.epaslaugos.lt/egovportal/appmanager/main/public?_nfpb=true&_pageLabel=P4413058491239178508884
pasirenkat savo banka ir prisijungiat.. ;)
 

Žinutė parašyta: 2011-06-19 19:56:31 | Nuoroda

Metinis siaip ne taip 8 o planuoju 90-100 ;D
Na atsakymai visi geri tik uz yrodima numust gali kur nors :P
Bet jei rimtai tai pasigedau kokio sukto zodinio uzdavinuko kaip pvz praeitais metais :P

Žinutė parašyta: 2011-06-19 21:14:52 | Nuoroda

Bet matematika gi 0.4 sudaro.. Tai gal i ja reiktu viltis det? ;D

Žinutė parašyta: 2011-06-20 18:43:43 | Nuoroda
LadyShadow rašė:

 Sveiki, gal numanot kas nors kada gali buti atsakymai? :)

 Liepos pirmom dienom matyt ;)

Žinutė parašyta: 2011-06-20 19:32:42 | Nuoroda
Protuberantas rašė:

Aš neparašiau logoritmo apibrėžimo srities. Ar už tai atims tašką?

 Siaip neturetu.. nes vertinimo instrukcijose ne uz tai taskai skiriami.. nors siemet uz paprastus uzdavinius daug tasku buvo tai gali buti kad ir toks punktas buvo(Del apibrezimo srities) :)

O siaip manau daugiausia tasku bus atimta uz netikslu yrodima zodziu :P

Žinutė parašyta: 2011-06-20 21:54:48 | Nuoroda
Anonym rašė:

Sveiki. As vaziuoju. Bet ko gero 27 vaziuosiu, nes 28 testai is pat ryto. Vaziuoti galvoju autobusu :)

 As tai siandien bilietus nusipirkau 27ai dienai ir uzsibookinau SSE Bendrabuti.. Smagu manau bus ;D
Siulau su ,,Simple express" vaziuot. Is vilniaus 48Lt i viena puse o is kauno 28lt ;D

Žinutė parašyta: 2011-06-21 13:09:09 | Nuoroda
Anonym rašė:

O kiek kainuoja SSE RIGa barake apsistot ? :)

 5Eurai bet jau nebegalima rezervuot.. iki 15dienos berods buvo galima..

Beje jau istojusiu noreciau paklausti kokio pobudzio matematikos uzdaviniai buna testuose?
Progresijos, tikimybes , Trigonometrija , geometrija ? Ko daugiausia? Ka pasikartot vertetu? :)

Žinutė parašyta: 2011-06-21 23:36:07 | Nuoroda

As tai speju kad uz 61 net ne 99% o 98% bus.. vien del to kad manau daug tobulu darbu atsiras..

Nes gi nemazai stipriu mokyklu lietuvoj kur vos ne universitetiniu lygiu varo ir tokie egzai vienas juokas jiems :P

Žinutė parašyta: 2011-06-22 01:34:37 | Nuoroda
JustinasK rašė:
Saldukas :D rašė:

Kas ruosesi tiem ir buvo lengvas :)

 Tikrai nebūtinai. Ir nevisada šitai tinka. Ruošiaus, mokiaus papildomai, bandomą puikiai parašiau, svajojau apie 100 ir visiškas šūdas gavosi, nes praradau apie 12 taškų (geriausiu atveju. Blogiausiu - netgi apie 14-15). Nu tai kur čia tas ruošimasis ir lengvumas? Ne vien nuo to priklauso. Visad yra išimčių ;)

 Visiskai pritariu.. As taip pat Daug dirbau papildomai su mokytojais.. Daug olimpiadiniu uzdaviniu sprendziau ir tikrai rimtiems uzdaviniams ruosiaus o egze nieko net panasaus nebuvo... Vidutiniokams nuskilo siais metais nes be problemu galejo perfect parasyt.. O zioplu klaidu visi pridaro :P

Žinutė parašyta: 2011-06-23 01:30:21 | Nuoroda

Girdejau gandus kad yra labai daug darbu praradusiu 0-3 taskus ir taip pat labai daug ant islaikymo ribos ;D
Man atrodo vertinimas siais metais tikra staigmena bus :D